Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu

Chomutov (3. 9. 2019)

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 3.9.2019 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.27 11.00
2 84 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.73 9.00
3 23 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 11.98 7.00
4 12 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.08 6.00
63 Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
91 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 17:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.20 5.00
2 26 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 3 12.46 4.00
3 11 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.67 3.00
4 8 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 12.95 1.00
5 20 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 1 13.25
6 28 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 6 13.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.9.2019 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.81 8.00
2 79 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.82 2.00
3 87 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.32
4 29 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 13.65
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 4 12.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.27 11.00
2 84 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.73 9.00
3 92 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.81 8.00
4 23 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 11.98 7.00
5 12 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.08 6.00
6 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 4 12.15
7 59 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.20 5.00
8 26 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 3 12.46 4.00
9 11 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.67 3.00
10 79 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.82 2.00
11 8 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 12.95 1.00
12 20 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 1 13.25
13 87 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.32
14 28 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 6 13.62
15 29 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 13.65
63 Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
91 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 3.9.2019 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Nikola BisováNikola Bisová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.03 11.00
2= 197 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.43 8.50
2= 160 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.43 8.50
4 116 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.47 7.00
5 189 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.48 6.00
6 185 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.95 2.00
7 113 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 14.08 1.00
MS 156 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 13.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.11
2 158 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.19
3 112 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 14.24
4 170 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.36
5 196 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.54
184 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS
MS 105 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 1 14.55
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 3.9.2019 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.60 5.00
2 180 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.82 4.00
3 179 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.93 3.00
4 108 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 14.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Nikola BisováNikola Bisová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.03 11.00
2 197 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.43 8.50
2 160 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.43 8.50
4 116 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.47 7.00
5 189 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.48 6.00
6 182 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.60 5.00
7 156 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 13.68
8 180 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.82 4.00
9 179 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.93 3.00
10 185 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.95 2.00
11 113 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 14.08 1.00
12 174 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.11
13 158 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.19
14 112 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 14.24
15 108 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 14.34
16 170 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.36
17 196 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.54
18 105 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 1 14.55
184 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS