výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západ

Meziboří (10. 9. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 10.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 5 4.38 +0.0 m/s 3.98  +0.04.38  +0.0x4.384.12  +0.0x3.98  +0.0 11.00
2 1 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 9 4.20 +0.2 m/s 4.14  +0.04.16  +0.03.97  +0.04.164.20  +0.24.04  +0.0x 9.00
3 38 Dan KubicaDan Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 10 4.05 +0.0 m/s xx3.79  +0.03.794.05  +0.03.70  +0.03.91  +0.0 8.00
4 2 Dalibor JiříkDalibor Jiřík
AK MostAK Most
07 1 3.89 +0.0 m/s 3.61  +0.5x3.84  -0.63.843.89  +0.03.02  +0.03.61  +0.0 7.00
5 36 Jiří KořínekJiří Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 7 3.85 +0.0 m/s x3.85  +0.03.60  +0.03.853.71  +0.0x3.50  +0.0 6.00
6 7 Max BatovecMax Batovec
AK BílinaAK Bílina
06 4 3.48 +0.0 m/s x2.95  +0.23.30  +0.03.303.42  +0.03.47  +0.03.48  +0.0 5.00
7 5 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 6 3.43 +0.0 m/s 3.43  +0.03.38  +0.03.22  +0.03.433.20  +0.03.28  +0.0x 4.00
8 41 Damian VaňkátDamian Vaňkát
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 3.43 +0.0 m/s 2.48  +0.03.43  +0.02.92  +0.03.432.95  +0.02.54  +0.02.18  +0.0 3.00
23 Petr CapekPetr Capek
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík
AK BílinaAK Bílina
08 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 10.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 10 4.78 +0.0 m/s -x4.54  +0.04.544.70  +0.04.59  +0.04.78  +0.0 11.00
2 78 Tereza BendováTereza Bendová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 8 4.06 +0.0 m/s 3.64  -0.73.96  +0.04.00  +0.04.004.06  +0.03.91  +0.03.63  +0.0 9.00
3 76 Eliška BabkováEliška Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 9 3.93 +0.0 m/s -x3.86  +0.03.863.86  +0.03.93  +0.03.53  +0.0 8.00
4 85 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
08 6 3.92 -1.4 m/s 3.92  -1.43.82  -0.8x3.923.71  +0.03.63  +0.0x 7.00
5 87 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 5 3.87 +0.0 m/s 3.59  -0.63.34  -0.13.133.593.65  +0.03.43  -1.23.87  +0.0 6.00
6 59 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 7 3.81 -0.5 m/s 3.58  +0.03.81  -0.53.74  +0.03.813.39  -1.1x3.69  +0.0 5.00
7 58 Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
06 4 3.75 -1.1 m/s 3.75  -1.13.74  -1.13.72  +0.03.753.45  +0.03.60  +0.0x 4.00
8 62 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 3 3.64 -0.4 m/s 3.64  -0.43.40  +0.03.41  +0.03.643.41  +0.03.60  -0.13.05  -1.6 3.00
9 47 Michaela NovákováMichaela Nováková
AK MostAK Most
08 1 3.13 -1.4 m/s 2.97  -0.23.13  -1.4x3.130.00.00.0 2.00
10 51 Kateřina RykováKateřina Ryková
AK MostAK Most
08 2 2.99 -1.4 m/s 2.99  -1.42.77  -0.82.77  +0.02.990.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků