výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno (9. - 11. 9. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 51.06
10 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 49.12
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 65.47
9 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 49.24
11 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 48.31
8 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 49.48
4 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 54.17
12= Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 47.63
19 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 38.81
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 58.33
15 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 46.56
18 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 44.11
12= Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 47.63
5 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 51.70
17 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 46.16
3 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 54.42
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 43.32
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 52.32
7 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 40.86
16 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 27.09
14 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 34.34
10 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 36.53
4 Jiří NovotnýJiří Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 47.46
13 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 34.47
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace C (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
17 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 43.24
15 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 43.73
10 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 46.56
19 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 42.30
2 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 56.22
24 Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC BrnoBYAC Brno
07 32.53
20 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 40.82
25 Filip SlabýFilip Slabý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 31.66
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 55.94
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 DNS
9 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 46.90
16 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 43.46
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 57.28
8 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 47.26
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace D (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 38.82
8 Adam LachoAdam Lacho
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 36.52
12 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 34.77
1 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 45.45
14 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 34.72
Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 DNS
7 Adam VonkaAdam Vonka
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 37.09
9 Jan ŽenožičkaJan Ženožička
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 35.72
10 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 35.19
22 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 15.29
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 51.51
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 64.14
7 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 50.33
4 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 55.90
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 62.16
5 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 52.06
3 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 55.95
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 57.53
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 53.21
2 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 56.61
7 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 45.95
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 46.31
20 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 40.27
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 48.00
18 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 40.81
27= Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 37.18
25= Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 37.45
31 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
23 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 38.47
30 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 31.55
11 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 47.32
4 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 55.26
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 48.94
5 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 50.55
29 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 36.50
17 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 42.31
21 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 38.95
25= Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 37.45
19 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 40.66
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 57.11
22 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 38.82
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
19 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 26.38
9 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 33.78
13 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 32.16
Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 DNS
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 33.69
1 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, zsAtletický klub ISCAREX Česk...
06 38.88
17 Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC BrnoJAC Brno
06 26.74
Kateřina SoukupováKateřina Soukupová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
23 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 24.01
4 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 34.97
14 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 31.99
6 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 34.46
11 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
TJ OslavanyTJ Oslavany
06 33.54
5 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 34.51
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 34.40
24 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 19.12
2 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 38.66
8 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 34.31
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace C (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Ghannam Kristýna ElGhannam Kristýna El
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 50.01
7 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 41.30
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 37.80
20 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 37.08
17 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 37.27
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 44.82
22 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 33.37
25 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 28.01
3 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 48.86
9 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 39.86
19 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 37.17
21 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 36.68
10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 39.84
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 47.98
12 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 39.23
16 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 37.34
23 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 31.99
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace D (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 32.85
11 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 31.09
5= Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 35.63
24 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18.19
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 36.89
14 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 28.86
16 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 27.54
21 Magdalena LetochováMagdalena Letochová
JAC BrnoJAC Brno
07 23.14
Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová
JAC BrnoJAC Brno
07 DNS
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 41.18
8 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 32.89
12 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 30.26
17 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27.34
13 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30.09
15 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 27.98
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 51.31
7 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 50.95
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 52.72
5 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 51.43
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 60.31
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Ghannam Kristýna ElGhannam Kristýna El
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 54.34
7 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 43.03
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 54.08
5 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 48.72
8 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 42.00
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 51.45
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 44.55
23 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 35.07
26 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 31.67
28 Tomáš GoroňTomáš Goroň
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 23.80
24 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 34.75
17 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 37.96
11 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 41.27
13 Ondřej BoudnýOndřej Boudný
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 38.74
16 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 38.05
22 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 35.37
5 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 45.33
4 Antonín HloušekAntonín Hloušek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 47.48
27 Matěj GabkoMatěj Gabko
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 30.79
18 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 37.69
3 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 49.01
25 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 33.62
20 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 36.57
19 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 36.86
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 24.46
8 Matěj KiprýMatěj Kiprý
BYAC BrnoBYAC Brno
08 33.52
13 Štěpán PopekŠtěpán Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 29.07
14 Adam VeselýAdam Veselý
BYAC BrnoBYAC Brno
08 29.03
15 Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 28.71
20 Štěpán OpálkaŠtěpán Opálka
BYAC BrnoBYAC Brno
08 27.20
25 Matyáš HegarMatyáš Hegar
BYAC BrnoBYAC Brno
08 19.07
11 Radek CoufalRadek Coufal
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 30.58
22 Šimon NeradŠimon Nerad
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 26.99
19 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 27.68
23 Kryštof NěmečekKryštof Němeček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 25.04
2 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 37.41
10 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 31.19
17 Jan NovýJan Nový
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 28.44
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 46.11
6 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 47.10
4 Antonín HloušekAntonín Hloušek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 49.63
5 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 49.54
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
18 Valerie JakubcováValerie Jakubcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 30.67
22 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 28.03
20 Aneta RohovskáAneta Rohovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 29.13
9 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 35.01
13 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 33.69
5 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 37.50
3 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 38.75
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 36.68
11 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 34.42
19 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
JAC BrnoJAC Brno
08 29.30
23 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
08 27.25
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 38.52
14 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 33.26
7 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 36.03
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 47.54
12 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 34.02
8 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 35.92
10 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 34.88
2 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 41.49
26 Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 26.08
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová
ASK BlanskoASK Blansko
08 22.70
14 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 22.09
17 Pavlína SvobodováPavlína Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
08 19.96
9 Marie MatejováMarie Matejová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 25.40
13 Natálie CupákováNatálie Cupáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 22.46
16 Lucie KeprtováLucie Keprtová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 20.99
20 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 17.03
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 30.19
2 Elen MalyškováElen Malyšková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 29.99
8 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 25.57
Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 30.81
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 29.75
7 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 26.31
Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 37.11
2 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 45.00
7 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 38.49
5 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 39.91
4 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 39.95
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 50.04
6 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 39.83
3 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 42.64
Celkem 8 závodníků