Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Zlín

Otrokovice (12. 9. 2019)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 2620
2 Richard LissRichard Liss 02 spšp Zlínspšp Zlín 2121
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 2010
4 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič 02 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 1685
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1603
6 Martin JanečekMartin Janeček 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 1368
7 Jiří KovářJiří Kovář 03 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1359
8 Viktor BartošíkViktor Bartošík 00 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 1355
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1318
10 Martin ReischMartin Reisch 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1252
11 Adam SychraAdam Sychra 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 1242
12 Pavel MišurecPavel Mišurec 01 spšp Zlínspšp Zlín 1223
13 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 1205
14 Jan PavelecJan Pavelec 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 1171
15 David SimekDavid Simek 02 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 1160
16 Jakub SkálaJakub Skála 01 spšp Zlínspšp Zlín 1102
17 Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 1082
18 Roman ProkopRoman Prokop 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1051
19 Adam GajdůšekAdam Gajdůšek 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 1029
20 Patrik SvobodaPatrik Svoboda 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 1020
21 Martin MarekMartin Marek 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0995
22 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0976
23 Vojtěch PaškaVojtěch Paška 03 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0786
24 Dávid SimekDávid Simek 04 Gymnázium a Jazyková škola ZlínGymnázium a Jazyková škola ... 0715
25 Martin HeinzMartin Heinz 01 spšp Zlínspšp Zlín 0680
26 Vojtěch ŠandaVojtěch Šanda 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0673
27 Martin PonížilMartin Ponížil 02 spšp Zlínspšp Zlín 0657
28 Dominik MartinkaDominik Martinka 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0653
29 Pavel NěmečekPavel Němeček 01 spšp Zlínspšp Zlín 0649
30 Jakub UrbánekJakub Urbánek 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0621
31 David ChlebíkDavid Chlebík 03 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0614
32 Jindřich BetikJindřich Betik 03 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0600
33 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0585
34 David HolmanDavid Holman 00 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0578
35 Adam LlanosAdam Llanos 02 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0577
36 Jan HrtusJan Hrtus 02 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0576
37 Jan KraváčekJan Kraváček 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0574
38 Roman MatuškaRoman Matuška 03 spšp Zlínspšp Zlín 0551
39 Adam NovosadAdam Novosad 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0542
40 Bohumil BoudaBohumil Bouda 02 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0504
41 Jan ŠášekJan Šášek 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0495
42 Michal VašičkaMichal Vašička 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0486
43 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0483
44 Vít PustkaVít Pustka 02 spšp Zlínspšp Zlín 0431
45= Adam RožnovskýAdam Rožnovský 04 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0426
45= Martin KrálíkMartin Králík 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0426
47 Martin JakvidMartin Jakvid 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0415
48 Richard ŠevečekRichard Ševeček 02 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0407
49 Vojtěch NekoranecVojtěch Nekoranec 00 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0389
50 Eduard PešatEduard Pešat 04 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0305
51 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0303
52= Jakub HašaJakub Haša 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0000
52= Jakub ŠkrabalJakub Škrabal 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0000
52= Jan VaněkJan Vaněk 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0000
52= David HübnerDavid Hübner 02 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
52= Martin HainzMartin Hainz 01 spšp Zlínspšp Zlín 0000
52= Gajdůšek AdamGajdůšek Adam 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 0000
Celkem 57 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 2419
2 Kateřina ŠimarováKateřina Šimarová 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 1775
3 Aneta ŠrámkováAneta Šrámková 04 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 1653
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 1364
5 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1146
6 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1085
7 Petra HorákováPetra Horáková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 1017
8 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 1002
9 Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0939
10 Veronika UříčkováVeronika Uříčková 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0887
11 Nikola MachůNikola Machů 01 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0818
12 Viktorie PriciViktorie Prici 02 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0740
13 Michaela FlorešováMichaela Florešová 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0696
14 Alice StuchlíkováAlice Stuchlíková 01 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 0668
15 Zuzana HanáčkováZuzana Hanáčková 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0655
16 Zuzana LukovicsováZuzana Lukovicsová 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0505
17 Emma SýkorováEmma Sýkorová 04 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0406
18 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0366
19 Tereza KuňákováTereza Kuňáková 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0352
20 Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0322
21= Denisa ŠvendováDenisa Švendová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 0000
21= David ŠimekDavid Šimek 02 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
21= Martina HrnčiříkováMartina Hrnčiříková 02 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 0000
Celkem 23 závodníků