Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále družstev staršího žactva B

Vlašim (8. 9. 2019)
skok vysoký - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.61 11.00
3 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1.52 9.00
skok vysoký - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.33 11.00
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.30 9.00
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1.25 8.00
skok o tyči - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2.60 11.00
skok daleký - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6.10 11.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11.21 11.00
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.93 9.00
3 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 08.56 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12.74 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.65 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.14 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 33.51 11.00
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.51 9.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 40.22 11.00
2 Jiří HenzlJiří Henzl 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25.51 9.00
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.26 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vivienne ToreVivienne Tore 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 21.23 11.00
2 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 19.48 9.00
3 Anna LiptákováAnna Liptáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 16.46 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 26.19 11.00
2 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.02 9.00
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16.72 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38.73 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 36.86 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 33.08 8.00