výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále družstev staršího žactva B

Vlašim (8. 9. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.07
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.28
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.31
4= Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.50
4= Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.50
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.82
7 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.16
2 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.21
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.28
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.42
5 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.51
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 DNS
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.9.2019 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.30
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.38
3 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.41
4 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.78
6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.07
2 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.16
3 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.21
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.28
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.28
6 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.30
7 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.31
8 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.38
9 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.41
10 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.42
11 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.50
11 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.50
13 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.51
14 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
15 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.78
16 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.82
17 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.35
18 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.87
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 DNS
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.99 11.00
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.14 9.00
3= Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.16 7.50
3= Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.16 7.50
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.19 6.00
6 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 43.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.12 4.00
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.33 3.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.34 2.00
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.34 1.00
5 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.39
6 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.78
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.87
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.30
5 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.48
6 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.18
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.77
MS Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.88
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.05
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.23
5 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.48
6 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.50
7 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.61
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.11
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
MS Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.45
6 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.61
7 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.90
8 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
2 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.92
MS Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.03
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.19
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.26
6 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.59
7 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.68
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.46
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.61
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.77
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.78
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.87
7 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.88
8 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.92
9 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.03
10 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.05
11 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.11
12 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.19
13 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.23
14 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.26
15 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
16 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.30
17 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
18 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.45
19 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.48
19 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.48
21 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.50
22 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.59
23 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.61
24 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.68
25 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.89
26 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.90
27 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.18
28 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.26
29 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.46
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2019 - 11:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.56 11.00
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.86 9.00
3 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.04 8.00
4 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.06 7.00
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.13 6.00
6 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.16 4.00
2 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.27 3.00
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.32 2.00
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.35 1.00
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.40
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.63
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 19.43 11.00
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 20.44 8.00
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.71 4.00
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.99 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 20.11 9.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 20.51 6.00
3 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.54 5.00
4 Marek ProšekMarek Prošek 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 21.77 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 20.47 7.00
2 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 21.21 2.00
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 19.43 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 20.11 9.00
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 20.44 8.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 20.47 7.00
5 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 20.51 6.00
6 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.54 5.00
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.71 4.00
8 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.99 3.00
9 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 21.21 2.00
10 Marek ProšekMarek Prošek 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 21.77 1.00
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.80
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.09 9.00
3 Michaela FrkalováMichaela Frkalová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.48 8.00
4 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81 5.00
5 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.59 11.00
MS Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.03
3 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.04 7.00
4 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 24.54 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.47 6.00
2 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 25.51 2.00
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.80
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.59 11.00
3 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.03
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.09 9.00
5 Michaela FrkalováMichaela Frkalová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.48 8.00
6 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.04 7.00
7 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.47 6.00
8 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81 5.00
9 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07 4.00
10 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 24.54 3.00
11 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 25.51 2.00
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS

300 m - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.54
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 43.67 11.00
3 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 49.29 9.00
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.93
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 45.13 11.00
MS Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.27
4 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.56 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.14
2 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 49.71 9.00
3 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.47 8.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.93
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 45.13 11.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.14
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.27
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 49.71 9.00
6 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.47 8.00
7 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.56 7.00

1000 m - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:25.36 11.00
2 Michaela FrkalováMichaela Frkalová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:52.98 9.00
3 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:01.18 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.61
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.50
3 Matěj HavránekMatěj Havránek 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.20 11.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 10:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.26 11.00
2 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.89 9.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.93 8.00
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 20.56 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 12:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.37
2 Matěj HavránekMatěj Havránek 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 36.76 11.00
3 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 37.96 9.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 31.60
MS Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 33.33
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 37.96 7.00
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 40.93 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.35 11.00
2 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.94 9.00
3 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 36.55 8.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 31.60
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 33.33
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.35 11.00
4 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.94 9.00
5 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 36.55 8.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 37.96 7.00
7 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 40.93 6.00

4 x 60 m - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cedidla, Čurda, Píka, Saint-Bonnet Cedidla, Čurda, Píka, Saint-Bonnet Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 31.48 11.00
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Horálková, Sátrová, Doubková, Kucharčíková Horálková, Sátrová, Doubková, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.98
MS Jirásková, Jarošová, Fialová, Burdová Jirásková, Jarošová, Fialová, Burdová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 32.89
3 Vrbová, Jonáková, Nekovářová, Pátková Vrbová, Jonáková, Nekovářová, Pátková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 33.99 11.00
4 Frkalová, Rácová, Liptáková, Bartáková Frkalová, Rácová, Liptáková, Bartáková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.72 9.00
5 Cedidlová, Čapková, Havlíková, Krejčová Cedidlová, Čapková, Havlíková, Krejčová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 35.77 8.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
MS Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.64
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1.61 11.00
3 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1.52 9.00
4 Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1.49 8.00
5 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1.43 7.00
6 Marek ProšekMarek Prošek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1.40 6.00
7 Lukáš MartinLukáš Martin
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1.40 5.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.33 11.00
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.30 9.00
3 Šárka HájkováŠárka Hájková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1.25 8.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1.25 7.00
5 Klára NekovářováKlára Nekovářová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.15 6.00
Julie SmíškováJulie Smíšková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.20
2 Martin PíkaMartin Píka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 2.60 11.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 6.10 +1.2 m/s 0.0 11.00
MS Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.44 +1.1 m/s 0.0
MS Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5.30 +1.4 m/s 0.0
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 5.10 +1.6 m/s 0.0 9.00
5 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5.08 +0.8 m/s 0.0 8.00
6 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.94 -0.1 m/s 0.0 7.00
7 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.88 +0.3 m/s 0.0 6.00
8 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.88 +0.3 m/s 0.0 5.00
9 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.79 +0.7 m/s 0.0 4.00
10 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.64 +0.8 m/s 0.0 3.00
11 Marek ProšekMarek Prošek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 4.39 +1.3 m/s 0.0 2.00
12 Jiří HenzlJiří Henzl
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 4.29 +1.1 m/s 0.0 1.00
13 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.15 +1.1 m/s 0.0
14 Lukáš MartinLukáš Martin
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 4.14 -0.1 m/s 0.0
15 Matěj HavránekMatěj Havránek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.75 +0.9 m/s 0.0
16 Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.55 +0.6 m/s 0.0
17 Daniel ŠkopDaniel Škop
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.14 +0.9 m/s 0.0
Maksym TurcanuMaksym Turcanu
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 DNS 0.0
Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.73 -0.6 m/s 0.0
MS Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.68 +0.5 m/s 0.0
MS Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.64 +0.0 m/s 0.0
4 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 4.56 -0.5 m/s 0.0 11.00
MS Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.52 +0.2 m/s 0.0
6= Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.40 +0.1 m/s 0.0
6= Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.40 +0.0 m/s 0.0
8 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.37 -0.7 m/s 0.0 9.00
9 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.36 +0.2 m/s 0.0 8.00
MS Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.32 +0.4 m/s 0.0
MS Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.31 -0.3 m/s 0.0
12 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.28 -0.4 m/s 0.0 7.00
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.19 +0.0 m/s 0.0
14 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.14 +0.1 m/s 0.0 6.00
MS Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.12 -0.4 m/s 0.0
16 Šárka HájkováŠárka Hájková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 4.01 -0.4 m/s 0.0 5.00
17 Viktorie BelkováViktorie Belková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.01 +0.2 m/s 0.0 4.00
18 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3.47 +0.4 m/s 0.0 3.00
19 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.44 +0.0 m/s 0.0 2.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 11.21 0.0 11.00
2 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 08.93 0.0 9.00
3 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 08.56 0.0 8.00
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 08.14 0.0 7.00
5 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 08.10 0.0 6.00
6 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 07.54 0.0 5.00
7 Alice VeranováAlice Veranová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 06.66 0.0 4.00
8 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 06.33 0.0 3.00
9 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 04.51 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 12.74 0.0 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12.65 0.0 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 10.14 0.0 8.00
4 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 09.35 0.0 7.00
5 Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 08.44 0.0 6.00
6 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 08.24 0.0 5.00
7 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 07.90 0.0 4.00
8 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 06.54 0.0 3.00
Jiří HenzlJiří Henzl
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 33.51 0.0 11.00
MS Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 26.54 0.0
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 25.51 0.0 9.00
MS Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 23.10 0.0
5 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 22.57 0.0 8.00
6 Vivienne ToreVivienne Tore
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 19.15 0.0 7.00
7 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 18.56 0.0 6.00
8 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 18.50 0.0 5.00
9 Anna LiptákováAnna Liptáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 15.86 0.0 4.00
10 Michaela ČapkováMichaela Čapková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 15.51 0.0 3.00
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 40.22 0.0 11.00
2 Jiří HenzlJiří Henzl
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 25.51 0.0 9.00
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 24.26 0.0 8.00
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 22.56 0.0 7.00
5 Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 20.64 0.0 6.00
6 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 20.36 0.0 5.00
7 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 19.76 0.0 4.00
8 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 16.76 0.0 3.00
Šimon PokornýŠimon Pokorný
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 24.85 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vivienne ToreVivienne Tore
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 21.23 0.0 11.00
2 Veronika PátkováVeronika Pátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 19.48 0.0 9.00
3 Anna LiptákováAnna Liptáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 16.46 0.0 8.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 26.19 0.0 11.00
2 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 24.02 0.0 9.00
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 16.72 0.0 8.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Rozběh)

Rozběh (ne, 8.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 35.15 0.0
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 29.41 0.0 11.00
MS Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 29.25 0.0
4 Vivienne ToreVivienne Tore
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 24.82 0.0 9.00
5 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 24.10 0.0 8.00
6 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 21.57 0.0 7.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 38.73 0.0 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 36.86 0.0 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 33.08 0.0 8.00
4 David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 30.28 0.0 7.00
5 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 28.25 0.0 6.00
6 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 25.80 0.0 5.00
7 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 21.11 0.0 4.00
8 Daniel ŠkopDaniel Škop
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 19.95 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků