výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno (9. - 11. 9. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
22 Martin KlobásaMartin Klobása
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 1.43
6= Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.73
9= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.68
21 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.48
20 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.53
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.73
11= Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.63
16 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.58
18 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.58
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.84
6= Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.73
3 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.81
15 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.58
Celkem 13 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
24 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1.43
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.82
13 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.58
20= Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.43
8 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1.63
19 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.48
4 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 1.82
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 DNS
25 Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1.33
11= Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.58
6 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.68
18 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.48
16 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.53
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
6 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.48
9 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.48
11 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.38
2 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.65
8 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.48
12 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.33
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 DNS
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1.62
4 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1.56
7 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1.48
13 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.33
Celkem 11 závodníků
Finále B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
15= Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.18
7 Tomáš KučeraTomáš Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.38
12 Adam UxaAdam Uxa
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.28
8 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.38
13 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 1.23
15= František JelínekFrantišek Jelínek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 1.18
1= Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.43
1= Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.43
9 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 1.33
Celkem 9 závodníků
Finále C (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
13 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.28
15 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.23
9 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.33
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.46
2 Jakub JordánJakub Jordán
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 1.46
8 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.33
7 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.33
10 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.33
Celkem 8 závodníků
Finále D (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
8 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 1.18
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1.23
1 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.33
10 Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.13
Marek DucháčekMarek Ducháček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 DNS
Jan DedíkJan Dedík
BYAC BrnoBYAC Brno
07 DNS
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.23
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.33
6 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1.23
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.64
11 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.43
8 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.53
9 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.48
12 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 1.43
4= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.58
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.48
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.48
1= Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.48
11 Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 1.43
15= Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.38
6 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 1.48
7= Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.43
12 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 1.43
17 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 1.38
4 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.48
1= Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.48
Celkem 11 závodníků
Finále C (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
8 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.53
10 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 1.48
2= Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.58
15= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.43
6 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.58
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 DNS
15= Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.43
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 DNS
14 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.48
11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.48
4= Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.58
12= Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.48
Celkem 12 závodníků
Finále D (st, 11.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
6= Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 1.38
10= Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.33
14= Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.28
14= Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.28
8= Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.38
6= Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 1.38
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.46
4= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.43
8= Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.38
12 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.33
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
18= Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1.38
8 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.48
18= Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.38
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.43
10 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1.48
Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 DNS
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.53
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1.53
14= Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.43
16= Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.38
18= Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.38
7 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1.53
14= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.43
12= Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.43
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 DNS
Celkem 17 závodníků
Finále B (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
23 Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1.23
13= Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1.28
13= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.28
9 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.33
8 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.33
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1.43
4 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 1.38
25= Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.18
30 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.13
13= Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1.28
21 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1.28
20 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.28
22 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.23
25= Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.18
10 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.33
11 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.33
1 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1.43
13= Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1.28
6= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.33
Celkem 19 závodníků
Finále C (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
5 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 1.43
14= Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.28
11= Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1.28
14= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.28
18= Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.28
18= Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.28
18= Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.28
10 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 1.33
7 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.38
21 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.23
Celkem 10 závodníků
Finále D (po, 9.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 1.33
8= Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1.18
14= Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1.08
6 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.28
3 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.28
4= Valentína KlujováValentína Klujová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.28
8= Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 1.18
13 Veronika TýčováVeronika Týčová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.13
12 Julie HorňákováJulie Horňáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 1.18
7 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.23
8= Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.18
8= Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.18
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 1.49
8 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1.33
7 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1.33
10 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1.28
14= Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 1.18
21 Matěj GabkoMatěj Gabko
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 1.03
13 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.18
16 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.18
20 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.13
17 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.18
14= Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 1.18
2 Jakub HadašJakub Hadaš
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 1.46
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 10.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 1.28
5= Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 1.23
19= Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1.13
9 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 1.23
7 Klára PohlováKlára Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
08 1.23
8 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 1.23
23 Barbora ŠkrábálkováBarbora Škrábálková
JAC BrnoJAC Brno
08 1.03
21 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 1.13
4 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.28
5= Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.23
12= Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.18
12= Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 1.18
16= Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1.13
22 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1.08
Celkem 14 závodníků