Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD přípravek a staršího žactva

České Budějovice (8. 9. 2019)

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 09.45 8.00
2 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.76 5.00
3 14 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice ASK Čtyři Dvory Č. Budějovice A 5 09.78 4.00
4 13 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice ASK Čtyři Dvory Č. Budějovice A 4 10.01 2.00
5 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.83
6 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice ASK Čtyři Dvory Č. Budějovice A 6 10.93
7 56 Matěj KotěšovecMatěj Kotěšovec 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 12.35
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 09.34 11.00
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.35 9.00
3 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 09.73 6.00
4 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.41 1.00
5 18 Jan RozumJan Rozum 09 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 10.73
6 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.81
7 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 11.25
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 09.57 7.00
2 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 09.84 3.00
3 2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 10.44
4 3 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 10.50
5 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.67
6 55 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 11.53
7 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 09.34 11.00
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.35 9.00
3 20 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 09.45 8.00
4 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 09.57 7.00
5 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 09.73 6.00
6 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.76 5.00
7 14 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice ASK Čtyři Dvory Č. Budějovice A 5 09.78 4.00
8 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 09.84 3.00
9 13 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice ASK Čtyři Dvory Č. Budějovice A 4 10.01 2.00
10 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.41 1.00
11 2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 10.44
12 3 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 10.50
13 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.67
14 18 Jan RozumJan Rozum 09 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 10.73
15 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.81
16 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.83
17 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice ASK Čtyři Dvory Č. Budějovice A 6 10.93
18 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 11.25
19 55 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 11.53
20 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.21
21 56 Matěj KotěšovecMatěj Kotěšovec 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 12.35

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.93 7.00
2 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.99 6.00
3 Do Le Thuy VyDo Le Thuy Vy 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 10.02 5.00
4 15 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 10.48
5 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 11.09
6 Natálie PorochoňskáNatálie Porochoňská 09 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 12.09
7 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 12.10
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 09.67 8.00
2 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 10.10 4.00
3 6 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 10.27 2.00
4 1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 10.38
5 16 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 10.45
6 Markéta ŠándorováMarkéta Šándorová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 10.75
7 Magdaléna FraitováMagdaléna Fraitová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 12.30
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.40 11.00
2 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 09.54 9.00
3 10 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 10.18 3.00
4 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.31 1.00
5 16 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.57
6 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 10.59
7 Marie BeranováMarie Beranová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.75
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NovákováMichaela Nováková 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.45
2 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 10.65
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 10 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 11.43
4 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 11.85
5 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 11.88
6 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.40 11.00
2 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 09.54 9.00
3 8 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 09.67 8.00
4 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.93 7.00
5 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.99 6.00
6 Do Le Thuy VyDo Le Thuy Vy 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 10.02 5.00
7 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 10.10 4.00
8 10 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 10.18 3.00
9 6 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 10.27 2.00
10 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.31 1.00
11 1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 10.38
12 16 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 10.45
12 Michaela NovákováMichaela Nováková 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.45
14 15 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 10.48
15 16 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.57
16 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 10.59
17 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 10.65
18 Markéta ŠándorováMarkéta Šándorová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 10.75
19 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 11.09
20 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 10 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 11.43
21 Marie BeranováMarie Beranová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.75
22 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 11.85
23 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 11.88
24 Natálie PorochoňskáNatálie Porochoňská 09 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 12.09
25 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 12.10
26 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.26
27 Magdaléna FraitováMagdaléna Fraitová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 12.30