výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Vokovice (9. 9. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.61 7.00
2 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 07.94 3.00
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.03 2.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.42 1.00
Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.63
2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.68
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.77
4 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 9.9.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.89 5.00
2 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.93 4.00
3 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.87
Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.61 7.00
2 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.89 5.00
3 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.93 4.00
4 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 07.94 3.00
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.03 2.00
6 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.42 1.00
7 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.63
8 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.68
9 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.77
10 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.79
11 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.87
Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.29 7.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.34 5.00
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.60 4.00
4 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 08.84 1.00
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.89
6 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.95
1= Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.95
3 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 08.99
4 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.01
5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.10
6 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 9.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 08.76 3.00
2 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.85
3 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 09.14
4 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.32
5 Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.60
Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 9.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.96
2 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.28
3 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.57
4 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.63
Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 9.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.81 2.00
2 Elizabeth Al KaysyElizabeth Al Kaysy 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.09
3 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.48
4 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.56
5 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.29 7.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.34 5.00
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.60 4.00
4 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 08.76 3.00
5 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.81 2.00
6 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 08.84 1.00
7 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.85
8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.89
9 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.91
10 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.95
10 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.95
12 Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.96
13 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 08.99
14 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.01
15 Elizabeth Al KaysyElizabeth Al Kaysy 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.09
16 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.10
17 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 09.14
18 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.15
19 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.28
20 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.32
21 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.48
22 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.56
23 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.57
24 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.59
25 Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.60
26 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.63
Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.70 7.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 18.19 5.00
3 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 19.18 3.00
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.44 2.00
5 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.87 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.82 4.00
2 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 21.82
3 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.74
205 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 9.9.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 21.06
2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.45
3 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 22.66
Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.70 7.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 18.19 5.00
3 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.82 4.00
4 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 19.18 3.00
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.44 2.00
6 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.87 1.00
7 211 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 21.06
8 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.45
9 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 21.82
10 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 22.66
11 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.74
205 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 20.26 7.00
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 21.61 3.00
3 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 21.69 2.00
4 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 21.78 1.00
5 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.91
6 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 21.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 21.27 4.00
2 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.97
3 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.37
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 22.78
Daniela PrchalováDaniela Prchalová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 9.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.24 5.00
2 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.50
3 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.73
4 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 22.88
5 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 23.10
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 23.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 9.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 22.49
2 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 22.73
3 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 23.42
4 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.63
5 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.16
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 9.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabeth Al KaysyElizabeth Al Kaysy 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.42
2 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 22.93
MS Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.12
4 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.88
5 Sabina ValentováSabina Valentová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 20.26 7.00
2 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.24 5.00
3 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 21.27 4.00
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 21.61 3.00
5 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 21.69 2.00
6 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 21.78 1.00
7 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.91
8 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 21.93
9 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.97
10 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.37
11 Elizabeth Al KaysyElizabeth Al Kaysy 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.42
12 Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 22.49
13 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.50
14 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.73
14 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 22.73
16 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 22.78
17 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 22.88
18 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 22.93
19 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 23.10
20 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.12
21 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 23.42
22 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 23.49
23 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.63
24 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.88
25 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.16
26 Sabina ValentováSabina Valentová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.44
Daniela PrchalováDaniela Prchalová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 9.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 211 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 4:35.07 7.00
2 219 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 4:49.29 5.00
3 207 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 4:49.49 4.00
4 206 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 5:22.45 3.00
5 205 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 5:34.89 2.00
6 209 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 5:37.02 1.00
7 208 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 5:39.93
8 210 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 5:53.24
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 9.9.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 213 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 5:28.77 7.00
2 216 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 5:31.77 5.00
3 212 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 6:00.14 4.00
4 214 Nikola SkalickáNikola Skalická 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 6:33.17 3.00
5 215 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 6:35.74 2.00
6 217 Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 7:49.69 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.69 7.00
2 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 15.16 5.00
3 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.02 4.00
4 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 17.50 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 17.03 3.00
2 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 17.50 1.50
3 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.69 7.00
2 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 15.16 5.00
3 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.02 4.00
4 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 17.03 3.00
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 17.50 1.50
5 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 17.50 1.50
7 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.43

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 17.47 7.00
2 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 18.00 5.00
3 Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 18.84 2.00
4 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 18.96 1.00
Barbora TlustáBarbora Tlustá 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 18.81 3.00
2 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 19.09
3 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 21.40
4 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 21.43
5 212 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 24.17
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 18.67 4.00
2 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 20.41
3 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.40
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 17.47 7.00
2 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 18.00 5.00
3 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 18.67 4.00
4 213 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 18.81 3.00
5 Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 18.84 2.00
6 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 18.96 1.00
7 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 19.09
8 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 20.41
9 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 21.40
10 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 21.43
11 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.40
12 212 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 24.17
Barbora TlustáBarbora Tlustá 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (po, 9.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 29.61 7.00
2 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 32.38 5.00
3 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 33.25 4.00
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 33.54 3.00
5 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 35.11 2.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 30.24 7.00
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 32.96 3.00
3 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 35.66 1.00
4 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 36.71
5 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 40.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 31.78 5.00
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 32.86 4.00
3 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 35.44 2.00
4 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 37.25
5 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 37.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 30.24 7.00
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 31.78 5.00
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 32.86 4.00
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 32.96 3.00
5 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 35.44 2.00
6 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 35.66 1.00
7 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 36.71
8 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 37.25
9 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 37.41
10 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 40.05

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 9.9.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grulich, Malaniuk, Izotov, Vaněk Grulich, Malaniuk, Izotov, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 30.43 7.00
2 Marinov, Matoušek, Mutinský, Růžička Marinov, Matoušek, Mutinský, Růžička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 30.61 5.00
3 Ručka, Krumpholc, Löwy, Hrdlička Ručka, Krumpholc, Löwy, Hrdlička SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 32.20 4.00
4 Hrubec, Nemšovský, Anděl, Marek Hrubec, Nemšovský, Anděl, Marek SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 33.67 3.00
5 211 Krejčíř, Kudrnovský, Hejsler, Škarda Krejčíř, Kudrnovský, Hejsler, Škarda ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 34.09 2.00
6 Stejskal, Konečný, Jordanidis, Jordanidis Stejskal, Konečný, Jordanidis, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 34.83 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 9.9.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláková, Konvičková, Votavová, Kollárová Poláková, Konvičková, Votavová, Kollárová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 32.59 7.00
2 Novotná, Malečková, Adamková, Novotná Novotná, Malečková, Adamková, Novotná TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 32.90 5.00
3 Görglová, Fořtová, Pavlová, Václavková Görglová, Fořtová, Pavlová, Václavková SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 33.26 4.00
4 Pokorná, Karásková, Malátová, Krejčovesová Pokorná, Karásková, Malátová, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 33.36 3.00
5 Polanská, Brandejsová, Tlustá, Klírová Polanská, Brandejsová, Tlustá, Klírová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 34.83 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 9.9.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Vávrová, Krbcová, Ostenová, Zodetová Vávrová, Krbcová, Ostenová, Zodetová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 35.36 1.00
2 Briglová, Skalická, Hovorková, Sladká Briglová, Skalická, Hovorková, Sladká SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 35.94
3 Kojanová, Labuťová, Jirglová, Burešová Kojanová, Labuťová, Jirglová, Burešová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 36.04
4 Čermáková, Teplá, Novotná, Neufusová Čermáková, Teplá, Novotná, Neufusová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 36.83
5 Valentová, Wolfová, Solničková, Kostelecká Valentová, Wolfová, Solničková, Kostelecká SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 38.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláková, Konvičková, Votavová, Kollárová Poláková, Konvičková, Votavová, Kollárová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 32.59 7.00
2 Novotná, Malečková, Adamková, Novotná Novotná, Malečková, Adamková, Novotná TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 32.90 5.00
3 Görglová, Fořtová, Pavlová, Václavková Görglová, Fořtová, Pavlová, Václavková SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 33.26 4.00
4 Pokorná, Karásková, Malátová, Krejčovesová Pokorná, Karásková, Malátová, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 33.36 3.00
5 Polanská, Brandejsová, Tlustá, Klírová Polanská, Brandejsová, Tlustá, Klírová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 34.83 2.00
6 212 Vávrová, Krbcová, Ostenová, Zodetová Vávrová, Krbcová, Ostenová, Zodetová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 35.36 1.00
7 Briglová, Skalická, Hovorková, Sladká Briglová, Skalická, Hovorková, Sladká SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 35.94
8 Kojanová, Labuťová, Jirglová, Burešová Kojanová, Labuťová, Jirglová, Burešová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 36.04
9 Čermáková, Teplá, Novotná, Neufusová Čermáková, Teplá, Novotná, Neufusová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 36.83
10 Valentová, Wolfová, Solničková, Kostelecká Valentová, Wolfová, Solničková, Kostelecká SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 38.57

Skok vysoký - Žáci

(po, 9.9.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.531.561.591.621.651.681.71 Body
1 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4 1.55 7.00
2 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3 1.48 5.00
3 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 1 1.48 4.00
4 Filip RučkaFilip Ručka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5 1.43 3.00
Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.281.331.381.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70 Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 1.46 7.00
2 Nela ŠloufováNela Šloufová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 7 1.43 5.00
3 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 1.43 4.00
4 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 6 1.38 3.00
5 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1 1.38 2.00
6 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3 1.33 1.00
7 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4 1.33
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 5 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 11 5.19 0.0 7.00
2 Martin HrdličkaMartin Hrdlička
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 12 4.87 0.0 5.00
3 Max ZámorskýMax Zámorský
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 7 4.86 0.0 4.00
4 209 Jan KrumpholcJan Krumpholc
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 10 4.64 0.0 3.00
5 Jan RůžičkaJan Růžička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 4.42 0.0 2.00
6 206 Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 9 3.84 0.0 1.00
7 Andreas GlogarAndreas Glogar
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1 3.81 0.0
8 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3 3.74 0.0
9 Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 3.21 0.0
Oskar SynekOskar Synek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 6 DNS 0.0
Marek OravecMarek Oravec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 4 DNS 0.0
Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 8 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 9.9.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 4.73 0.0 7.00
2 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 18 4.50 0.0 5.00
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 17 4.35 0.0 4.00
4 Luisa NovotnáLuisa Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 9 4.26 0.0 3.00
5 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 8 4.23 0.0 2.00
6 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 16 4.18 0.0 1.00
7 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 15 4.16 0.0
8 Zuzana HurychováZuzana Hurychová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 2 4.05 0.0
9 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3 3.90 0.0
10 Klára LabuťováKlára Labuťová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 10 3.85 0.0
11 Helena VáclavkováHelena Václavková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 5 3.84 0.0
12 Ema BurešováEma Burešová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 3.77 0.0
13 214 Nikola SkalickáNikola Skalická
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 14 3.71 0.0
14 Viktorie HubováViktorie Hubová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 13 3.62 0.0
15 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 4 3.29 0.0
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 12 DNS 0.0
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 7 DNS 0.0
Zuzana ZelenáZuzana Zelená
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 6 DNS 0.0
Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 9.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NovotnáEva Novotná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 16 09.83 0.0 7.00
2 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 1 08.53 0.0 5.00
3 Anna ČermákováAnna Čermáková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 14 08.23 0.0 4.00
4 Nela ŠloufováNela Šloufová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 15 08.14 0.0 3.00
5 Klára LabuťováKlára Labuťová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 12 07.99 0.0 2.00
6 Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 07.64 0.0 1.00
7 Zuzana HurychováZuzana Hurychová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 3 07.08 0.0
8 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 11 06.93 0.0
9 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 2 06.48 0.0
10 216 Mariana KonvičkováMariana Konvičková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 4 06.44 0.0
11 Mariana VotavováMariana Votavová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 8 06.43 0.0
12 Daniela PrchalováDaniela Prchalová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 9 06.27 0.0
13 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 13 06.23 0.0
14 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 6 05.72 0.0
15 217 Eliška PekárkováEliška Pekárková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 7 05.18 0.0
Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 13 11.92 0.0 7.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 12 11.23 0.0 5.00
3 Adam TancerAdam Tancer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3 10.92 0.0 4.00
4 David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 11 09.98 0.0 3.00
5 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 9 09.43 0.0 2.00
6 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 8 09.01 0.0 1.00
7 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 7 07.85 0.0
8 František AndělFrantišek Anděl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 07.43 0.0
9 Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4 06.49 0.0
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 DNS 0.0
Adam ŽeníšekAdam Ženíšek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 6 DNS 0.0
Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1 DNS 0.0
Oskar SynekOskar Synek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 2 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina ValentováSabina Valentová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 4 25.28 0.0 7.00
2 Anežka FořtováAnežka Fořtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 10 23.99 0.0 5.00
3 Barbora TlustáBarbora Tlustá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 9 23.16 0.0 4.00
4 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 5 21.62 0.0 3.00
5 Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 19.81 0.0 2.00
6 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 6 19.02 0.0 1.00
MS Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1 18.67 0.0
8 Eva NovotnáEva Novotná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 7 16.43 0.0
9 Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3 15.09 0.0
Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 2 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 9.9.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 14 38.55 0.0 7.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 12 37.21 0.0 5.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 36.38 0.0 4.00
4 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 30.30 0.0 3.00
5 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 9 28.58 0.0 2.00
6 Adam TancerAdam Tancer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 4 26.83 0.0 1.00
7 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 6 23.37 0.0
8 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 22.91 0.0
9 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1 19.88 0.0
10 208 Matouš LudvíkMatouš Ludvík
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 5 14.71 0.0
11 210 Jozef KrištofJozef Krištof
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3 14.09 0.0
12 František AndělFrantišek Anděl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 7 11.13 0.0
Adam ŽeníšekAdam Ženíšek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 8 DNS 0.0
Tomáš KadlečekTomáš Kadleček
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 2 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků