výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno (9. - 11. 9. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 6.29 +4.3 m/s 6.00 +1.7 m/s
6 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.98 +2.1 m/s 5.75 +1.5 m/s
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6.45 +1.7 m/s
5 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 6.15 +1.5 m/s
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.95 +2.6 m/s
6 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.65 +0.1 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

Žáci C (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
16 Martin KlobásaMartin Klobása
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 3.59 +2.1 m/s 3.50 +0.3 m/s
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 5.27 +1.2 m/s
7 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 5.04 +2.4 m/s 4.91 +1.5 m/s
10 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 4.99 +0.7 m/s
1 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 5.41 +1.2 m/s
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 5.06 +2.7 m/s 4.84 +0.5 m/s
12 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.94 +2.4 m/s 4.80 +1.1 m/s
9 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.00 +1.7 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.98 -0.1 m/s
13 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.36 +2.5 m/s 5.23 +1.1 m/s
14 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 4.93 +1.9 m/s
10 Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5.42 +1.0 m/s
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6.24 +2.0 m/s
16 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.02 +0.8 m/s
8 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.69 +2.2 m/s 5.64 +1.7 m/s
11 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.40 +2.9 m/s 5.31 +0.9 m/s
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 DNS
6 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.94 +1.5 m/s
12 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.36 +1.6 m/s
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.75 +1.2 m/s
4 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.57 +3.7 m/s
14 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 5.03 +1.0 m/s
15 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.80 +2.2 m/s
9 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.34 +2.4 m/s 4.78 +1.9 m/s
3 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.60 +2.0 m/s
13 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.03 +1.4 m/s
8 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.38 +2.0 m/s
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace D (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.69 +0.9 m/s
13 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.59 +0.0 m/s
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6.12 +1.1 m/s
5 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6.03 +0.9 m/s
15 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 5.39 +4.4 m/s 5.35 +1.7 m/s
18 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 5.06 +0.6 m/s
14 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5.46 +0.2 m/s
Celkem 7 závodníků
Kvalifikace E (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
18 Tomáš RybaTomáš Ryba
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 4.50 +0.8 m/s
16 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.56 +1.0 m/s
21 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.95 +1.0 m/s
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5.26 +1.1 m/s
20 Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.09 +1.0 m/s
11 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.78 +1.9 m/s
3 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 5.20 +1.7 m/s
15 Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.62 +1.3 m/s
6 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.93 +1.0 m/s
1 Ondřej BergerOndřej Berger
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 5.35 +0.6 m/s
17 Jan KřehlíkJan Křehlík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.56 +1.2 m/s
14 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.74 +2.6 m/s 4.68 +0.3 m/s
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace F (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
11 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.60 +1.4 m/s
15 Filip ŠpinárFilip Špinár
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.38 +2.4 m/s 4.29 +1.2 m/s
14 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.41 +1.7 m/s
3 Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.98 +2.5 m/s 4.90 +1.1 m/s
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.87 +1.8 m/s
10 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.63 +3.0 m/s 4.21 +1.7 m/s
2 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5.10 +1.3 m/s
8 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4.71 +1.5 m/s
Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 DNS
5 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.96 +1.0 m/s
7 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.80 +1.3 m/s
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci C (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.08
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.95
18 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.49
19 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.26
13 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.89
9 Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 4.06
10 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.96
14 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.89
15 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.81
16 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.69
4 Jiří NovotnýJiří Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 4.17
5 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 4.17
12 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.93
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5.44 +1.8 m/s
7 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 5.26 +1.0 m/s
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5.69 +1.3 m/s
Celkem 3 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.41 -1.0 m/s
7 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.14 -0.7 m/s
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.60 -1.0 m/s
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
16 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.47
12 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.54
18 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.21
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.88
9 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.77
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 DNS
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 DNS
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 DNS
6 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 5.00
13 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.54
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5.29
15 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.48
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.36
9 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.31
14 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4.10
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 4.56
13 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 4.14
16 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 4.00
2 Jan CabajJan Cabaj
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 4.73
17 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.00
8 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.36
15 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.07
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace D (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.48
14 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.07
7 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.46
6 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.47
9 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4.35
10 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.33
Celkem 6 závodníků
Kvalifikace E (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 DNS
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 4.06
5 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.08
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.31
8 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.94
14 Jan ŽenožičkaJan Ženožička
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.79
18 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.57
19 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.40
12 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 3.81
9 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.93
1 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.34
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace F (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 4.18
12 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.46
2 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.10
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.80
5 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.85
11 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.64
Jan DedíkJan Dedík
BYAC BrnoBYAC Brno
07 DNS
8 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3.74
10 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3.67
Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 DNS
3 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4.10
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace G (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Adam LachoAdam Lacho
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.73
7 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.49
10 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.43
16 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.10
4 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.65
13 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.30
6 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.54
Marek DucháčekMarek Ducháček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 DNS
11 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3.35
8 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3.46
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.32 -0.4 m/s
3 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.49 -0.5 m/s
7 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.18 +0.7 m/s
Celkem 3 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5.02 +2.1 m/s 4.83 +1.6 m/s
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5.40 +2.0 m/s
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.28 +1.9 m/s
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.78 +1.4 m/s
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 5.23 +1.9 m/s
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.20 +0.6 m/s
9 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5.13 +1.5 m/s
11 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 5.10 +0.8 m/s
19 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.57 +0.5 m/s
20 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 4.47 +0.6 m/s
2 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.41 +1.0 m/s
7 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.15 +1.8 m/s
Celkem 7 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 4.48 +1.1 m/s
12 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.40 +0.8 m/s
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.89 +0.4 m/s
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.85 +1.5 m/s
13 Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.38 -0.4 m/s
14 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.37 +1.7 m/s
17 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.15 +0.4 m/s
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.60 +0.8 m/s
6 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.59 +0.1 m/s
8 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.52 -0.2 m/s
5 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4.60 +0.9 m/s
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace C (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.40 +0.1 m/s
14 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.05 +0.9 m/s
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.50 -0.1 m/s
13 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 4.14 +0.0 m/s
11 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.25 +2.1 m/s
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.71 -0.1 m/s
4 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.52 +1.5 m/s
15 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.83 +1.2 m/s
7 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.33 -0.8 m/s
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.71 +1.5 m/s
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace D (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
18 Tereza SchořováTereza Schořová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.35 +0.1 m/s
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 4.42 +0.3 m/s
10 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.06 +0.6 m/s
7 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.20 +0.3 m/s
9 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4.14 +0.9 m/s
12 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.81 +0.2 m/s
11 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3.87 +1.0 m/s
17 Edita VykoukováEdita Vykouková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 3.37 +2.0 m/s
6 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4.21 +2.3 m/s 4.02 +0.7 m/s
3 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.40 +1.0 m/s
8 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.19 +0.6 m/s
4 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.36 +2.5 m/s 4.28 +1.6 m/s
1 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 4.49 +1.9 m/s
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace E (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
18 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4.75 +1.8 m/s
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5.18 +2.1 m/s 4.89 +2.0 m/s
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5.25 +0.8 m/s
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.19 +1.6 m/s
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.16 +1.4 m/s
13 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.90 +1.7 m/s
19 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.75 +1.0 m/s
16 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.82 +1.2 m/s
29 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 4.11 +1.0 m/s
21 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.67 +2.0 m/s
9 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.99 +1.4 m/s
14 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.87 +1.0 m/s
7 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 5.10 +1.9 m/s
11 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.92 +2.0 m/s
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace F (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.38 +0.4 m/s
7 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.60 +2.2 m/s 3.35 +0.4 m/s
26 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.52 +0.5 m/s
21 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.18 +1.2 m/s
13 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.45 +1.2 m/s
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.82 +1.8 m/s
10 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.56 +1.3 m/s
25 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.61 +1.7 m/s
22 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.09 +1.4 m/s
12 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.48 +2.1 m/s 4.29 +1.3 m/s
24 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.94 +0.5 m/s
14 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 4.42 +1.9 m/s
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.83 +1.0 m/s
18 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.26 +1.2 m/s
17 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.32 +1.0 m/s
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.57 +1.9 m/s
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace G (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.55 +1.8 m/s
16 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.17 +1.0 m/s
24 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.90 +1.1 m/s
13 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.30 +1.2 m/s
23 Ema VálkováEma Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.97 +1.0 m/s
14 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4.22 +1.0 m/s
6 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.54 +0.5 m/s
17 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.17 +1.8 m/s
1 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5.06 +1.8 m/s
2 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4.74 +1.2 m/s
9 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.46 +0.7 m/s
18 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.13 +1.2 m/s
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace H (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.83 +0.8 m/s
20 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.43 +2.3 m/s
Barbora VedralováBarbora Vedralová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 DNS
16 Linda OrlováLinda Orlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 3.78 +0.5 m/s
3 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.22 +2.2 m/s 4.12 +0.8 m/s
Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 DNS
19 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 3.65 +2.0 m/s
1 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.35 +1.4 m/s
10 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.02 +1.5 m/s
14 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.90 +2.2 m/s 2.99 +1.6 m/s
12 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.98 +2.2 m/s 3.73 +1.4 m/s
6 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.11 +2.8 m/s 3.37 +2.0 m/s
24 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.35 +2.9 m/s
8 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.08 +1.0 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.94 +2.2 m/s 4.78 +1.4 m/s
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.99 +0.8 m/s
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.90 +0.7 m/s
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 5.09 +0.3 m/s
6 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 4.92 +1.4 m/s
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 4.56 +2.3 m/s 4.51 +2.0 m/s
5 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.62 +1.4 m/s
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.83 +3.0 m/s 4.73 +1.9 m/s
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.60
30 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.21
11 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.68
17 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.48
26 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.31
7 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.79
28 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.25
8 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.77
21 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.38
13 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 4.63
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.80
22 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.37
16 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.56
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 4.99
33 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
TJ OslavanyTJ Oslavany
06 3.91
29 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.23
18 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.48
3 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 4.98
20 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.39
14 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.62
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
18 Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.24
25 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.05
14 Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 4.26
6 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.45
11 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.33
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.54
15 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.25
28 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
06 3.94
23 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.06
3 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.54
21 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.20
19 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 4.22
24 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.06
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.92
32 Patricie HolcováPatricie Holcová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 3.69
5 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 4.51
12 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.28
17 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.24
26 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.05
9 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.37
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace C (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
24 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.68
6 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.18
30 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.50
2 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.29
3 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.28
4 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.25
Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 DNS
16 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.97
13 Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.06
26 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3.63
8 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4.13
21 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.77
20 Kamila GrossováKamila Grossová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 3.78
11 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 4.08
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.11
10 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.10
14 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.03
25 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.67
17 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.96
12 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 4.08
28 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3.54
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace D (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.94
32 Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.14
17 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.57
22 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.47
19 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.52
4 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4.02
24 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.39
Kateřina SoukupováKateřina Soukupová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.86
9 Lenka ČernáLenka Černá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.81
15 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 3.58
18 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.56
13 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 3.64
5 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.97
26 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.38
8 Lucie KrouželováLucie Krouželová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.84
12 Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.65
14 Marianna MachkováMarianna Machková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.62
16 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.58
23 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.39
3 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.05
11 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3.68
Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 DNS
1 Kateřina BrodováKateřina Brodová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.36
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace E (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 4.30
8 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.30
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.50
21 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.92
12 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.18
28 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.21
16 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 4.08
25 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.83
26 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.82
Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 DNS
15 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4.11
19 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4.07
11 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.19
23 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.84
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace F (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 4.24
28 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3.38
7 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3.98
20 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.78
9 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.95
29 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.29
3 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.05
21 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.77
18 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.79
19 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 3.79
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.05
17 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.79
22 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.71
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3.99
27 Eliška PříleskáEliška Příleská
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 3.43
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace G (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
18 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3.74
20 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.72
13 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.84
4 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.01
10 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.86
22 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.63
23 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.59
27 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková
JAC BrnoJAC Brno
07 3.32
28 Kristina BendováKristina Bendová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 3.17
14 Lucie SlaninováLucie Slaninová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 3.78
25 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.46
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 4.15
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 4.09
2 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4.12
9 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.87
6 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.95
19 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 3.74
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace H (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
19 Barbora CoufalováBarbora Coufalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.26
9 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.58
13 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.39
7 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.58
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 DNS
1 Valentína KlujováValentína Klujová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.94
5 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.60
8 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 3.58
15 Aneta NakládalováAneta Nakládalová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.39
Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová
JAC BrnoJAC Brno
07 DNS
18 Anežka MaršonováAnežka Maršonová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.29
10 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 3.56
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.66
6 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.59
23 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.03
28 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2.78
29 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2.73
4 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.66
17 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3.33
27 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 2.79
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.93
13 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.96
16 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.86
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.61
17 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.71
8 Antonín HloušekAntonín Hloušek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 4.08
20 Jakub RipkaJakub Ripka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3.57
18 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.62
10 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.04
9 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4.05
11 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4.01
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.69
12 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 3.56
4 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.88
3 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.90
19 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.16
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.91
18 Vít KrůzaVít Krůza
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 3.21
5 Adam ValíčekAdam Valíček
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.74
8 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.65
10 Radek CoufalRadek Coufal
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.60
15 Ondřej BoudnýOndřej Boudný
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.30
7 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.68
9 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.62
17 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.24
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace C (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
23 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.78
14 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.38
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.82
21 Doležal DanielDoležal Daniel
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.02
3 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.81
7 Jakub StojanJakub Stojan
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.64
8 Michal SojákMichal Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.63
15 Matěj KiprýMatěj Kiprý
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.37
17 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.30
19 Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.27
22 Štěpán PopekŠtěpán Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 2.83
10 Petr ŠebekPetr Šebek
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.55
4 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.75
5 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 3.72
11 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 3.53
1 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.89
18 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.30
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace D (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.72
7 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.40
12 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.23
5 Adam VeselýAdam Veselý
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.48
17 Josef KašinaJosef Kašina
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.16
20 Štěpán OpálkaŠtěpán Opálka
BYAC BrnoBYAC Brno
08 2.95
22 Matyáš HegarMatyáš Hegar
BYAC BrnoBYAC Brno
08 2.83
23 Marek BambuchMarek Bambuch
BYAC BrnoBYAC Brno
08 2.54
15 Šimon NeradŠimon Nerad
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.18
4 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.65
8 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.36
14 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.20
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3.67
11 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3.24
13 Jan NovýJan Nový
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 3.21
19 Vojtěch PetrVojtěch Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 2.98
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 5.25 +3.1 m/s 5.09 +1.9 m/s
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.91 +2.6 m/s 4.87 +1.6 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace B (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.61
18 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 3.24
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 3.97
1 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 4.11
19 Veronika BalajkováVeronika Balajková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
08 3.20
5 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.89
20 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.19
4 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 3.91
17 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.38
6 Marie MatejováMarie Matejová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.74
11 Barbora PavlíčkováBarbora Pavlíčková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.55
13 Dita KobylkováDita Kobylková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.53
23 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.09
22 Natálie CupákováNatálie Cupáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.11
25 Lucie KeprtováLucie Keprtová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 2.87
7 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.71
21 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.17
15 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.41
14 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.51
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace C (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Valerie JakubcováValerie Jakubcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.60
6 Eliška FindejsováEliška Findejsová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.53
16 Aneta RohovskáAneta Rohovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.27
21 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.13
17 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.26
24 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2.97
15 Barbora KlementováBarbora Klementová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.28
18 Sofie KleisováSofie Kleisová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.23
20 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.16
19 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.20
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.84
3 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.66
9 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.43
14 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.29
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace D (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.39
18 Rosalie KalnáRosalie Kalná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 2.95
22 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 2.82
23 Ivana KozelskáIvana Kozelská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2.68
1 Klára PohlováKlára Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.86
4 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.57
9 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
JAC BrnoJAC Brno
08 3.37
10 Barbora ŠkrábálkováBarbora Škrábálková
JAC BrnoJAC Brno
08 3.33
20 Valentýna ČernáValentýna Černá
JAC BrnoJAC Brno
08 2.86
24 Pavlína SvobodováPavlína Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
08 2.67
Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
08 DNS
2 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 3.67
6 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.45
7 Vanesa LaskováVanesa Lasková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.45
25 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2.53
15 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.16
21 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 2.83
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.33
22 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 3.49
26 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.17
12 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 3.83
Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 DNS
6 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.10
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 4.48
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.17
5 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.16
13 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.83
9 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.89
10 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.89
16 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.77
11 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3.88
17 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.76
14 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.82
21 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.58
24 Natálie RosováNatálie Rosová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.33
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.40 -1.1 m/s
4 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.11 -0.9 m/s
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 3.91 -1.3 m/s
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 4.51 -1.1 m/s
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.32 -1.0 m/s
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.01 -1.3 m/s
Celkem 6 závodníků