Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Uherské Hradiště (15. 9. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Šenk, Long, Halátek, Glocman Šenk, Long, Halátek, Glocman TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.65 11.00
2 5 Fojt, Kremel, Jakob, Kika Fojt, Kremel, Jakob, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 28.32 9.00
3 127 Bielig, Kubesa, Podvéský, Samek Bielig, Kubesa, Podvéský, Samek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.77 8.00
4 202 Donneberger, Růžička, Nesvadba, Bambuch Donneberger, Růžička, Nesvadba, Bambuch BYAC BrnoBYAC Brno 7 31.75 4.00
5 76 Fridrich, Vystrčil, Šichnárek, Koníček Fridrich, Vystrčil, Šichnárek, Koníček Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 31.88 3.00
6 261 Rufer, Teslík, Milata, Kuzník Rufer, Teslík, Milata, Kuzník Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 33.16 1.00
7 232 Spurný, Sulák, Tůma, Obšil Spurný, Sulák, Tůma, Obšil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 34.73
44 Němec, Hajzler, Pleva, Hořínek Němec, Hajzler, Pleva, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Moravec, Tomášek, Neudörfler, Todorov Moravec, Tomášek, Neudörfler, Todorov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 31.06 7.00
2 52 Bek, Krček, Marvan, Gužiak Bek, Krček, Marvan, Gužiak TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 31.29 6.00
3 184 Vodák, Kloc, Dokoupil, Carda Vodák, Kloc, Dokoupil, Carda Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 31.45 5.00
4 139 Novák, Panuška, Dvořák, Cienciala Novák, Panuška, Dvořák, Cienciala SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 31.94 2.00
5 149 Stoszek, Polášek, Hrabovský, Berger Stoszek, Polášek, Hrabovský, Berger SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 33.53
6 253 Chytil, Orava, Boďa, Třešňák Chytil, Orava, Boďa, Třešňák Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 35.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Šenk, Long, Halátek, Glocman Šenk, Long, Halátek, Glocman TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.65 11.00
2 5 Fojt, Kremel, Jakob, Kika Fojt, Kremel, Jakob, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 28.32 9.00
3 127 Bielig, Kubesa, Podvéský, Samek Bielig, Kubesa, Podvéský, Samek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.77 8.00
4 16 Moravec, Tomášek, Neudörfler, Todorov Moravec, Tomášek, Neudörfler, Todorov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 31.06 7.00
5 52 Bek, Krček, Marvan, Gužiak Bek, Krček, Marvan, Gužiak TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 31.29 6.00
6 184 Vodák, Kloc, Dokoupil, Carda Vodák, Kloc, Dokoupil, Carda Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 31.45 5.00
7 202 Donneberger, Růžička, Nesvadba, Bambuch Donneberger, Růžička, Nesvadba, Bambuch BYAC BrnoBYAC Brno 7 31.75 4.00
8 76 Fridrich, Vystrčil, Šichnárek, Koníček Fridrich, Vystrčil, Šichnárek, Koníček Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 31.88 3.00
9 139 Novák, Panuška, Dvořák, Cienciala Novák, Panuška, Dvořák, Cienciala SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 31.94 2.00
10 261 Rufer, Teslík, Milata, Kuzník Rufer, Teslík, Milata, Kuzník Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 33.16 1.00
11 149 Stoszek, Polášek, Hrabovský, Berger Stoszek, Polášek, Hrabovský, Berger SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 33.53
12 232 Spurný, Sulák, Tůma, Obšil Spurný, Sulák, Tůma, Obšil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 34.73
13 253 Chytil, Orava, Boďa, Třešňák Chytil, Orava, Boďa, Třešňák Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 35.37
44 Němec, Hajzler, Pleva, Hořínek Němec, Hajzler, Pleva, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 351 Brázdilová, Hefková, Gruniková, Vavříková Brázdilová, Hefková, Gruniková, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 30.10 11.00
2 529 Dokulilová, Holšánová, Vantuchová, Březná Dokulilová, Holšánová, Vantuchová, Březná Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.20 9.00
3 390 Ondrigová, Klišíková, Vlachynská, Müllerová Ondrigová, Klišíková, Vlachynská, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.50 8.00
4 336 Kuřilová, Kubajurová, Polášková, Vilčková Kuřilová, Kubajurová, Polášková, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 31.30 7.00
5 Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Borová Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Borová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 31.40 6.00
6 290 Delprete, Begová, Kozáková, Wiedermannová Delprete, Begová, Kozáková, Wiedermannová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.60 5.00
7 477 Grzybová, Helešicová, Krejčiříková, Schejbalová Grzybová, Helešicová, Krejčiříková, Schejbalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 32.00 3.00
8 315 Skácelová, Myšková, Mannová, Kratochvílová Skácelová, Myšková, Mannová, Kratochvílová JAC BrnoJAC Brno 8 34.30
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 531 Fistrová, Matějková, Válková, Homolková Fistrová, Matějková, Válková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.17 2.00
2 454 Kutalová, Pavelková, Pupíková, Drásalová Kutalová, Pavelková, Pupíková, Drásalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.07 1.00
3 394 Straňáková, Jurčeková, Honsová, Škrabalová Straňáková, Jurčeková, Honsová, Škrabalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 33.10
4 407 Klásková, Kleibertová, Ondráčková, Navrátilová Klásková, Kleibertová, Ondráčková, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 33.83
5 479 Hercogová, Menšíková, Ondrová, Turečková Hercogová, Menšíková, Ondrová, Turečková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 34.34
6 357 Březíková, Hašová, Švachová, Zouharová Březíková, Hašová, Švachová, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.38
7 341 Ťahanová, Ermisová, Václavíková, Kolčářová Ťahanová, Ermisová, Václavíková, Kolčářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.21
8 309 Kulheimová, Kubíčková, Rajská, Zahradníková Kulheimová, Kubíčková, Rajská, Zahradníková JAC BrnoJAC Brno 8 37.23
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 508 Vyhňáková, Válková, Drozdová, Laitochová Vyhňáková, Válková, Drozdová, Laitochová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.93 4.00
2 413 Nedopilková, Holešová, Potůčková, Picmausová Nedopilková, Holešová, Potůčková, Picmausová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 33.19
3 532 Gleňová, Vajdová, Válková, Zdražilová Gleňová, Vajdová, Válková, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.55
4 326 Bednářová, Bystřičanová, Míčková, Výmolová Bednářová, Bystřičanová, Míčková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 34.56
5 427 Kalin, Hudečková, Schořová, Němcová Kalin, Hudečková, Schořová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 34.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 351 Brázdilová, Hefková, Gruniková, Vavříková Brázdilová, Hefková, Gruniková, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 30.10 11.00
2 529 Dokulilová, Holšánová, Vantuchová, Březná Dokulilová, Holšánová, Vantuchová, Březná Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.20 9.00
3 390 Ondrigová, Klišíková, Vlachynská, Müllerová Ondrigová, Klišíková, Vlachynská, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.50 8.00
4 336 Kuřilová, Kubajurová, Polášková, Vilčková Kuřilová, Kubajurová, Polášková, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 31.30 7.00
5 Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Borová Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Borová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 31.40 6.00
6 290 Delprete, Begová, Kozáková, Wiedermannová Delprete, Begová, Kozáková, Wiedermannová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.60 5.00
7 508 Vyhňáková, Válková, Drozdová, Laitochová Vyhňáková, Válková, Drozdová, Laitochová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.93 4.00
8 477 Grzybová, Helešicová, Krejčiříková, Schejbalová Grzybová, Helešicová, Krejčiříková, Schejbalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 32.00 3.00
9 531 Fistrová, Matějková, Válková, Homolková Fistrová, Matějková, Válková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.17 2.00
10 454 Kutalová, Pavelková, Pupíková, Drásalová Kutalová, Pavelková, Pupíková, Drásalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.07 1.00
11 394 Straňáková, Jurčeková, Honsová, Škrabalová Straňáková, Jurčeková, Honsová, Škrabalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 33.10
12 413 Nedopilková, Holešová, Potůčková, Picmausová Nedopilková, Holešová, Potůčková, Picmausová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 33.19
13 532 Gleňová, Vajdová, Válková, Zdražilová Gleňová, Vajdová, Válková, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.55
14 407 Klásková, Kleibertová, Ondráčková, Navrátilová Klásková, Kleibertová, Ondráčková, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 33.83
15 315 Skácelová, Myšková, Mannová, Kratochvílová Skácelová, Myšková, Mannová, Kratochvílová JAC BrnoJAC Brno 8 34.30
16 479 Hercogová, Menšíková, Ondrová, Turečková Hercogová, Menšíková, Ondrová, Turečková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 34.34
17 357 Březíková, Hašová, Švachová, Zouharová Březíková, Hašová, Švachová, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.38
18 326 Bednářová, Bystřičanová, Míčková, Výmolová Bednářová, Bystřičanová, Míčková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 34.56
19 427 Kalin, Hudečková, Schořová, Němcová Kalin, Hudečková, Schořová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 34.82
20 341 Ťahanová, Ermisová, Václavíková, Kolčářová Ťahanová, Ermisová, Václavíková, Kolčářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.21
21 309 Kulheimová, Kubíčková, Rajská, Zahradníková Kulheimová, Kubíčková, Rajská, Zahradníková JAC BrnoJAC Brno 8 37.23