Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“

Chrudim (31. 8. 2019)

100 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.54 7.00
2= Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 12.37 4.50
2= Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.37 4.50
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.29 7.00
2 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.73 5.00
3 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.06 4.00
4 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.13 3.00
5 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.25 2.00
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.25 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 09:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.05
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.06
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.60
4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.19
5 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.35
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 09:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.02
2 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.22
3 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.62
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.05
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.06
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.60
4 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.02
5 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.19
6 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.22
7 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.35
8 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.62
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 09:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.81
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.04
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.32
4 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.02
5 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.12
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 09:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.94
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.58
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.71
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.24
5 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 15.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.81
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.94
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.04
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.32
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.58
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.71
7 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.02
8 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.12
9 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.24
10 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 15.35

100 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 10:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.40 7.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.67 5.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.89 4.00
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.46 3.00
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.79 2.00
Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 10:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.28 7.00
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.31 5.00
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 13.33 4.00
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.41 3.00
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 13.76 2.00
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 20.20 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.92
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.30
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.31
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.97
5 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.68
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 09:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 13.30
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.34
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 13.89
4 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 14.46
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.92
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.30
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 13.30
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.31
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.34
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 13.89
7 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.97
8 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 14.46
9 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.68

200 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.08
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 12:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.19 7.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 24.97 5.00
3 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 25.41 4.00
4 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.84 3.00
5 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 27.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 12:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.27 2.00
2 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.67 1.00
3 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.93
4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.59
5 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.19 7.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 24.97 5.00
3 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 25.41 4.00
4 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.84 3.00
5 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.27 2.00
6 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.67 1.00
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.93
8 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 27.33
9 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.59
10 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.19

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 12:35) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.29 5.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.43 4.00
3 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 29.44 2.00
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 12:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.62 7.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.67 3.00
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.75 1.00
4 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 32.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.62 7.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.29 5.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.43 4.00
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.67 3.00
5 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 29.44 2.00
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.75 1.00
7 Anna ŠlapkováAnna Šlapková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 32.14
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 31.8.2019 - 12:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.68 7.00
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.71 5.00
3 Eliška RostováEliška Rostová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 28.86 4.00
4 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 30.01
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 31.8.2019 - 12:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 29.00 3.00
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 29.01 2.00
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 29.46 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.68 7.00
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.71 5.00
3 Eliška RostováEliška Rostová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 28.86 4.00
4 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 29.00 3.00
5 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 29.01 2.00
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 29.46 1.00
7 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 30.01

400 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 53.37 7.00
2 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 53.86 5.00
3 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 55.63 4.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 57.98 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 55.26 7.00
2 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 55.84 5.00
3 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 57.04 4.00
Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 65.25 7.00
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 66.78 5.00
Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 62.97 7.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 66.36 5.00
3 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 68.64 4.00
4 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 71.55 3.00
5 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 72.58 2.00
6 Šárka KořínkováŠárka Kořínková 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 77.71 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:12.37 7.00
2 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:17.06 5.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:06.41 7.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:09.04 5.00
3 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:11.48 4.00
4 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:30.27 3.00
Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:29.54
Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:37.17 7.00
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:42.50 5.00
3 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:43.74 4.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10:02.99 7.00
2 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10:55.34 5.00
3 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11:06.20 4.00
Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11:04.54 7.00
2 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11:47.73 5.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11:06.80 7.00
2 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11:08.90 5.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 11:01.28 7.00
2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 11:30.44 5.00
3 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 11:48.44 4.00
4 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 12:46.39 3.00
5 Šárka KořínkováŠárka Kořínková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 15:25.72 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 10:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.40 7.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 16.76 5.00
3 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.74 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 10:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 16.97 7.00
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 18.42 5.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.80 7.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 16.37 5.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.53 4.00
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.91 3.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 41.52 7.00
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 48.00 5.00
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 55.03 4.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 52.69 7.00
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 56.58 5.00
Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šilarová, Moravcová, Svobodová, Čeřovská Šilarová, Moravcová, Svobodová, Čeřovská AC PardubiceAC Pardubice 5 54.97 7.00
2 Andrlová, Flídrová, Kumpoštová, Řeháková Andrlová, Flídrová, Kumpoštová, Řeháková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 59.40 5.00
3 Stránská, Hovorková, Kořínková, Šedová Stránská, Hovorková, Kořínková, Šedová AC PardubiceAC Pardubice 3 60.61 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,90 Body
MS Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1.85 ----oooo-ooxx-
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.73 ----o-oxxx 7.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.70 oo-ooxoxxx 5.00
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.67 --o-xxoxxx 4.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.64 xooxxoxxoxxx 3.00
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNS
Erik KubelkaErik Kubelka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5 1.62 --oo-xoxooxoxxoxxx 7.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 6 1.59 ----xxoxooxoxxoxxx 5.00
MS Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 1 1.53 -ooooooxxx
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 DNS
Michaela DlouháMichaela Dlouhá
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 DNS
Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 3 NM -xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,55 2,70 2,85 3,15 3,30 3,45 3,55 3,63 Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 3.55 ---ooxoxoxxoxxx 7.00
2 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 2.70 oxoxoxxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Matyáš FraněkMatyáš Franěk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 6.20 -0.3 m/s xx6.20  -0.36.20---
2 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 5.06 -1.7 m/s 4.82  -0.45.06  -1.7-5.06--- 7.00
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 NM xxx0.0---
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 6 5.49 -0.5 m/s 5.37  -0.35.23  -1.35.44  -0.55.445.35  -2.55.26  -0.75.49  -0.5 7.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 4.90 -0.4 m/s 4.90  -0.44.79  -1.84.47  -0.44.904.64  -0.64.67  -0.34.82  -0.6 5.00
3 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5 4.84 -1.0 m/s x4.84  -1.04.80  -1.54.84xx4.13  -0.4 4.00
4 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 4.60 -0.3 m/s 4.60  -0.34.28  -1.54.57  -0.64.604.35  -1.6x4.44  -1.2 3.00
Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 5.14 -2.5 m/s 4.68  -0.15.14  -2.54.66  -1.55.144.76  -0.94.91  -3.3x 7.00
2 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 8 4.95 -1.4 m/s 4.87  -0.13.68  -0.54.91  -1.84.91x4.95  -1.4x 5.00
3 Eliška RostováEliška Rostová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 6 4.74 -1.0 m/s 4.61  -0.74.74  -1.0x4.744.44  -0.5x4.63  -0.5 4.00
4 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 4.53 -0.4 m/s 3.56  -0.43.85  -0.73.96  -0.93.964.53  -0.4x4.39  -0.5 3.00
5 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5 4.42 -0.3 m/s 4.42  -0.34.22  -1.04.17  -0.94.424.36  -0.64.17  -1.14.16  -1.2 2.00
6 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4 4.26 -1.7 m/s 4.25  -1.13.57  -1.53.78  -1.64.254.09  -0.64.21  -0.44.26  -1.7 1.00
7 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 4.23 -0.6 m/s 3.84  -1.03.91  -1.74.05  -0.54.054.23  -0.6x4.17  -0.7
8 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 1 3.96 -0.4 m/s x3.72  -1.23.96  -0.43.963.83  -0.53.79  -0.53.74  -0.6
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BartošAdam Bartoš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 11.24 -0.6 m/s xx11.24  -0.611.2411.11  -0.8-- 7.00
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 10.65 -0.8 m/s x10.03  -0.510.16  -1.310.1609.78  -1.509.91  -0.410.65  -0.8 7.00
2 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 09.16 -0.8 m/s xxx0.0x09.16  -0.8x 5.00
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 10.67 -1.0 m/s 10.53  -0.510.12  -0.210.62  -1.010.6210.53  -1.810.67  -1.0x
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10 13.50 12.27x12.7512.7513.50xx 7.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 10.97 08.4010.1109.5110.1110.5610.9710.10 5.00
3 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5 10.90 10.0310.1810.9010.9010.6710.5510.20 4.00
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 8 10.55 09.9410.3110.5510.5510.4710.4009.61 3.00
5 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 10.55 10.55x09.5010.5510.11x09.54 2.00
6 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 10.11 10.1109.3010.0610.11x09.25x 1.00
7 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 09.80 09.20x08.6909.2009.8008.2209.50
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 9 09.37 08.5208.4609.3409.3408.0107.3209.37
9 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 09.16 08.1708.8409.1609.160.00.00.0
10 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 2 08.96 08.2508.7108.9608.960.00.00.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 09.80 09.0108.8608.6909.0109.8009.3409.76 7.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 08.23 06.8207.5706.9007.5707.5207.2508.23 5.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 12.42 x11.7812.4212.4211.5111.56x 7.00
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 11.58 11.5810.95x11.5810.17x10.76 5.00
3 Jan ŠulcJan Šulc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 10.14 09.4210.0810.1410.14x09.87- 4.00
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 6 14.82 x13.3614.8214.82x14.3514.15 7.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 14.61 x14.0414.6114.61x14.41x 5.00
3 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4 13.69 12.9713.04x13.0413.6813.4813.69 4.00
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 5 13.17 12.6912.9912.9412.9913.1712.77x 3.00
5 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 12.83 12.83xx12.830.00.00.0 2.00
6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 10.38 10.0109.4309.6910.01x10.3810.10 1.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 33.12 0.0 7.00
2 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 26.44 0.0 5.00
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 24.05 0.0 4.00
4 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 2 21.24 0.0 3.00
5 Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1 20.94 0.0 2.00
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 5 18.48 0.0 1.00
7 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4 18.45 0.0
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 39.75 0.0 7.00
2 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 35.59 0.0 5.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 33.27 0.0 4.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 32.58 0.0 3.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 30.98 0.0 2.00
6 Jan ŠulcJan Šulc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 22.30 0.0 1.00
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 DNS 0.0
Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 7 49.39 0.0 7.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4 41.64 0.0 5.00
3 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5 41.60 0.0 4.00
4 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 41.20 0.0 3.00
5 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 6 38.71 0.0 2.00
6 Matěj MacháčekMatěj Macháček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 24.87 0.0 1.00
7 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 22.42 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 44.32 0.0 7.00
2 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 41.84 0.0 5.00
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 3 40.03 0.0 4.00
4 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 2 27.56 0.0 3.00
5 Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1 22.67 0.0 2.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 34.60 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
2 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 23.83 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
3 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.53 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
4 Adam BartošAdam Bartoš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.09 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 63.47 0.0 7.00
2 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 58.63 0.0 5.00
3 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 47.86 0.0 4.00
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 46.89 0.0 3.00
5 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 36.45 0.0 2.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 39.52 0.0 7.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 35.93 0.0 5.00
3 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 33.24 0.0 4.00
MS Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 30.77 0.0
5 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 27.54 0.0 3.00
6 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
AC PardubiceAC Pardubice
03 26.65 0.0 2.00
7 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 23.15 0.0 1.00
8 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 18.70 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 33.60 0.0 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 21.12 0.0 5.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 19.01 0.0 4.00
4 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 18.79 0.0 3.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 56.62 0.0 7.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 53.43 0.0 5.00
3 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 6 45.18 0.0 4.00
4 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 7 43.07 0.0 3.00
5 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5 38.32 0.0 2.00
6 Adam BartošAdam Bartoš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 35.19 0.0 1.00
7 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 33.73 0.0
8 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 27.72 0.0
9 Jan ŠulcJan Šulc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 4 25.44 0.0
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4 34.06 0.0 7.00
2 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 30.29 0.0 5.00
3 Martin ŠulcMartin Šulc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 29.65 0.0 4.00
4 Matěj MacháčekMatěj Macháček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 25.72 0.0 3.00
Celkem 4 závodníků