výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

14. ročník atletického mítinku Bělská míle

Bělá nad Radbuzou (12. 9. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 12.9.2019 - 17:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.28 Q
2 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.59 q
3 45 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 12.9.2019 - 17:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.79 Q
2 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.11 q
3 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 12.22
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.28 Q
2 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.59 q
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.79 Q
4 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.11 q
5 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 12.22
6 45 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.51

100 m - Muži (Finále)

Finále (čt, 12.9.2019 - 19:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.97
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.25
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.65
4 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.16
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 12.9.2019 - 19:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.65
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.27
3 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 12.56
4 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 13.30
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 12.9.2019 - 17:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.21 Q
2 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.57 q
3 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.37 q
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 12.9.2019 - 17:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.40 Q
2 Benedikt HardyBenedikt Hardy 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 13.71
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.21 Q
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.40 Q
3 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.57 q
4 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.37 q
5 Benedikt HardyBenedikt Hardy 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 13.71

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 12.9.2019 - 17:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.70 Q
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 13.06 q
3 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15.57
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 12.9.2019 - 17:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.24 Q
2 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 14.57 q
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.70 Q
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 13.06 q
3 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.24 Q
4 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 14.57 q
5 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15.57

100 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 12.9.2019 - 19:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.39
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.83
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.86
4 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.69
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 12.9.2019 - 19:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 13.48
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.52
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.57
4 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 13.88
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 12.9.2019 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.70 Q
2 Monika RadováMonika Radová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 14.97
3 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 15.55
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 12.9.2019 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.55 Q
2 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.89 q
3 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (čt, 12.9.2019 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 13.66 Q
2 Veronika VěnečkováVeronika Věnečková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 14.21
3 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 15.64
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.55 Q
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 13.66 Q
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.70 Q
4 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.89 q
5 Veronika VěnečkováVeronika Věnečková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 14.21
6 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.35
7 Monika RadováMonika Radová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 14.97
8 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 15.55
9 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 15.64