výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Zlín (4. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci

(st, 4.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:28.64 9.00
2 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:32.23 7.00
3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:36.55 6.00
4 Vojtěch BednáříkVojtěch Bednářík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:44.41 5.00
5 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:48.73 4.00
6 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:54.70 3.00
7 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:56.45 2.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 4.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:35.30 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 2:37.81 9.00
3 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:38.33 8.00
4 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:43.01 7.00
5 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:48.48 6.00
6 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:50.52 5.00
7 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 2:55.10 4.00
8 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 9 2:57.21 3.00
9 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:57.65 2.00
10 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 10 2:59.55 1.00
11 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 11 3:03.23
12 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 12 3:04.02
Celkem 12 závodníků