výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje staršího žactva

Olomouc (4. 9. 2019)
300 m - Žákyně (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 42.58
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 060207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.75
3 2 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 46.07
800 m - Žáci (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:11.11
2 2 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:11.35
3 3 Michal HaluzíkMichal Haluzík 041220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:15.88
800 m - Žákyně (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 2 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:19.88
2 1 Iva GieselováIva Gieselová 040320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:19.98
3 3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:24.18
1500 m - Žáci (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 2 Daniel IndraDaniel Indra 040929 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4:54.01
2 3 Ondřej GletOndřej Glet 050830 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:06.12
3 1 Tomáš KohoutTomáš Kohout 050101 TJ UničovTJ Uničov 5:24.84
100 m překážek - Žáci (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.06
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.12
3 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.54
100 m překážek - Žákyně (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 040709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.50
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 050203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.83
3 Eliška ZelováEliška Zelová 050618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.93
200 m překážek - Žáci (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.08
2 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.53
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.89
200 m překážek - Žákyně (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 050203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.58
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 051211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 34.46
3 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 041104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 37.04
4 x 60 m - Žáci (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Todorov, Kremel, Jakob, Kika Todorov, Kremel, Jakob, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.96
2 Kloc, Peterka, Slavíček, Vodák Kloc, Peterka, Slavíček, Vodák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 31.88
3 1 Hřebíček, Bundil, Sulák, Tůma Hřebíček, Bundil, Sulák, Tůma AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 34.36
4 x 60 m - Žákyně (středa, 4.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Delprete, Zacharová, Begová, Zelová Delprete, Zacharová, Begová, Zelová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.21
2 Vyhňáková, Drozdová, Válková, Dohnalová Vyhňáková, Drozdová, Válková, Dohnalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.52
3 Grégrová, Bundilová, Černocká, Kuncová Grégrová, Bundilová, Černocká, Kuncová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 34.04