Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém – 20. ročník
Tábor (6. 10. 2019)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.10.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,91 1,96 2,01 2,05 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 2.05 | ------oooooxxo | |||||||||||||||
2 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 1.91 | -----oooxoxxx | |||||||||||||||
3 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1.91 | -----ooxoxoxxx | |||||||||||||||
4 |
David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 1.86 | ----ooooxxx | |||||||||||||||
5= |
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ VS Tábor, z. s. |
93 | 1.81 | -----oxoxxx | |||||||||||||||
5= |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 1.81 | --o-ooxoxxx | |||||||||||||||
7 |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 1.81 | ---ooxoxxoxxx | |||||||||||||||
8 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 1.76 | --oxoxoxxoxxx | |||||||||||||||
9 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.71 | -oxooxxoxxx | |||||||||||||||
10 |
Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s. |
73 | 1.66 | --xooxxx | |||||||||||||||
11= |
Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 1.56 | ooxxx | |||||||||||||||
11= |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.56 | ooxxx | |||||||||||||||
David JoštDavid Jošt
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | NM | xxx | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.10.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.61 | ----oooxxx | |||||||||||||||
2 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 1.61 | --oooxoxoxxx | |||||||||||||||
3 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 1.51 | -ooooxxx | |||||||||||||||
4 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 1.51 | ooooxxoxxx | |||||||||||||||
5 |
Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.41 | ooxoxxx | |||||||||||||||
6 |
Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.41 | ooxxoxxx | |||||||||||||||
7 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 1.36 | xooxxx | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |