European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019
Brno (9. - 11. 9. 2019)300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 36.13 | |||||||||||||||
5 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 38.76 | |||||||||||||||
4 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 37.72 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 37.24 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 36.30 | |||||||||||||||
Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | DNS | ||||||||||||||||
6 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 40.17 | |||||||||||||||
3 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.22 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 38.55 | |||||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 38.80 | |||||||||||||||
7 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 40.03 | |||||||||||||||
5 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 39.26 | |||||||||||||||
Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
4 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 39.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 41.21 | |||||||||||||||
2 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 39.19 | |||||||||||||||
3 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 40.12 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 39.26 | |||||||||||||||
7 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 41.41 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 6 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš GalvasMatyáš Galvas | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 38.84 | |||||||||||||||
5 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 41.20 | |||||||||||||||
2 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 39.65 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 40.54 | |||||||||||||||
7 | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 41.85 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Matěj TajovskýMatěj Tajovský | 04 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 45.33 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 9 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 38.09 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 37.66 | |||||||||||||||
6 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.88 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 39.82 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KrouželTomáš Kroužel | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 41.89 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 40.70 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 39.75 | |||||||||||||||
7 | Timothy BresserTimothy Bresser | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 44.60 | |||||||||||||||
4 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 40.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.53 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 42.19 | |||||||||||||||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 40.15 | |||||||||||||||
7 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 42.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Aleš KloutvorAleš Kloutvor | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 40.94 | |||||||||||||||
1 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 40.25 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BergerOndřej Berger | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 42.12 | |||||||||||||||
4 | Adam SkalickýAdam Skalický | 05 | VSK Univerzita Brno | 42.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Petr VeselýPetr Veselý | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 41.39 | |||||||||||||||
8 | Jakub PeroutkaJakub Peroutka | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.60 | |||||||||||||||
2 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 39.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 47.58 | |||||||||||||||
1 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 41.80 | |||||||||||||||
3 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 43.15 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 16 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | Jonáš JežekJonáš Ježek | 05 | TJ Jilemnice | 49.48 | |||||||||||||||
1 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 41.65 | |||||||||||||||
4 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 44.48 | |||||||||||||||
3 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 43.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 17 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub ŽahourekJakub Žahourek | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 41.41 | |||||||||||||||
6 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 41.58 | |||||||||||||||
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 40.37 | |||||||||||||||
4 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 41.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 42.65 | |||||||||||||||
1 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 42.33 | |||||||||||||||
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 42.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 43.24 | |||||||||||||||
6 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 46.55 | |||||||||||||||
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
5 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 43.84 | |||||||||||||||
2 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 42.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 44.27 | |||||||||||||||
4 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 44.01 | |||||||||||||||
5 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 44.02 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 43.77 | |||||||||||||||
3 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 44.88 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 6 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 48.60 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 7 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.25 | |||||||||||||||
2 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.66 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠirokáEliška Široká | 04 | Atletický klub Blansko Dvorská | 47.15 | |||||||||||||||
Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
4 | Julie SamlíkováJulie Samlíková | 04 | TJ Oslavany | 47.00 | |||||||||||||||
6 | Eva AdámkováEva Adámková | 04 | TJ TŽ Třinec | 47.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 48.79 | |||||||||||||||
5 | Ludmila HorákováLudmila Horáková | 04 | TJ Oslavany | 47.60 | |||||||||||||||
2 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 45.93 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 46.71 | |||||||||||||||
2 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 47.23 | |||||||||||||||
4 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 47.89 | |||||||||||||||
6 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 48.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 48.49 | |||||||||||||||
1 | Jana ŠtullerováJana Štullerová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.55 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 49.37 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Daniela KulheimováDaniela Kulheimová | 04 | JAC Brno | 53.68 | |||||||||||||||
2 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 50.37 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 12 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 40.72 | |||||||||||||||
4 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 41.87 | |||||||||||||||
7 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 44.37 | |||||||||||||||
5 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 42.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 43.58 | |||||||||||||||
7 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 48.30 | |||||||||||||||
3 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 42.66 | |||||||||||||||
4 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 43.42 | |||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 42.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 45.49 | |||||||||||||||
5 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 44.72 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 43.47 | |||||||||||||||
4 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 44.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 44.58 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 16 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 44.45 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 47.78 | |||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 44.68 | |||||||||||||||
5 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 05 | TJ TŽ Třinec | 46.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 17 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | Hana ApltauerováHana Apltauerová | 05 | AC Čáslav z.s. | 47.29 | |||||||||||||||
6 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.51 | |||||||||||||||
5 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | SK Dobruška z.s. | 45.29 | |||||||||||||||
7 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 46.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 18 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 45.59 | |||||||||||||||
Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | DNS | ||||||||||||||||
4 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 48.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 19 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 46.83 | |||||||||||||||
6 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 46.89 | |||||||||||||||
7 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 48.90 | |||||||||||||||
8 | Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová | 05 | TJ Jilemnice | 49.83 | |||||||||||||||
2 | Anna VlachovskáAnna Vlachovská | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 45.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 20 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta JurigováAneta Jurigová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.20 | |||||||||||||||
Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | DNS | ||||||||||||||||
6 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 47.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 21 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 47.86 | |||||||||||||||
1 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 45.05 | |||||||||||||||
4 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.21 | |||||||||||||||
3 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 47.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 22 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 46.88 | |||||||||||||||
5 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 50.46 | |||||||||||||||
3 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 48.42 | |||||||||||||||
2 | Klára SátrováKlára Sátrová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 47.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 23 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora VedralováBarbora Vedralová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
3 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 48.79 | |||||||||||||||
1 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 47.45 | |||||||||||||||
4 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | SK Dobruška z.s. | 48.92 | |||||||||||||||
5 | Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 51.41 | |||||||||||||||
2 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 47.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 24 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michaela NechvílováMichaela Nechvílová | 05 | AC Čáslav z.s. | DNS | ||||||||||||||||
5 | Andrea ČernáAndrea Černá | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 54.50 | |||||||||||||||
3 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 48.63 | |||||||||||||||
1 | Anna VýmolováAnna Výmolová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 47.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 25 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová | 05 | JAC Brno | 53.69 | |||||||||||||||
5 | Viola DančákováViola Dančáková | 05 | SK Speed Brno, spolek | 51.22 | |||||||||||||||
4 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 49.28 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 26 (st, 11.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Vendula TrojanováVendula Trojanová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 51.46 | |||||||||||||||
3 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 51.11 | |||||||||||||||
Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | DNS | ||||||||||||||||
2 | Sára HryzákováSára Hryzáková | 05 | SK Žirovnice | 50.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |