výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.Kolo KPD dospělých

Chomutov (8. 9. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 36.47 11.00
2 51 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 36.88 9.00
3 27 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 36.93 8.00
4 39 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 38.38 6.00
18 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 37.38 7.00
2 11 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 4 39.04 4.00
3 57 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 39.24 3.00
4 55 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 40.36 1.00
5 29 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 40.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 40.08 2.00
2 14 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 40.79
3 49 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 40.80
4 28 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 42.47
5 24 Jan MalýJan Malý 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 45.40
12 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 38.97 5.00
2 6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 40.70
3 46 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 41.54
4 17 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 41.71
MS 7 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 6 39.93
MS 10 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 2 45.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 36.47 11.00
2 51 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 36.88 9.00
3 27 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 36.93 8.00
4 48 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 37.38 7.00
5 39 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 38.38 6.00
6 5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 38.97 5.00
7 11 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 4 39.04 4.00
8 57 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 39.24 3.00
9 7 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 6 39.93
10 62 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 40.08 2.00
11 55 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 40.36 1.00
12 6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 40.70
13 14 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 40.79
14 49 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 40.80
15 29 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 40.82
16 46 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 41.54
17 17 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 41.71
18 28 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 42.47
19 10 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 2 45.06
20 24 Jan MalýJan Malý 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 45.40
18 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNS
12 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 41.26 11.00
2 67 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 41.84 9.00
3 69 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 43.96 7.00
4 76 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.75 3.00
5 80 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 47.78 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 43.29 8.00
2 78 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 44.93 6.00
3 73 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.65 5.00
4 93 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.37 4.00
5 96 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 47.74 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 48.62
2 120 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 49.10
3 99 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.32
97 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
98 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 41.26 11.00
2 67 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 41.84 9.00
3 108 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 43.29 8.00
4 69 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 43.96 7.00
5 78 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 44.93 6.00
6 73 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.65 5.00
7 93 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.37 4.00
8 76 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.75 3.00
9 96 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 47.74 2.00
10 80 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 47.78 1.00
11 101 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 48.62
12 120 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 49.10
13 99 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.32
97 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
98 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS