výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Uherské Hradiště (15. 9. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.68 11.00
2 135 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 38.70 9.00
3 262 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 39.27 8.00
4 1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 39.96 7.00
5 8 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 40.17 5.00
6 156 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 40.32 4.00
7 37 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 41.11 3.00
155 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.09 6.00
2 162 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.91 2.00
3 253 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.62 1.00
4 233 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 46.80
5 263 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 47.83
6 232 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 48.18
7 229 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.68 11.00
2 135 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 38.70 9.00
3 262 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 39.27 8.00
4 1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 39.96 7.00
5 79 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.09 6.00
6 8 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 40.17 5.00
7 156 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 40.32 4.00
8 37 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 41.11 3.00
9 162 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.91 2.00
10 253 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.62 1.00
11 233 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 46.80
12 263 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 47.83
13 232 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 48.18
14 229 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.64
155 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.30 11.00
2 539 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.46 9.00
3 432 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.83 8.00
4 531 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 43.46 7.00
5 335 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.94 6.00
6 409 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.94 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 486 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.63 5.00
2 316 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 45.23 3.00
3 339 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 45.73 2.00
4 437 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 45.96 1.00
5 284 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.90
6 508 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 47.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 336 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 46.09
2 353 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.52
3 303 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 47.52
4 376 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.76
5 506 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 50.21
488 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.30 11.00
2 539 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.46 9.00
3 432 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.83 8.00
4 531 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 43.46 7.00
5 335 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.94 6.00
6 486 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.63 5.00
7 409 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.94 4.00
8 316 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 45.23 3.00
9 339 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 45.73 2.00
10 437 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 45.96 1.00
11 336 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 46.09
12 284 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.90
13 508 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 47.44
14 353 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.52
14 303 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 47.52
16 376 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.76
17 506 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 50.21
488 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS