výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále běžeckého poháru mládeže

Dříteč (23. 11. 2019)

Přespolní běh - štafeta - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Stankov Patrik, Šenková Zuzana, Ningerová Klára, Hlavačka Thomas Stankov Patrik, Šenková Zuzana, Ningerová Klára, Hlavačka Thomas 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 0:12:21
2 12 Martinák Michal, Helebrantová Petra, Porubčanová Zuzana, Bernášek Tomáš Martinák Michal, Helebrantová Petra, Porubčanová Zuzana, Bernášek Tomáš 01 Ústecký krajÚstecký kraj 0:12:30
3 9 Dostálová Adéla, Grégr Jakub, Hřebíčková Ludmila, Hroch Michal Dostálová Adéla, Grégr Jakub, Hřebíčková Ludmila, Hroch Michal 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 0:12:36
4 14 Landsmannová Eliška, Novotný Mikuláš, Přikrylová Dana, Matolín Maximilian Landsmannová Eliška, Novotný Mikuláš, Přikrylová Dana, Matolín Maximilian 01 PrahaPraha 0:12:41
5 7 Kleiblová Karolína, Lenomar Pavel, Kielarová Hana, Plaček Tadeáš Kleiblová Karolína, Lenomar Pavel, Kielarová Hana, Plaček Tadeáš 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 0:13:01
6 5 Vimmerová Nikola, Pergler Jan, Rychlíková Anna, Carpentier Philippe Vimmerová Nikola, Pergler Jan, Rychlíková Anna, Carpentier Philippe 01 Plzeňský krajPlzeňský kraj 0:13:04
7 10 Srogoňová Alena, Šebo Jan, Loufková Barbora, Vaidiš Daniel Srogoňová Alena, Šebo Jan, Loufková Barbora, Vaidiš Daniel 01 Karlovarský krajKarlovarský kraj 0:13:09
8 6 Budil Roman, Hesová Barbora, Veldová Michala, Hojný Jáchym Budil Roman, Hesová Barbora, Veldová Michala, Hojný Jáchym 01 Jihočeský krajJihočeský kraj 0:13:09
9 13 Šlapáková Magdalena, Hanyk Michal, Janecká Kristýna, Kolín Jakub Šlapáková Magdalena, Hanyk Michal, Janecká Kristýna, Kolín Jakub 01 Liberecký krajLiberecký kraj 0:13:14
10 1 Havlíčková Tereza, Alexa Kryštof, Nováková Agáta, Perner Michal Havlíčková Tereza, Alexa Kryštof, Nováková Agáta, Perner Michal 01 Středočeský krajStředočeský kraj 0:13:15
11 4 Horák Jakub, Šimůnek Jan, Bezdíčková Jana, Stránská Vendulka Horák Jakub, Šimůnek Jan, Bezdíčková Jana, Stránská Vendulka 01 Pardubický krajPardubický kraj 0:13:16
12 8 Březka Ivo, Plzáková Markéta, Štorková Aneta, Krátký Michal Březka Ivo, Plzáková Markéta, Štorková Aneta, Krátký Michal 01 VysočinaVysočina 0:13:38
11 Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj 01 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj DNS
2 Zlínský kraj Zlínský kraj 01 Zlínský krajZlínský kraj DNS
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - štafeta - Žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Pavelka Vojtěch, Cagašová Anna, Navrátilová Sára, Pavelek Ondřej Pavelka Vojtěch, Cagašová Anna, Navrátilová Sára, Pavelek Ondřej 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 0:12:15
2 9 Künstler Marek, Hřebíček Alois, Klimentová Ema, Gieselová Iva Künstler Marek, Hřebíček Alois, Klimentová Ema, Gieselová Iva 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 0:12:31
3 1 Somrová Šárka, Dražan Marián, Placatková Tereza, Šolc Matěj Somrová Šárka, Dražan Marián, Placatková Tereza, Šolc Matěj 04 Středočeský krajStředočeský kraj 0:12:38
4 7 Horňáková Zuzana, Svobodová Barbora, Odehnal Jan, Budín Ondřej Horňáková Zuzana, Svobodová Barbora, Odehnal Jan, Budín Ondřej 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 0:12:58
5 14 Sulejmani Denis, Češka Jiří Pavel, Stodolová Barbora, Jindrová Michaela Sulejmani Denis, Češka Jiří Pavel, Stodolová Barbora, Jindrová Michaela 04 PrahaPraha 0:13:06
6 10 Kučerová Eliška, Zrůstová Veronika, Lachout Karel, Slaba Albert Kučerová Eliška, Zrůstová Veronika, Lachout Karel, Slaba Albert 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 0:13:09
7 4 Dudycha Jakub, Vávra Jonáš, Serbousková Sára Viktorie, Kumpoštová Andrea Dudycha Jakub, Vávra Jonáš, Serbousková Sára Viktorie, Kumpoštová Andrea 04 Pardubický krajPardubický kraj 0:13:17
8 8 Machovcová Julie, Dočkal Daniel, Šípková Karolína, Trojan Adam Machovcová Julie, Dočkal Daniel, Šípková Karolína, Trojan Adam 04 VysočinaVysočina 0:13:17
9 6 Homola Jakub, Manuel Lurdes Gloria, Nikodémová Andrea, Kozojed Martin Homola Jakub, Manuel Lurdes Gloria, Nikodémová Andrea, Kozojed Martin 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 0:13:31
10 5 Švígler Jan, Pergler Michal, Fialová Michaela, Kubecová Lucie Švígler Jan, Pergler Michal, Fialová Michaela, Kubecová Lucie 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 0:13:41
11 12 Nemetz Petr, Babjáková Nela, Dang Thao Linh, Apolen Jan Nemetz Petr, Babjáková Nela, Dang Thao Linh, Apolen Jan 04 Ústecký krajÚstecký kraj 0:13:46
12 11 Potoček Vojtěch, Voborníková Marie, Jakubská Beáta, Kožant Tomáš Potoček Vojtěch, Voborníková Marie, Jakubská Beáta, Kožant Tomáš 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 0:14:19
13 13 Malý Adam, Švitorková Adéla, Merkoutová Erika, Červinka Jáchym Malý Adam, Švitorková Adéla, Merkoutová Erika, Červinka Jáchym 04 Liberecký krajLiberecký kraj 0:14:42
2 Zlínský kraj Zlínský kraj 04 Zlínský krajZlínský kraj DNS
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - štafeta - Ml. žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Dvořák Dalibor, Václavíková Anna, Bystřičanová Barbora, Turek Vojtěch Dvořák Dalibor, Václavíková Anna, Bystřičanová Barbora, Turek Vojtěch 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 0:13:17
2 7 Sadílková Arleta, Kunovský Michal, Hudečková Lucie, Odehnal Jakub Sadílková Arleta, Kunovský Michal, Hudečková Lucie, Odehnal Jakub 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 0:13:21
3 9 Juránková Karolína, Škopová Marie, Küschner Tadeáš, Marghold Petr Juránková Karolína, Škopová Marie, Küschner Tadeáš, Marghold Petr 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 0:13:28
4 14 Mlích Ondřej, Chvátalová Vendula, Hríbová Eliška, Machalický Jan Mlích Ondřej, Chvátalová Vendula, Hríbová Eliška, Machalický Jan 06 PrahaPraha 0:13:31
5 12 Zahálka Štěpán, Johanová Jana, Mikulková Natálie, Pavlas David Zahálka Štěpán, Johanová Jana, Mikulková Natálie, Pavlas David 06 Ústecký krajÚstecký kraj 0:13:36
6 6 Janda Jakub, Holubová Adéla, Štefanová Adéla, Brcko Teodor Janda Jakub, Holubová Adéla, Štefanová Adéla, Brcko Teodor 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 0:13:43
7 8 Vorálek Václav, Jankujová Natálie, Navrátilová Eva, Dreisig Mikuláš Vorálek Václav, Jankujová Natálie, Navrátilová Eva, Dreisig Mikuláš 06 VysočinaVysočina 0:13:45
8 11 Kuhn František, Souček Ondřej, Ficencová Barbora, Ducháčová Ema Kuhn František, Souček Ondřej, Ficencová Barbora, Ducháčová Ema 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 0:14:01
9 4 Bažout Dominik, Bureš Josef, Janovská Marie, Koletová Eliška Bažout Dominik, Bureš Josef, Janovská Marie, Koletová Eliška 06 Pardubický krajPardubický kraj 0:14:13
10 10 Drobná Viktorie, Staněk Jakub, Drobná Terezie, Klíček Petr Drobná Viktorie, Staněk Jakub, Drobná Terezie, Klíček Petr 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 0:14:15
11 5 Šleisová Andrea, Komas Viktor, Bieliková Andrea, Škarban Jan Šleisová Andrea, Komas Viktor, Bieliková Andrea, Škarban Jan 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 0:14:21
12 13 Tomašov Josef, Půčková Anna, Jiroutová Lucie, Ekrt Aleš Tomašov Josef, Půčková Anna, Jiroutová Lucie, Ekrt Aleš 06 Liberecký krajLiberecký kraj 0:14:52
13 1 Benešová Aneta, Havlíček Radek, Kondrátová Natálie, Marák Daniel Benešová Aneta, Havlíček Radek, Kondrátová Natálie, Marák Daniel 06 Středočeský krajStředočeský kraj 0:14:53
2 Zlínský kraj Zlínský kraj 06 Zlínský krajZlínský kraj DNS
Celkem 14 závodníků