Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B

Pardubice (14. 9. 2019)

chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 16:08.66 11.00
2 2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 16:58.37 9.00
3 3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 18:45.69 8.00
4 4 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21:44.20 7.00
5 8 Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22:21.59 6.00
6 5 Petr PonocnýPetr Ponocný 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22:22.26 5.00
7 7 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 23:44.26 4.00
6 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ
9 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 230/2
Celkem 9 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 19:38.58 11.00
2 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 19:55.60 9.00
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20:37.11 8.00
4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20:40.81 7.00
5 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20:51.15 6.00
6 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 20:51.27 5.00
7 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 21:39.73 4.00
8 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21:52.39 3.00
9 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 22:16.18 2.00
10 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13 22:25.48 1.00
11 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 22:29.09
12 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 22:31.64
13 Tereza RábováTereza Rábová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 23:37.85
14 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 24:09.53
15 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 27:04.94
16 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16 27:33.65
Celkem 16 závodníků