Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Stará Boleslav (31. 8. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 31,00
2 Raška, Adam 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 29,00
3 Dvořáková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno A 29,00
4 Malá, Barbora 02 TJ Sokol Kolín-atletika 26,00
5 Kratochvílová, Barbora 03 A. C. TEPO Kladno A 25,00
6 Pastrňák, Matouš 00 A. C. TEPO Kladno 25,00
7 Herák, David 00 A. C. TEPO Kladno 24,00
8 Vítek, Jakub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 23,00
9 Nováček, Vladimír 01 A. C. TEPO Kladno 22,00
10 Sýkora, Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno 22,00
11 Teplý, Vojtěch 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22,00
12 Šafránková, Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22,00
13 Drábková, Eliška 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
14 Holcová, Klára 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 21,00
15 Škochová, Ema 03 SKP Nymburk, z.s. 21,00
16 Králová, Eliška 02 TJ Sokol Kolín-atletika 20,00
17 Vopalecký, Vojtěch 03 A. C. TEPO Kladno 20,00
18 Sudek, Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20,00
19 Doležalová, Pavla 02 A. C. TEPO Kladno A 19,00
20 Holec, Jakub 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 19,00
21 Hrazdira, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 19,00
22 Bürger, Jan 03 SKP Nymburk, z.s. 19,00
23 Rothanzlová, Helena 03 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
24 Suchánek, Tomáš 03 SKP Nymburk, z.s. 18,00
25 Soukal, Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
26 Wertheim, Václav 03 A. C. TEPO Kladno 18,00
27 Jonášová, Aneta 02 A. C. TEPO Kladno A 18,00
28 Hodboď, Ondřej 01 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
29 Čurdová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 18,00
30 Šašek, Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno 17,00
31 Zábojníková, Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 17,00
32 Vánišová, Anna 01 AC Čáslav z.s. 17,00
33 Mareš, Šimon 03 A. C. TEPO Kladno 17,00
34 Přibylová, Alice 02 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
35 Vopařil, Vojtěch 03 SKP Nymburk, z.s. 17,00
36 Zahrádková, Eliška 03 A. C. TEPO Kladno A 17,00
37 Smítková, Tereza 02 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
38 Quadrátová, Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno A 16,00
39 Šlehubrová, Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
40 Martínek, David 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 16,00
41 Zuska, David 02 A. C. TEPO Kladno 16,00
42 Tláskal, Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 16,00
43 Puczek, Tomáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
44 Mašková, Kateřina 03 SKP Nymburk, z.s. 15,00
45 Rožánková, Žofie 03 SKP Nymburk, z.s. 15,00
46 Khunová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno A 15,00
47 Dvořák, David 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 15,00
48 Hřích, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 14,00
49 Pácal, Šimon 03 SKP Nymburk, z.s. 14,00
50 Zichová, Eva 03 A. C. TEPO Kladno B 14,00
51 Semotam, Jindřich 00 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
52 Korelová, Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14,00
53 Novotný, Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
54 Sojka, Tomáš Elliot 02 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
55 Holečková, Vendula 03 A. C. TEPO Kladno A 13,00
56 Kučerová, Daniela 03 A. C. TEPO Kladno A 13,00
57 Helebrantová, Petra 03 A. C. TEPO Kladno A 12,00
58 Voříšková, Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
59 Dondová, Kateřina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
60 Pecha, Martin 01 AC Čáslav z.s. 12,00
61 Čechová, Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
62 Forman, Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
63 Hanuš, Karel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
64 Havlíčková, Tereza 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
65 Vejdělková, Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
66 Novosadová, Jitka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
67 Zákora, Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
68 Veselá, Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10,00
69 Vrzák, Tomáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10,00
70 Zeman, Václav 02 A. C. TEPO Kladno 10,00
71 Formánková, Allie 01 A. C. TEPO Kladno 9,00
72 Adamcová, Vanessa 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
73 Škrland, Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
74 Höfner, Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
75 Nováková, Anežka 00 AC Čáslav z.s. 9,00
76 Koška, Matyáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
77 Buryan, Martin 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
78 Perglerová, Anna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
79 Štec, Filip 03 A. C. TEPO Kladno 9,00
80 Bennett, Róza Emily 02 A. C. TEPO Kladno A 9,00
81 Hrušková, Anita 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
82 Fridrichová, Alena 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
83 Havlátová, Blanka 03 SKP Nymburk, z.s. 9,00
84 Honzíček, Vojtěch 03 SKP Nymburk, z.s. 9,00
85 Filounová, Iveta 03 SKP Nymburk, z.s. 9,00
86 Lakomá, Markéta 03 A. C. TEPO Kladno A 8,00
87 Kuchař, Michal 03 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
88 Pácal, Vojtěch 03 SKP Nymburk, z.s. 8,00
89 Červášek, Daniel 03 A. C. TEPO Kladno 8,00
90 Podnecký, Tomáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
91 Havel, Jan 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
92 Tillmann, Ingrid 00 AC Čáslav z.s. 8,00
93 Lakotová, Tereza 00 AC Čáslav z.s. 8,00
94 Wenigová, Valentina 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
95 Michalík, Matyáš 02 SKP Nymburk, z.s. 8,00
96 Znamínková, Rozárie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
97 Havlová, Adriana 03 A. C. TEPO Kladno A 8,00
98 Hlaváček, Jan 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
99 Tvrdá, Kateřina 02 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
100 Kopecká, Eliška 01 AC Čáslav z.s. 7,00
101 Rozehnalová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
102 Veselá, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
103 Grygarová, Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
104 Novotná, Veronika 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
105 Chlubna, Martin 00 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
106 Malec, Zbyněk 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
107 Placatková, Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
108 Pánek, Jakub 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
109 Řehák, Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
110 Lehar, Daniel 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
111 Alexa, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 7,00
112 Sudková, Eliška 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
113 Heráková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno A 7,00
114 Švarcová, Adéla 03 A. C. TEPO Kladno A 7,00
115 Koudelková, Silvie 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
116 Vejrostová, Daniela 03 AC Čáslav z.s. 7,00
117 Mašín, Maxim 03 SKP Nymburk, z.s. 6,00
118 Všetula, Matěj 03 A. C. TEPO Kladno 6,00
119 Brát, Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
120 Špániková, Denisa 01 AC Čáslav z.s. 6,00
121 Čechová, Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
122 Perner, Michal 02 AC Čáslav z.s. 6,00
123 Podolák, Lukáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
124 Kučera, Aleš 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
125 Krakuvčík, Tadeáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
126 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
127 Procházková, Veronika 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
128 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
129 Šabata, Matěj 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
130 Menclová, Jitka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
131 Ledvinová, Klára 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5,00
132 Strachová, Sabina 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
133 Raboch, Martin 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
134 Dubják, Ondřej 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
135 Bartůšková, Lucie 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
136 Červenková, Klára 00 A. C. TEPO Kladno 4,00
137 Vitásek, Tomáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
138 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 4,00
139 Roubíková, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 4,00
140 Andrlík, Dalibor 02 SKP Nymburk, z.s. 4,00
141 Šírlová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 4,00
142 Bartoš, Vojtěch 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
143 Fořtová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
144 Konečná, Kateřina 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
145 Čermáková, Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno A 3,00
146 Švarcová, Simona 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
147 Jelínek, Zdeněk 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
148 Kvapilová, Lucie 01 AC Čáslav z.s. 2,00
149 Hofmann, Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
150 Sekyra, Jiří 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
151 Steklý, Tomáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
152 Holubovský, Daniel 00 A. C. TEPO Kladno 1,00
153 Veselá, Barbora 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
154 Pařízková, Pavla 02 A. C. TEPO Kladno A 1,00
155 Apltauerová, Alena 03 AC Čáslav z.s. 1,00