výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Zlín (4. 9. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.87 9.00
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.94 7.00
3 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 22.66 5.00
4 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.94 3.00
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.87 1.00
6 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 24.12
Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 22.79 4.00
2 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 23.82 2.00
3 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 24.35
4 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.53
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.19
6 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 26.35
7 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.19
MS Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.02
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.66 6.00
2 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 24.07
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.09
4 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 24.61
5 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.70
Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.87 9.00
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.94 7.00
3 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.66 6.00
4 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 22.66 5.00
5 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 22.79 4.00
6 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.94 3.00
7 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.02
8 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 23.82 2.00
9 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.87 1.00
10 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 24.07
11 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.09
12 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 24.12
13 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 24.35
14 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.53
15 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 24.61
16 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.70
17 Matyáš NovákMatyáš Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.19
18 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 26.35
19 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.19
Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 17:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 21.26 9.00
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 21.68 7.00
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 21.74 6.00
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 21.91 4.00
5 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.96 3.00
6 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 22.26 2.00
7 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 23.08
Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 17:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.29 8.00
2 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.32 1.00
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 22.70
4 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.83
5 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 22.88
6 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 22.63
2 Karin KlosováKarin Klosová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.06
3 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 24.44
4 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 25.23
5 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 25.74
6 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 8 26.19
Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 DNS
Lenka JanotováLenka Janotová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 4.9.2019 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 20.82 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 21.81 5.00
3 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 22.93
4 Mariana ŽiškováMariana Žišková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.59
5 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 23.78
6 Dorota Ella MarelováDorota Ella Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 25.28
7 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 5 26.09
8 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 28.29
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 20.82 11.00
2 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 21.26 9.00
3 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.29 8.00
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 21.68 7.00
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 21.74 6.00
6 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 21.81 5.00
7 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 21.91 4.00
8 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.96 3.00
9 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 22.26 2.00
10 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.32 1.00
11 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 22.63
12 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 22.70
13 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.83
14 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 22.88
15 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 22.93
16 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 23.08
17 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
18 Mariana ŽiškováMariana Žišková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.59
19 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 23.78
20 Karin KlosováKarin Klosová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.06
21 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 24.44
22 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 25.23
23 Dorota Ella MarelováDorota Ella Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 25.28
24 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 25.74
25 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 5 26.09
26 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 8 26.19
27 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 28.29
Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 DNS
Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 DNS
Lenka JanotováLenka Janotová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 DNS