Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Vokovice (9. 9. 2019)

skok daleký - Žáci

(po, 9.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 11 5.19 0.0 7.00
2 Martin HrdličkaMartin Hrdlička
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 12 4.87 0.0 5.00
3 Max ZámorskýMax Zámorský
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 7 4.86 0.0 4.00
4 209 Jan KrumpholcJan Krumpholc
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 10 4.64 0.0 3.00
5 Jan RůžičkaJan Růžička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 4.42 0.0 2.00
6 206 Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 9 3.84 0.0 1.00
7 Andreas GlogarAndreas Glogar
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1 3.81 0.0
8 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3 3.74 0.0
9 Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 3.21 0.0
Oskar SynekOskar Synek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 6 DNS 0.0
Marek OravecMarek Oravec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 4 DNS 0.0
Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 8 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 9.9.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 4.73 0.0 7.00
2 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 18 4.50 0.0 5.00
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 17 4.35 0.0 4.00
4 Luisa NovotnáLuisa Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 9 4.26 0.0 3.00
5 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 8 4.23 0.0 2.00
6 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 16 4.18 0.0 1.00
7 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 15 4.16 0.0
8 Zuzana HurychováZuzana Hurychová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 2 4.05 0.0
9 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3 3.90 0.0
10 Klára LabuťováKlára Labuťová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 10 3.85 0.0
11 Helena VáclavkováHelena Václavková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 5 3.84 0.0
12 Ema BurešováEma Burešová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 3.77 0.0
13 214 Nikola SkalickáNikola Skalická
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 14 3.71 0.0
14 Viktorie HubováViktorie Hubová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 13 3.62 0.0
15 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 4 3.29 0.0
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 12 DNS 0.0
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 7 DNS 0.0
Zuzana ZelenáZuzana Zelená
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 6 DNS 0.0
Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků