Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno (9. - 11. 9. 2019)
skok vysoký - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.82
skok vysoký - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 041224 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.84
3 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.81
skok vysoký - Ml. žáci (pondělí, 9.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Adam ŠulcAdam Šulc 070904 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.46
2 Jakub JordánJakub Jordán 070424 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 1.46
skok vysoký - Ml. žáci (pondělí, 9.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KuchařJan Kuchař 070602 BYAC BrnoBYAC Brno 1.33
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 070522 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.33
skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.65
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 060205 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.62
skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Sebastian VelikýSebastian Veliký 061025 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.43
1= Filip BöhmFilip Böhm 060803 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.43
skok vysoký - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena LevkováAlena Levková 040210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.64
skok vysoký - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2= Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 1.58
skok vysoký - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Barbora AlexováBarbora Alexová 040726 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.48
1= Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 040428 JAC BrnoJAC Brno 1.48
1= Eva AdámkováEva Adámková 040402 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.48
skok vysoký - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 050510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.46
skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 060224 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.43
1 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 060607 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.43
skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 9.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 070223 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.33
3 Jitka NečasováJitka Nečasová 070302 JAC BrnoJAC Brno 1.28
skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 9.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš HorákTomáš Horák 080305 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.49
2 Jakub HadašJakub Hadaš 081215 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.46
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Ema KrálováEma Králová 081029 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1.28
skok daleký - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6.29
2 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.45
skok daleký - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal PavlíkMichal Pavlík 041212 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5.41
skok daleký - Ml. žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Ml. žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Ml. žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.44
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.69
skok daleký - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 5.40
skok daleký - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.49
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.83
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová 060621 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4.99
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5.09
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš HorákTomáš Horák 080305 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.25
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.91
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (pondělí, 9.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.33
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.48
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.40
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.51
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 080117 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.32
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 050908 ASK BlanskoASK Blansko 10.12
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 050627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.48
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.75
1 Alice StehnováAlice Stehnová 050410 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.30
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15.24
3 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 15.21
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13.05
hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 051108 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 27.20
hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 10.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 48.84
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš MertaLukáš Merta 071022 BYAC BrnoBYAC Brno 57.53
3 Martin HammondMartin Hammond 070930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 53.21
2 Lukáš HorákLukáš Horák 070209 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 56.61
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 64.14
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 62.16
3 Jan KlimasJan Klimas 061105 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 55.95
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Ghannam Kristýna ElGhannam Kristýna El 071219 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 54.34
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 54.08
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 60.31
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.00
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 080120 TJ NeratoviceTJ Neratovice 50.04
3 Klára HavlišováKlára Havlišová 080820 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 42.64