Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Stará Boleslav (31. 8. 2019)

skok daleký - Junioři

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.67 +0.5 m/s 6.29  +0.06.54  +0.56.37  +0.06.54-6.64  +0.26.67  +0.5 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.85 +0.2 m/s xx5.79  +0.15.795.85  +0.2-x 7.00
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.81 +0.6 m/s 5.66  +0.0x5.81  +0.65.81--- 6.00
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.75 +0.0 m/s -x5.37  +0.05.375.39  -0.35.75  +0.05.74  +0.4 5.00
5 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.65 +0.0 m/s 4.27  -1.05.52  +0.85.65  +0.05.655.43  +0.0-5.22  +0.1 4.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.89 +0.0 m/s 5.14  +0.35.66  +0.25.89  +0.05.89-4.31  +0.0- 9.00
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.76 +0.6 m/s 5.53  +0.45.76  +0.65.53  -0.35.765.54  +0.15.67  +0.85.62  +0.5 7.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.67 +0.0 m/s 5.52  +0.25.42  +0.15.33  +0.25.525.67  +0.05.52  +0.4x 6.00
4 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.59 +0.3 m/s x5.59  +0.35.45  +0.65.59x5.12  +0.0x 5.00
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.11 -0.1 m/s 5.09  +0.55.11  -0.15.05  +0.35.114.92  +0.54.94  +0.1- 4.00
Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 5.10 +0.3 m/s 4.80  +0.14.70  +0.24.85  -0.54.855.10  +0.3-- 7.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 5.07 +0.0 m/s 5.02  +0.14.79  +0.4-5.02-4.62  +0.35.07  +0.0 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 5.05 -0.5 m/s xx4.56  -0.54.56xx5.05  -0.5 4.00
4 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 4.24 +0.1 m/s 4.18  +0.44.24  +0.14.16  +0.54.24--- 3.00
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 4.16 +0.0 m/s 3.46  +0.03.70  +0.13.91  +0.13.914.09  +0.74.12  +1.04.16  +0.0 2.00
6 Barbora VeseláBarbora Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 4.05 +0.0 m/s 3.95  +0.43.86  +0.04.01  +0.04.013.93  +0.53.80  +0.44.05  +0.0 1.00
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 3.94 +0.1 m/s x3.89  +0.23.77  +0.03.893.94  +0.1xx
8 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 3.93 +0.3 m/s xx3.75  +0.03.753.93  +0.33.89  +0.23.90  -0.1
MS Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.16 +0.2 m/s 4.02  -0.54.16  +0.24.07  -0.14.160.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 5.25 +0.4 m/s 5.04  +0.15.11  +0.35.19  +0.15.195.13  +0.95.04  +0.35.25  +0.4 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 5.15 +0.1 m/s 4.39  +0.0x4.49  +0.24.494.25  +0.0x5.15  +0.1 9.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 5.14 +0.6 m/s 4.73  +0.44.98  +0.04.86  +0.44.985.14  +0.6x4.95  +0.0 8.00
4 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 11 4.98 +0.4 m/s 4.84  -0.14.98  +0.44.86  +0.34.984.95  +0.24.92  +0.04.95  +0.3 7.00
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 9 4.96 +0.0 m/s 4.30  -1.14.81  +0.24.76  +0.04.814.82  +0.34.96  +0.04.73  +0.2 6.00
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 10 4.65 +0.2 m/s xx4.65  +0.24.65x4.56  +0.4x 5.00
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 4.61 +1.0 m/s 4.34  +0.34.61  +1.0-4.61--- 4.00
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 7 4.58 +0.8 m/s 4.58  +0.83.84  +0.03.98  +0.24.58-4.25  -0.4- 3.00
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 3 4.48 -0.1 m/s x4.47  +0.44.48  -0.14.48--- 2.00
10 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 4.48 +0.4 m/s 4.48  +0.4x4.44  +0.04.48--- 1.00
Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 DNS ---0---
Celkem 11 závodníků