Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje staršího žactva

Olomouc (4. 9. 2019)

skok daleký - Žáci

(st, 4.9.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 5.47 +1.1 m/s 5.39  +1.85.19  +0.45.42  +1.05.42 +2.15.12  +2.85.47  +1.1
2 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 5.22 +1.7 m/s 5.14  +2.05.04  +0.75.03  +1.55.14 +0.65.22  +1.74.88  +1.5
3 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 5.16 +2.2 m/s  +2.64.90  +2.44.80  +2.34.905.16  +2.24.98  +3.0 +1.2
4 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 4.93 +1.5 m/s 4.81  +0.74.92  +3.24.84  +0.74.924.69  +2.34.93  +1.52.17  +2.1
5 Patrik VodákPatrik Vodák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 6 4.73 +1.6 m/s 4.73  +1.6 +0.34.50  +0.24.734.60  +1.84.30  +3.1 +1.9
6 8 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 4.19 +1.8 m/s 4.04  +1.1 +1.1 +1.54.04 +0.0 +2.24.19  +1.8
7 Matěj GartnerMatěj Gartner
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 3.75 +1.1 m/s 3.75  +1.12.99  +0.7 +2.53.75---
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 4.9.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 19 5.09 +1.3 m/s  +1.84.93  +1.34.91  +0.74.935.09  +1.3-5.05  +1.1
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 20 4.99 +1.9 m/s  +1.5 +1.94.78  +0.84.784.49  +0.44.99  +1.9 +0.4
3 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 4.86 +2.6 m/s 4.77 +1.2 m/s 4.83  +2.64.72  +1.64.86  +2.64.864.77  +1.24.77  +1.34.76  +0.2
4 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 4.80 +0.4 m/s 4.69  +1.34.57  +1.64.71  +1.34.714.61  +1.14.68  +1.94.80  +0.4
5 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 17 4.71 +2.2 m/s 4.65 +1.1 m/s 4.65  +1.1 +0.34.64  +1.74.654.46  +0.94.71  +2.2 +1.1
6 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 15 4.65 +2.3 m/s 4.65 +1.7 m/s  +1.64.62  +0.74.65  +2.34.654.56  +0.74.65  +1.74.59  +1.2
7 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 14 4.63 +0.7 m/s 4.10  +1.24.39  +2.34.44  +1.64.444.63  +0.7-4.19  +1.2
8 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 8 4.36 +2.2 m/s 4.26 +1.1 m/s 4.26  +1.14.36  +2.23.89  +0.54.364.04  +0.7 +2.54.15  +2.1
9 Magdalena MarkováMagdalena Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 13 4.24 +1.9 m/s 4.24  +1.93.89  +2.73.87  +0.54.240.00.00.0
10 Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 9 4.18 +1.5 m/s 4.01  +1.44.18  +1.54.02  +1.54.180.00.00.0
11 Adéla SchusterováAdéla Schusterová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 7 3.82 +1.4 m/s 3.29  +0.73.76  +0.23.82  +1.43.820.00.00.0
12 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2 3.81 +0.8 m/s 3.70  +0.73.81  +0.83.70  +2.13.810.00.00.0
13 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 6 3.73 +1.2 m/s 3.53  +0.43.73  +1.2 +0.63.730.00.00.0
14 Ema NavrátilováEma Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 5 3.73 +1.9 m/s  +2.13.73  +1.9 +1.43.730.00.00.0
15 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 3.54 +2.5 m/s  +0.63.54  +2.5 +2.33.540.00.00.0
16 Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3 3.33 -0.3 m/s 3.33  -0.33.33  +3.3 +2.83.330.00.00.0
17 Tereza KopeckáTereza Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 3.17 +0.7 m/s 3.17  +0.73.04  +0.92.93  +1.03.170.00.00.0
Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 10 NM  +1.2 +1.9 -0.40.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků