Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje

Blansko (26. 9. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 17:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 18.89 11.00
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 19.72 9.00
3 12 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 20.38 8.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.50 7.00
5 1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.54 6.00
6 4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20.78 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 17:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.65 5.00
2 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.20 3.00
3 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.33 2.00
4 5 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 21.56 1.00
5 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.87
6 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.74
2 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.00
3 2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 22.82
4 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.29
5 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 23.89
6 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.64
2 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.97
3 3 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 25.15
4 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.44
5 Šimon Jan ZemanŠimon Jan Zeman 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 18.89 11.00
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 19.72 9.00
3 12 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 20.38 8.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.50 7.00
5 1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.54 6.00
6 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.65 5.00
7 4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20.78 4.00
8 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.20 3.00
9 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.33 2.00
10 5 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 21.56 1.00
11 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.74
12 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.87
13 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.00
14 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.64
15 2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 22.82
16 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.13
17 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.29
18 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 23.89
19 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.97
20 3 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 25.15
21 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.44
22 Šimon Jan ZemanŠimon Jan Zeman 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.60
23 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.82

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 19.68 11.00
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.14 9.00
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.44 8.00
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 20.64 7.00
5 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.65 6.00
6 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.94 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.89 5.00
2 Veronika VackováVeronika Vacková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.49 4.00
3 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.51 3.00
4 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.12
5 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.26
6 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.48
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.91 2.00
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.28
3 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.36
4 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.91
5 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 24.81
Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.00
2 Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.45
3 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.48
4 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 5 24.03
5 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.16
6 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 26.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 26.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 22.15
2 Eliška BinderováEliška Binderová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.27
3 Ema HrdováEma Hrdová 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19
4 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.40
5 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.51
6 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 19.68 11.00
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.14 9.00
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.44 8.00
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 20.64 7.00
5 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.65 6.00
6 1 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.89 5.00
7 Veronika VackováVeronika Vacková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.49 4.00
8 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.51 3.00
9 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.91 2.00
10 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.94 1.00
11 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.12
12 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 22.15
13 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.26
14 Eliška BinderováEliška Binderová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.27
15 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.28
16 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.36
17 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.48
18 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.91
19 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.00
20 Ema HrdováEma Hrdová 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19
21 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.40
22 Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.45
23 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.48
24 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 5 24.03
25 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 24.81
26 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.16
27 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.51
28 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.95
29 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 26.30
Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS