Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále družstev staršího žactva B

Vlašim (8. 9. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.07
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.28
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.31
4= Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.50
4= Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.50
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.82
7 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.16
2 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.21
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.28
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.42
5 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.51
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 DNS
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.9.2019 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.30
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.38
3 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.41
4 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.78
6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.07
2 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.16
3 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.21
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.28
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.28
6 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.30
7 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.31
8 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.38
9 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.41
10 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.42
11 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.50
11 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.50
13 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.51
14 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
15 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.78
16 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.82
17 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.35
18 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.87
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 DNS
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.99 11.00
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.14 9.00
3= Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.16 7.50
3= Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.16 7.50
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.19 6.00
6 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 43.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.12 4.00
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.33 3.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.34 2.00
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.34 1.00
5 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.39
6 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.78
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.87
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.30
5 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.48
6 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.18
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.77
MS Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.88
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.05
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.23
5 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.48
6 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.50
7 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.61
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.11
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
MS Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.45
6 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.61
7 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.90
8 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
2 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.92
MS Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.03
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.19
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.26
6 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.59
7 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.68
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.46
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.41
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.61
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.77
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.78
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.87
7 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.88
8 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.92
9 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.03
10 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.05
11 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.11
12 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.19
13 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.23
14 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.26
15 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
16 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.30
17 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
18 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.45
19 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.48
19 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.48
21 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.50
22 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.59
23 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.61
24 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.68
25 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.89
26 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.90
27 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.18
28 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.26
29 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.46
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2019 - 11:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.56 11.00
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.86 9.00
3 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.04 8.00
4 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.06 7.00
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.13 6.00
6 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.16 4.00
2 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.27 3.00
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.32 2.00
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.35 1.00
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.40
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.63
Celkem 6 závodníků