Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno (9. - 11. 9. 2019)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:51.72
9 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:54.82
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:44.72
7 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:52.26
8 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:53.94
12 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1:58.01
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1:51.10
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:50.75
10 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:55.68
2 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1:45.39
Celkem 11 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:55.82
12 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:13.41
13 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:30.14
7 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1:57.82
11 Ondřej BoudnýOndřej Boudný 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2:10.17
1 Antonín HloušekAntonín Hloušek 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1:51.48
8 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:59.51
10 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:00.90
5 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:56.24
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:56.31
Celkem 10 závodníků
Finále C (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
10 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:06.07
6 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 2:01.28
7 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:02.98
Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DNS
13 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2:13.90
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:00.41
12 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:08.77
Celkem 7 závodníků
Finále D (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:04.36
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1:54.32
4 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:59.10
9 Doležal DanielDoležal Daniel 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:11.92
12 Tomáš GoroňTomáš Goroň 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:19.48
3 Michal SojákMichal Soják 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1:57.57
10 Štěpán PopekŠtěpán Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:14.38
11 Jakub StojanJakub Stojan 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:14.90
13 Marek BambuchMarek Bambuch 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:20.01
14 Alex KratochvílAlex Kratochvíl 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:24.93
7= Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:05.06
7= Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:05.06
Celkem 12 závodníků
Finále E (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:56.52
6 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:09.49
3 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:57.46
5 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:08.52
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2:07.98
10 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.41
11 Kryštof NěmečekKryštof Němeček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.45
12 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.78
8 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:14.55
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:50.10
16 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:10.02
4 Tereza RiedlováTereza Riedlová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1:54.67
8 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:57.50
14 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:07.35
3 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1:52.96
7 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:56.77
13 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:04.18
5 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:56.17
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1:51.35
Celkem 10 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
14 Pavla NechvílováPavla Nechvílová 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:18.04
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:57.20
12 Veronika BalajkováVeronika Balajková 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:12.47
1 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:56.03
13 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:16.19
15 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:22.77
9 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 2:06.66
10 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:10.17
6 Vanesa LaskováVanesa Lasková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:02.29
5 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:01.49
Celkem 10 závodníků
Finále C (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
9 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:05.35
15 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:25.23
7 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:04.29
3 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:00.80
5 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:02.86
4 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:02.19
14 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:14.19
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:00.71
11 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:08.93
12 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:10.80
Celkem 10 závodníků
Finále D (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:59.66
7 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:10.77
15 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:30.50
11 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:15.45
8 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 JAC BrnoJAC Brno 2:12.27
10 Pavlína SvobodováPavlína Svobodová 08 JAC BrnoJAC Brno 2:15.10
14 Valentýna ČernáValentýna Černá 08 JAC BrnoJAC Brno 2:27.45
16 Barbora DoleželováBarbora Doleželová 08 JAC BrnoJAC Brno 2:35.24
12 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:15.59
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:07.31
9 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.38
6 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:10.30
Celkem 12 závodníků