Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno (9. - 11. 9. 2019)

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 15.24
24 Matěj TajovskýMatěj Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 08.60
14 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 09.74
26 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.35
12 Jakub JechJakub Jech
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 10.01
20 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 09.04
4 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12.61
6 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11.78
7 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10.95
21 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 09.00
13 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 09.78
18 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 09.12
22 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 08.95
8 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10.86
10 Jiří ČermákJiří Čermák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10.15
16 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 09.43
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 15.21
Celkem 17 závodníků
Finále B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 10.14
20 Kryštof HanekKryštof Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 08.19
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 DNS
15 David KlusoňDavid Klusoň
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 09.38
13 Daniel SkočekDaniel Skoček
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 10.12
Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 DNS
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 13.05
6 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 12.15
10 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10.55
21 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 08.10
9 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 10.83
Celkem 11 závodníků