Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ)

Kolín (24. 9. 2019)

800 m - Ml. žákyně

(út, 24.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 58 2:42.86 541.00
2 38 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 38 2:43.48 534.00
3 12 Sarah HargreavesSarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 12 2:57.65 387.00
4 50 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 50 2:58.15 383.00
5 34 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 34 2:58.63 378.00
6 33 Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 33 3:07.55 298.00
7 25 Veronika FilováVeronika Filová 06 6ZSKO6ZSKO 25 3:08.29 292.00
8 23 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 23 3:08.94 287.00
9 57 Tereza MašínováTereza Mašínová 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 57 3:09.11 285.00
10 3 Anna UlčováAnna Ulčová 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 3 3:10.51 274.00
11 35 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 35 3:10.76 272.00
12 56 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 56 3:11.83 263.00
13 30 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 30 3:12.69 256.00
14 46 Simona KánskáSimona Kánská 07 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 46 3:13.00 254.00
15 32 Anna StaráAnna Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 32 3:14.22 244.00
16 21 Adéla FromováAdéla Fromová 07 4ZSKO4ZSKO 21 3:15.12 237.00
17 28 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 28 3:15.21 237.00
18 37 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 37 3:16.75 225.00
19 61 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 61 3:17.64 219.00
20 2 Anna FilipováAnna Filipová 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 2 3:18.34 214.00
21 53 Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 53 3:18.47 213.00
22 36 Anika HusákováAnika Husáková 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 36 3:20.67 197.00
23 45 Tereza KánskáTereza Kánská 07 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 45 3:21.58 191.00
24 62 Julie KošatováJulie Košatová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 62 3:21.88 189.00
25 54 Emily KulifajováEmily Kulifajová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 54 3:22.07 187.00
26 40 Klára BulířováKlára Bulířová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 40 3:22.94 182.00
27 41 Jana StejskalováJana Stejskalová 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 41 3:23.29 179.00
28 24 Gabriela RussováGabriela Russová 07 6ZSKO6ZSKO 24 3:24.07 174.00
29 5 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 5 3:26.21 160.00
30 17 Michaela JebaváMichaela Jebavá 07 3ZSkolin3ZSkolin 17 3:26.26 160.00
31 20 Marta PetrováMarta Petrová 06 4ZSKO4ZSKO 20 3:27.94 149.00
32 16 Valentína SpoustováValentína Spoustová 07 3ZSkolin3ZSkolin 16 3:28.03 149.00
33 55 Agáta MálkováAgáta Málková 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 55 3:30.04 137.00
34 51 Daniela NguyenDaniela Nguyen 07 TYNECTYNEC 51 3:30.05 137.00
35 22 Antonie SzmatanováAntonie Szmatanová 07 4ZSKO4ZSKO 22 3:30.68 133.00
36 31 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 31 3:32.63 122.00
37 14 Natálie FormánkováNatálie Formánková 07 3ZSkolin3ZSkolin 14 3:34.86 110.00
38 6 Sofie HerdováSofie Herdová 07 2.ZŠ2.ZŠ 6 3:35.36 107.00
39 59 Rozálie SvobodováRozálie Svobodová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 59 3:36.99 99.00
40 1 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1 3:37.54 96.00
41 42 Tereza KopeckáTereza Kopecká 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 42 3:39.39 87.00
42 29 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 29 3:40.47 82.00
43 39 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 39 3:40.55 82.00
44 18 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 07 4ZSKO4ZSKO 18 3:48.70 48.00
45 9 Aneta HamarováAneta Hamarová 07 2. ZŠ2. ZŠ 9 3:50.27 43.00
46 26 Dagmar BurdováDagmar Burdová 07 6ZSKO6ZSKO 26 3:50.93 40.00
47 27 Adéla KlepalováAdéla Klepalová 07 6ZSKO6ZSKO 27 3:55.73 26.00
48 49 Eliška VolnáEliška Volná 07 TYNECTYNEC 49 4:04.44 7.00
49 10 Tereza PřevrátilováTereza Převrátilová 06 2. ZŠ2. ZŠ 10 4:07.64 3.00
50 4 Lucie BobkováLucie Bobková 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 4 4:08.72 2.00
51 48 Leona BošinováLeona Bošinová 08 TYNECTYNEC 48 4:13.04 0.00
52 60 Lucie KolarovskáLucie Kolarovská 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 60 4:13.42 0.00
53 7 Stela StiebrováStela Stiebrová 07 2.ZŠ2.ZŠ 7 4:14.97 0.00
54 15 Terezie HervertováTerezie Hervertová 07 3ZSkolin3ZSkolin 15 4:22.17 0.00
55 8 Adéla SajverováAdéla Sajverová 07 2.ZŠ2.ZŠ 8 4:25.18 0.00
43 Sofie PoživilováSofie Poživilová 06 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 43 DNS
19 Ema OpočenskáEma Opočenská 08 4ZSKO4ZSKO 19 DNS
Celkem 57 závodníků