Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ)

Kolín (24. 9. 2019)
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1410
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1240
3 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1154
4 Lukáš MazačLukáš Mazač 06 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 1108
5 Michal CharouzekMichal Charouzek 06 3ZSkolin3ZSkolin 1097
6 Jaromír NovákJaromír Novák 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 1075
7 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 06 4ZSKO4ZSKO 1043
8 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0993
9 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka 06 6ZSKO6ZSKO 0989
10 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0981
11 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 0956
12 David ZíchaDavid Zícha 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0946
13 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 0926
14 Adam FilipAdam Filip 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0918
15 Ondřej KrumichOndřej Krumich 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0908
16 Daniel VedralDaniel Vedral 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0895
17 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 0883
18 Dominik HřebejkDominik Hřebejk 07 3ZSkolin3ZSkolin 0877
19 Michal KyralMichal Kyral 06 6ZSKO6ZSKO 0872
20 Miroslav TichýMiroslav Tichý 06 6ZSKO6ZSKO 0812
21 Petr SzitásPetr Szitás 07 2. ZŠ2. ZŠ 0772
22 Aleš KruckýAleš Krucký 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0753
23 Adam KondrátAdam Kondrát 19 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0751
24 Jaroslav HnídaJaroslav Hnída 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 0750
25 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 2.ZŠ2.ZŠ 0737
26 Martin TyllMartin Tyll 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0736
27 Tomáš HrobařTomáš Hrobař 06 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0723
28 Libor SixtaLibor Sixta 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0714
29 Adam BednářAdam Bednář 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0713
30 Petr HladíkPetr Hladík 06 6ZSKO6ZSKO 0711
31 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0708
32 Matěj VodičkaMatěj Vodička 06 2. ZŠ2. ZŠ 0689
33 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 07 TYNECTYNEC 0670
34 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0660
35 Vít VašataVít Vašata 07 3ZSkolin3ZSkolin 0657
36 Adam OpolzerAdam Opolzer 07 3ZSkolin3ZSkolin 0654
37 Matyáš HübštMatyáš Hübšt 07 TYNECTYNEC 0652
38 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 06 4ZSKO4ZSKO 0646
39 Jan ŠtaudJan Štaud 07 4ZSKO4ZSKO 0620
40 Justin KunaJustin Kuna 06 3ZSkolin3ZSkolin 0601
41 Damir SoboslaiDamir Soboslai 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0579
42 Filip RobovskýFilip Robovský 06 TYNECTYNEC 0562
43 Šimon BalonŠimon Balon 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0561
44 Martin DupákMartin Dupák 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0549
45 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0545
46 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0542
47 Jakub MrkvičkaJakub Mrkvička 07 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0533
48 Matěj HálaMatěj Hála 07 TYNECTYNEC 0523
49 Lukáš BartákLukáš Barták 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0512
50= Josef MašínJosef Mašín 06 4ZSKO4ZSKO 0504
50= Petr KostkaPetr Kostka 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0504
52 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 07 2. ZŠ2. ZŠ 0501
53 Jakub ŠnýdrJakub Šnýdr 06 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0494
54 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0460
55 Tomáš WasserbauerTomáš Wasserbauer 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0429
56 Matouš BalonMatouš Balon 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0418
57 Jakub HladJakub Hlad 08 TYNECTYNEC 0395
58 Petr DiveckýPetr Divecký 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0348
59 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 2.ZŠ2.ZŠ 0341
60 Daniel VozárDaniel Vozár 06 4ZSKO4ZSKO 0301
Poznámky:
Výsledky družstev chlapců: 1. 7ZŠKO-A 4489 b., 2. 6ZŠKO 3599 b., 3. VOSEK 3467 b., 4. ČPEČKY 3250 b., 5. 1ZŠKO 3140 b., 6. CHVALET 3072 b., 7. 7ZŠKO-B 2913 b., 8. 4ZŠKO 2813 b., 9. 2ZŠKO 2699 b., 10. VELIM 2542 b., 11. TÝNEC 2407 b.
Celkem 60 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1562
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1553
3 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1477
4 Sarah HargreavesSarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 1286
5 Adéla ŠmejkalováAdéla Šmejkalová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1193
6 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1180
7 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 1174
8 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1141
9 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1112
10 Anna FilipováAnna Filipová 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1108
11 Gabriela RussováGabriela Russová 07 6ZSKO6ZSKO 1107
12 Anna StaráAnna Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1067
13 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1060
14 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1047
15 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1044
16 Klára BulířováKlára Bulířová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1039
17 Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 1004
18 Rozálie SvobodováRozálie Svobodová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0937
19 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0931
20 Anna UlčováAnna Ulčová 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0916
21 Simona KánskáSimona Kánská 07 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0914
22 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 0885
23 Julie KošatováJulie Košatová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0860
24 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0849
25 Adéla KlepalováAdéla Klepalová 07 6ZSKO6ZSKO 0847
26 Veronika FilováVeronika Filová 06 6ZSKO6ZSKO 0831
27 Anika HusákováAnika Husáková 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0828
28 Adéla FromováAdéla Fromová 07 4ZSKO4ZSKO 0826
29 Tereza KánskáTereza Kánská 07 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0822
30 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0817
31 Lucie BobkováLucie Bobková 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 0806
32 Tereza MašínováTereza Mašínová 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0802
33 Dagmar BurdováDagmar Burdová 07 6ZSKO6ZSKO 0794
34 Marta PetrováMarta Petrová 06 4ZSKO4ZSKO 0775
35 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 07 4ZSKO4ZSKO 0749
36 Jana StejskalováJana Stejskalová 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0711
37 Eliška VolnáEliška Volná 07 TYNECTYNEC 0669
38 Antonie SzmatanováAntonie Szmatanová 07 4ZSKO4ZSKO 0664
39 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0638
40 Lucie KolarovskáLucie Kolarovská 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0630
41 Natálie FormánkováNatálie Formánková 07 3ZSkolin3ZSkolin 0613
42 Valentína SpoustováValentína Spoustová 07 3ZSkolin3ZSkolin 0608
43 Leona BošinováLeona Bošinová 08 TYNECTYNEC 0591
44 Agáta MálkováAgáta Málková 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0586
45 Terezie HervertováTerezie Hervertová 07 3ZSkolin3ZSkolin 0571
46 Aneta HamarováAneta Hamarová 07 2. ZŠ2. ZŠ 0565
47= Daniela NguyenDaniela Nguyen 07 TYNECTYNEC 0564
47= Ema OpočenskáEma Opočenská 08 4ZSKO4ZSKO 0564
49 Sofie HerdováSofie Herdová 07 2.ZŠ2.ZŠ 0551
50 Emily KulifajováEmily Kulifajová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0548
51 Sofie PoživilováSofie Poživilová 06 Základní škola Chvaletice, okres Par.Základní škola Chvaletice, ... 0537
52 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0530
53 Adéla SajverováAdéla Sajverová 07 2.ZŠ2.ZŠ 0523
54 Michaela JebaváMichaela Jebavá 07 3ZSkolin3ZSkolin 0516
55 Tereza PřevrátilováTereza Převrátilová 06 2. ZŠ2. ZŠ 0514
56 Tereza KopeckáTereza Kopecká 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0509
57 Stela StiebrováStela Stiebrová 07 2.ZŠ2.ZŠ 0403
Poznámky:
Výsledky družstev dívek: 1. 7ZŠKO-A 4878 b., 2. VOSEK 4539 b., 3. 1ZŠKO 4015 b., 4. 6ZŠKO 3959 b., 5. ČPEČKY 3833 b., 6. VELIM 3241 b., 7. 7ZŠKO-B 3214 b., 8. 3ZŠKO 3078 b., 9. 4ZŠKO 3014 b., 10. TÝNEC 2709 b., 11. CHVALET 2273 b., 12. 2ZŠKO 2153 b.
Celkem 57 závodníků