Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O pohár starosty města Uherské Hradiště

Uherské Hradiště (18. 9. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Tomáš MaleňákTomáš Maleňák 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2 08.02 554.00
2 66 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 7 08.35 462.00
3 12 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 5 08.67 381.00
4 35 Štěpán KnapŠtěpán Knap 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 4 08.73 366.00
5 78 Dominik BarušDominik Baruš 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3 09.33 235.00
6 5 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1 09.73 163.00
41 Lukáš JankůLukáš Janků 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 4 07.85 604.00
2 52 Viktor JelénekViktor Jelének 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 7 07.98 565.00
3 46 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.09 534.00
4 64 Ondřej TurčinOndřej Turčin 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 08.10 531.00
5 58 Jakub DlapaJakub Dlapa 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 08.11 528.00
6 70 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura 04 Gymnázium UHGymnázium UH 5 08.60 398.00
7 76 Šimon HýlŠimon Hýl 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 6 08.69 376.00
42 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Martin ŘíhaMartin Říha 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1 08.16 514.00
2 17 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 3 08.20 503.00
3 23 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 4 08.21 500.00
4 10 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 5 08.42 444.00
5 53 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 7 08.65 386.00
6 47 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.71 371.00
7 71 Jakub VýsmekJakub Výsmek 04 Gymnázium UHGymnázium UH 6 08.82 345.00
8 36 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2 09.12 278.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 5 07.76 631.00
2 18 Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1 07.84 607.00
3 Marek JančaMarek Janča 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3 07.93 580.00
4 72 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium UHGymnázium UH 6 08.30 476.00
5 60 Adam JurákAdam Jurák 05 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 7 08.33 468.00
6 Matěj HráčekMatěj Hráček 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 4 08.75 362.00
7 40 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2 08.75 362.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2 07.84 607.00
2 48 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.20 503.00
3 30 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 5 08.23 495.00
4 11 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 6 08.33 468.00
5 59 Martin HorenskýMartin Horenský 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 08.34 465.00
6 Jakub HorákJakub Horák 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 4 09.03 298.00
7 54 Patrik VolasPatrik Volas 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 7 09.08 287.00
David ŠkrabalDavid Škrabal 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 5 07.76 631.00
2 18 Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1 07.84 607.00
2 16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2 07.84 607.00
4 22 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 4 07.85 604.00
5 Marek JančaMarek Janča 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3 07.93 580.00
6 52 Viktor JelénekViktor Jelének 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 7 07.98 565.00
7 24 Tomáš MaleňákTomáš Maleňák 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2 08.02 554.00
8 46 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.09 534.00
9 64 Ondřej TurčinOndřej Turčin 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 08.10 531.00
10 58 Jakub DlapaJakub Dlapa 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 08.11 528.00
11 65 Martin ŘíhaMartin Říha 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1 08.16 514.00
12 17 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 3 08.20 503.00
12 48 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.20 503.00
14 23 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 4 08.21 500.00
15 30 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 5 08.23 495.00
16 72 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium UHGymnázium UH 6 08.30 476.00
17 60 Adam JurákAdam Jurák 05 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 7 08.33 468.00
17 11 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 6 08.33 468.00
19 59 Martin HorenskýMartin Horenský 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 08.34 465.00
20 66 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 7 08.35 462.00
21 10 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 5 08.42 444.00
22 70 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura 04 Gymnázium UHGymnázium UH 5 08.60 398.00
23 53 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 7 08.65 386.00
24 12 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 5 08.67 381.00
25 76 Šimon HýlŠimon Hýl 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 6 08.69 376.00
26 47 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.71 371.00
27 35 Štěpán KnapŠtěpán Knap 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 4 08.73 366.00
28 Matěj HráčekMatěj Hráček 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 4 08.75 362.00
28 40 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2 08.75 362.00
30 71 Jakub VýsmekJakub Výsmek 04 Gymnázium UHGymnázium UH 6 08.82 345.00
31 Jakub HorákJakub Horák 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 4 09.03 298.00
32 54 Patrik VolasPatrik Volas 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 7 09.08 287.00
33 36 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2 09.12 278.00
34 78 Dominik BarušDominik Baruš 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3 09.33 235.00
35 5 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1 09.73 163.00
41 Lukáš JankůLukáš Janků 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 6 DNS
42 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3 DNS
David ŠkrabalDavid Škrabal 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Adam TarabusAdam Tarabus 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 3 08.42 444.00
2 73 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 5 08.62 393.00
3 25 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 7 08.63 391.00
4 50 Dan OulehlaDan Oulehla 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1 09.13 276.00
5 44 Daniel NemravaDaniel Nemrava 07 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 6 09.36 229.00
6 69 Florian PavelkaFlorian Pavelka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 4 10.10 106.00
7 62 Martin PfeiferMartin Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 10.26 85.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 6 08.29 478.00
2 43 Martin NemravaMartin Nemrava 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.67 381.00
3 20 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 5 08.98 309.00
4 31 Šimon BalounŠimon Baloun 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 4 09.03 298.00
5 37 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2 09.07 289.00
6 27 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 3 09.09 285.00
7 7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1 09.20 261.00
8 1 Matěj KlímaMatěj Klíma 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 7 10.27 84.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Jan LekešJan Lekeš 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 6 08.97 311.00
2 49 Boris VlachynskýBoris Vlachynský 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 5 09.04 295.00
3 9 Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 7 09.31 239.00
4 3 Martin SukanýMartin Sukaný 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 8 09.51 201.00
5 32 David VyskočilDavid Vyskočil 07 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1 09.76 158.00
6 38 David SuchánekDavid Suchánek 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 4 09.94 129.00
7 55 Tomáš HorenskýTomáš Horenský 07 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 3 10.18 95.00
8 45 Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2 10.23 89.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 7 08.08 537.00
2 61 Michael PfeiferMichael Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1 08.81 347.00
3 8 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 8 08.92 322.00
4 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 4 09.28 245.00
5 67 Milan AndrýsekMilan Andrýsek 06 Gymnázium UHGymnázium UH 6 09.50 203.00
6 Vít MasaříkVít Masařík 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3 09.65 176.00
7 75 Partik StuchlíkPartik Stuchlík 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 5 09.66 174.00
8 39 Ondřej JankůOndřej Janků 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2 09.75 159.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 7 08.05 545.00
2 21 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 8 08.94 318.00
3 57 Robin PučekRobin Puček 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 09.24 253.00
4 51 Tomáš KožíkTomáš Kožík 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 6 09.48 207.00
5 63 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 09.76 158.00
6 Jakub MalinaJakub Malina 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3 09.77 156.00
7 56 David ŘezníčekDavid Řezníček 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 5 09.78 154.00
8 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 4 09.87 140.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 7 08.05 545.00
2 15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 7 08.08 537.00
3 13 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 6 08.29 478.00
4 19 Adam TarabusAdam Tarabus 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 3 08.42 444.00
5 73 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 5 08.62 393.00
6 25 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 7 08.63 391.00
7 43 Martin NemravaMartin Nemrava 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 8 08.67 381.00
8 61 Michael PfeiferMichael Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1 08.81 347.00
9 8 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 8 08.92 322.00
10 21 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 8 08.94 318.00
11 74 Jan LekešJan Lekeš 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 6 08.97 311.00
12 20 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 5 08.98 309.00
13 31 Šimon BalounŠimon Baloun 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 4 09.03 298.00
14 49 Boris VlachynskýBoris Vlachynský 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 5 09.04 295.00
15 37 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2 09.07 289.00
16 27 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 3 09.09 285.00
17 50 Dan OulehlaDan Oulehla 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1 09.13 276.00
18 7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1 09.20 261.00
19 57 Robin PučekRobin Puček 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 09.24 253.00
20 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 4 09.28 245.00
21 9 Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 7 09.31 239.00
22 44 Daniel NemravaDaniel Nemrava 07 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 6 09.36 229.00
23 51 Tomáš KožíkTomáš Kožík 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 6 09.48 207.00
24 67 Milan AndrýsekMilan Andrýsek 06 Gymnázium UHGymnázium UH 6 09.50 203.00
25 3 Martin SukanýMartin Sukaný 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 8 09.51 201.00
26 Vít MasaříkVít Masařík 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3 09.65 176.00
27 75 Partik StuchlíkPartik Stuchlík 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 5 09.66 174.00
28 39 Ondřej JankůOndřej Janků 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2 09.75 159.00
29 32 David VyskočilDavid Vyskočil 07 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1 09.76 158.00
29 63 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 09.76 158.00
31 Jakub MalinaJakub Malina 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3 09.77 156.00
32 56 David ŘezníčekDavid Řezníček 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 5 09.78 154.00
33 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 4 09.87 140.00
34 38 David SuchánekDavid Suchánek 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 4 09.94 129.00
35 69 Florian PavelkaFlorian Pavelka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 4 10.10 106.00
36 55 Tomáš HorenskýTomáš Horenský 07 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 3 10.18 95.00
37 45 Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2 10.23 89.00
38 62 Martin PfeiferMartin Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 10.26 85.00
39 1 Matěj KlímaMatěj Klíma 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 7 10.27 84.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Eliška ČervenákováEliška Červenáková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1 09.14 531.00
2 24 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 7 09.17 523.00
3 11 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2 09.63 415.00
4 40 Sára KročilováSára Kročilová 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 6 09.64 413.00
5 29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.77 384.00
6 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 5 09.95 346.00
7 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3 10.04 328.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.99 569.00
2 58 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 09.00 566.00
3 65 Kateřina ČejkováKateřina Čejková 05 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 09.05 553.00
4 22 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 09.14 531.00
5 42 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.22 511.00
6 41 Ema TurečkováEma Turečková 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.24 506.00
7 46 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 09.39 470.00
8 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková 04 Gymnázium UHGymnázium UH 09.55 433.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 08.47 709.00
2 66 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 08.90 592.00
3 59 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 09.17 523.00
4 47 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 09.51 442.00
5 71 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium UHGymnázium UH 09.60 422.00
6 53 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.69 402.00
7 4 Zuzana PresováZuzana Presová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 09.97 342.00
8 10 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 09.99 338.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 08.74 635.00
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 08.82 613.00
3 28 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.12 536.00
4 23 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 09.17 523.00
5 Alžběta OmelkováAlžběta Omelková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 09.25 504.00
6 30 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.62 417.00
7 5 Ester BursováEster Bursová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 09.69 402.00
8 76 Aneta MachálkováAneta Machálková 04 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 10.32 274.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Radka ŠálkováRadka Šálková 05 Gymnázium UHGymnázium UH 09.29 494.00
2 77 Angela VavrekováAngela Vavreková 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 09.35 480.00
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 09.45 456.00
4 64 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 09.53 438.00
5 48 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 09.60 422.00
6 54 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.62 417.00
7 35 Nikol BrázdilováNikol Brázdilová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 09.93 350.00
8 60 Denisa MrázkováDenisa Mrázková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 10.68 211.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 08.47 709.00
2 12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 08.74 635.00
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 08.82 613.00
4 66 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 08.90 592.00
5 52 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.99 569.00
6 58 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 09.00 566.00
7 65 Kateřina ČejkováKateřina Čejková 05 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 09.05 553.00
8 28 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.12 536.00
9 34 Eliška ČervenákováEliška Červenáková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1 09.14 531.00
9 22 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 09.14 531.00
11 24 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 7 09.17 523.00
11 59 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 09.17 523.00
11 23 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 09.17 523.00
14 42 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.22 511.00
15 41 Ema TurečkováEma Turečková 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.24 506.00
16 Alžběta OmelkováAlžběta Omelková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 09.25 504.00
17 72 Radka ŠálkováRadka Šálková 05 Gymnázium UHGymnázium UH 09.29 494.00
18 77 Angela VavrekováAngela Vavreková 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 09.35 480.00
19 46 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 09.39 470.00
20 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 09.45 456.00
21 47 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 09.51 442.00
22 64 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 09.53 438.00
23 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková 04 Gymnázium UHGymnázium UH 09.55 433.00
24 71 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium UHGymnázium UH 09.60 422.00
24 48 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 09.60 422.00
26 30 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.62 417.00
26 54 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.62 417.00
28 11 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2 09.63 415.00
29 40 Sára KročilováSára Kročilová 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 6 09.64 413.00
30 53 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.69 402.00
30 5 Ester BursováEster Bursová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 09.69 402.00
32 29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.77 384.00
33 35 Nikol BrázdilováNikol Brázdilová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 09.93 350.00
34 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 5 09.95 346.00
35 4 Zuzana PresováZuzana Presová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 09.97 342.00
36 10 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 09.99 338.00
37 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3 10.04 328.00
38 76 Aneta MachálkováAneta Machálková 04 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 10.32 274.00
39 60 Denisa MrázkováDenisa Mrázková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 10.68 211.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 6 08.51 698.00
2 75 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 7 08.99 569.00
3 3 Eva JurčováEva Jurčová 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3 09.13 533.00
4 26 Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 1 09.48 449.00
5 56 Natálie JurákováNatálie Juráková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2 09.61 419.00
6 Petra PožárováPetra Požárová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 5 09.93 350.00
7 32 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 4 09.97 342.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 Gymnázium UHGymnázium UH 7 09.02 561.00
2 19 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 5 09.02 561.00
3 38 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 8 09.16 526.00
4 73 Beáta JochováBeáta Jochová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2 09.16 526.00
5 43 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 3 09.24 506.00
6 63 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 4 09.48 449.00
7 49 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 6 09.79 380.00
8 55 Sabina HeliskováSabina Helisková 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 10.44 252.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1 08.92 587.00
2 37 Ester KučíkováEster Kučíková 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 5 09.18 521.00
3 25 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2 09.18 521.00
4 7 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 6 09.28 496.00
5 15 Emma ŠuranskáEmma Šuranská 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 8 09.33 484.00
6 44 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 7 09.44 458.00
7 61 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 3 09.59 424.00
8 50 Nikola HornátováNikola Hornátová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 4 10.01 334.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1 09.19 518.00
2 14 Mariana ŽižkováMariana Žižková 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 8 09.28 496.00
3 21 Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 5 09.35 480.00
4 33 Nikol ŠabršulováNikol Šabršulová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 7 09.42 463.00
5 27 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 4 09.71 397.00
6 69 Eliška MikušováEliška Mikušová 06 Gymnázium UHGymnázium UH 3 09.74 391.00
7 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2 09.77 384.00
8 9 Klára SvětinskáKlára Světinská 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 6 10.61 223.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Vítr: +5.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 08.77 626.00
2 68 Eliška MoravčíkováEliška Moravčíková 07 Gymnázium UHGymnázium UH 3 09.44 458.00
3 8 Aneta PálkováAneta Pálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 5 09.53 438.00
4 2 Leona SamcováLeona Samcová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 7 09.53 438.00
5 45 Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 6 09.72 395.00
6 57 Darina MrázkováDarina Mrázková 09 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 4 10.06 324.00
7 39 Alžběta ZávodnáAlžběta Závodná 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 8 10.21 295.00
8 51 Kristýna FišnerováKristýna Fišnerová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1 10.29 280.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 6 08.51 698.00
2 62 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2 08.77 626.00
3 74 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1 08.92 587.00
4 75 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 7 08.99 569.00
5 67 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 Gymnázium UHGymnázium UH 7 09.02 561.00
5 19 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 5 09.02 561.00
7 3 Eva JurčováEva Jurčová 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3 09.13 533.00
8 38 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 8 09.16 526.00
8 73 Beáta JochováBeáta Jochová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2 09.16 526.00
10 37 Ester KučíkováEster Kučíková 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 5 09.18 521.00
10 25 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2 09.18 521.00
12 31 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1 09.19 518.00
13 43 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 3 09.24 506.00
14 7 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 6 09.28 496.00
14 14 Mariana ŽižkováMariana Žižková 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 8 09.28 496.00
16 15 Emma ŠuranskáEmma Šuranská 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 8 09.33 484.00
17 21 Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 5 09.35 480.00
18 33 Nikol ŠabršulováNikol Šabršulová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 7 09.42 463.00
19 44 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 7 09.44 458.00
19 68 Eliška MoravčíkováEliška Moravčíková 07 Gymnázium UHGymnázium UH 3 09.44 458.00
21 26 Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 1 09.48 449.00
21 63 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 4 09.48 449.00
23 8 Aneta PálkováAneta Pálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 5 09.53 438.00
23 2 Leona SamcováLeona Samcová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 7 09.53 438.00
25 61 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 3 09.59 424.00
26 56 Natálie JurákováNatálie Juráková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2 09.61 419.00
27 27 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 4 09.71 397.00
28 45 Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 6 09.72 395.00
29 69 Eliška MikušováEliška Mikušová 06 Gymnázium UHGymnázium UH 3 09.74 391.00
30 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2 09.77 384.00
31 49 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 6 09.79 380.00
32 Petra PožárováPetra Požárová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 5 09.93 350.00
33 32 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 4 09.97 342.00
34 50 Nikola HornátováNikola Hornátová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 4 10.01 334.00
35 57 Darina MrázkováDarina Mrázková 09 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 4 10.06 324.00
36 39 Alžběta ZávodnáAlžběta Závodná 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 8 10.21 295.00
37 51 Kristýna FišnerováKristýna Fišnerová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1 10.29 280.00
38 55 Sabina HeliskováSabina Helisková 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1 10.44 252.00
39 9 Klára SvětinskáKlára Světinská 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 6 10.61 223.00

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1:39.59 850.00
2 13 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1:47.27 712.00
3 37 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1:57.80 542.00
4 Vít MasaříkVít Masařík 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1:59.22 520.00
5 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:00.81 497.00
6 9 Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:07.01 410.00
7 57 Robin PučekRobin Puček 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:09.88 373.00
8 75 Partik StuchlíkPartik Stuchlík 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:10.52 365.00
9 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:11.29 355.00
10 51 Tomáš KožíkTomáš Kožík 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:23.00 224.00
11 45 Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:24.23 211.00
32 David VyskočilDavid Vyskočil 07 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí DNS
21 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 31 Šimon BalounŠimon Baloun 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1:46.96 718.00
2 49 Boris VlachynskýBoris Vlachynský 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1:58.01 538.00
3 43 Martin NemravaMartin Nemrava 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1:58.69 528.00
4 61 Michael PfeiferMichael Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:02.06 479.00
5 73 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:03.38 460.00
6 7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:04.44 445.00
7 25 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:04.60 443.00
8 67 Milan AndrýsekMilan Andrýsek 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:05.24 434.00
9 55 Tomáš HorenskýTomáš Horenský 07 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:09.84 373.00
10 38 David SuchánekDavid Suchánek 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:13.53 328.00
11 62 Martin PfeiferMartin Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:14.82 313.00
12 1 Matěj KlímaMatěj Klíma 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:18.39 272.00
20 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1:39.35 855.00
2 8 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1:47.07 716.00
3 74 Jan LekešJan Lekeš 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1:51.42 642.00
4 44 Daniel NemravaDaniel Nemrava 07 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1:58.79 527.00
5 19 Adam TarabusAdam Tarabus 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1:59.05 523.00
6 3 Martin SukanýMartin Sukaný 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:00.97 495.00
7 63 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:04.55 444.00
8 56 David ŘezníčekDavid Řezníček 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:05.60 429.00
9 39 Ondřej JankůOndřej Janků 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:05.85 426.00
10 27 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:06.60 416.00
11 50 Dan OulehlaDan Oulehla 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:06.65 415.00
12 69 Florian PavelkaFlorian Pavelka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:08.07 396.00
Jakub MalinaJakub Malina 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1:39.35 855.00
2 15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1:39.59 850.00
3 31 Šimon BalounŠimon Baloun 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1:46.96 718.00
4 8 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1:47.07 716.00
5 13 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1:47.27 712.00
6 74 Jan LekešJan Lekeš 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1:51.42 642.00
7 37 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1:57.80 542.00
8 49 Boris VlachynskýBoris Vlachynský 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1:58.01 538.00
9 43 Martin NemravaMartin Nemrava 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1:58.69 528.00
10 44 Daniel NemravaDaniel Nemrava 07 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1:58.79 527.00
11 19 Adam TarabusAdam Tarabus 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1:59.05 523.00
12 Vít MasaříkVít Masařík 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1:59.22 520.00
13 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:00.81 497.00
14 3 Martin SukanýMartin Sukaný 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:00.97 495.00
15 61 Michael PfeiferMichael Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:02.06 479.00
16 73 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:03.38 460.00
17 7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:04.44 445.00
18 63 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:04.55 444.00
19 25 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:04.60 443.00
20 67 Milan AndrýsekMilan Andrýsek 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:05.24 434.00
21 56 David ŘezníčekDavid Řezníček 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:05.60 429.00
22 39 Ondřej JankůOndřej Janků 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:05.85 426.00
23 27 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:06.60 416.00
24 50 Dan OulehlaDan Oulehla 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:06.65 415.00
25 9 Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:07.01 410.00
26 69 Florian PavelkaFlorian Pavelka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:08.07 396.00
27 55 Tomáš HorenskýTomáš Horenský 07 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:09.84 373.00
28 57 Robin PučekRobin Puček 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:09.88 373.00
29 75 Partik StuchlíkPartik Stuchlík 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:10.52 365.00
30 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:11.29 355.00
31 38 David SuchánekDavid Suchánek 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:13.53 328.00
32 62 Martin PfeiferMartin Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:14.82 313.00
33 1 Matěj KlímaMatěj Klíma 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:18.39 272.00
34 51 Tomáš KožíkTomáš Kožík 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:23.00 224.00
35 45 Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:24.23 211.00
32 David VyskočilDavid Vyskočil 07 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí DNS
21 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady DNS
20 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady DNS
Jakub MalinaJakub Malina 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1:57.13 552.00
2 69 Eliška MikušováEliška Mikušová 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:05.56 430.00
3 27 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:11.06 358.00
4 32 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:11.26 356.00
5 19 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:11.48 353.00
6 63 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:12.70 338.00
7 75 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:13.55 328.00
8 51 Kristýna FišnerováKristýna Fišnerová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:13.99 322.00
9 Petra PožárováPetra Požárová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:15.73 302.00
10 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:18.50 271.00
11 9 Klára SvětinskáKlára Světinská 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:31.01 150.00
12 39 Alžběta ZávodnáAlžběta Závodná 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:31.90 143.00
13 56 Natálie JurákováNatálie Juráková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:38.09 97.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:02.04 479.00
2 21 Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:03.66 456.00
3 13 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:08.58 390.00
4 67 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 Gymnázium UHGymnázium UH 2:09.07 383.00
5 43 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:10.62 364.00
6 44 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:11.89 348.00
7 37 Ester KučíkováEster Kučíková 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:15.15 309.00
8 25 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:15.65 303.00
9 49 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:17.71 280.00
10 31 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:18.63 269.00
11 2 Leona SamcováLeona Samcová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:21.66 237.00
12 74 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:24.68 207.00
13 57 Darina MrázkováDarina Mrázková 09 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:36.71 106.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1:52.57 624.00
2 73 Beáta JochováBeáta Jochová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1:57.70 543.00
3 38 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:01.04 493.00
4 14 Mariana ŽižkováMariana Žižková 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:06.74 414.00
5 3 Eva JurčováEva Jurčová 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:12.46 341.00
6 15 Emma ŠuranskáEmma Šuranská 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:14.54 316.00
7 33 Nikol ŠabršulováNikol Šabršulová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:17.57 281.00
8 45 Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:18.27 273.00
9 68 Eliška MoravčíkováEliška Moravčíková 07 Gymnázium UHGymnázium UH 2:22.61 227.00
10 55 Sabina HeliskováSabina Helisková 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:23.67 217.00
11 26 Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:24.56 208.00
12 50 Nikola HornátováNikola Hornátová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:32.35 139.00
13 8 Aneta PálkováAneta Pálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:35.52 115.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1:52.57 624.00
2 62 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1:57.13 552.00
3 73 Beáta JochováBeáta Jochová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1:57.70 543.00
4 38 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:01.04 493.00
5 7 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:02.04 479.00
6 21 Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:03.66 456.00
7 69 Eliška MikušováEliška Mikušová 06 Gymnázium UHGymnázium UH 2:05.56 430.00
8 14 Mariana ŽižkováMariana Žižková 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:06.74 414.00
9 13 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:08.58 390.00
10 67 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 Gymnázium UHGymnázium UH 2:09.07 383.00
11 43 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:10.62 364.00
12 27 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:11.06 358.00
13 32 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:11.26 356.00
14 19 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:11.48 353.00
15 44 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:11.89 348.00
16 3 Eva JurčováEva Jurčová 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:12.46 341.00
17 63 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:12.70 338.00
18 75 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:13.55 328.00
19 51 Kristýna FišnerováKristýna Fišnerová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:13.99 322.00
20 15 Emma ŠuranskáEmma Šuranská 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:14.54 316.00
21 37 Ester KučíkováEster Kučíková 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:15.15 309.00
22 25 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:15.65 303.00
23 Petra PožárováPetra Požárová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:15.73 302.00
24 33 Nikol ŠabršulováNikol Šabršulová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:17.57 281.00
25 49 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:17.71 280.00
26 45 Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:18.27 273.00
27 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:18.50 271.00
28 31 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:18.63 269.00
29 2 Leona SamcováLeona Samcová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:21.66 237.00
30 68 Eliška MoravčíkováEliška Moravčíková 07 Gymnázium UHGymnázium UH 2:22.61 227.00
31 55 Sabina HeliskováSabina Helisková 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:23.67 217.00
32 26 Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:24.56 208.00
33 74 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 2:24.68 207.00
34 9 Klára SvětinskáKlára Světinská 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:31.01 150.00
35 39 Alžběta ZávodnáAlžběta Závodná 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:31.90 143.00
36 50 Nikola HornátováNikola Hornátová 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:32.35 139.00
37 8 Aneta PálkováAneta Pálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:35.52 115.00
38 57 Darina MrázkováDarina Mrázková 09 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:36.71 106.00
39 56 Natálie JurákováNatálie Juráková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:38.09 97.00

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:27.77 516.00
2 72 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium UHGymnázium UH 2:28.34 510.00
3 64 Ondřej TurčinOndřej Turčin 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:31.87 472.00
4 54 Patrik VolasPatrik Volas 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:33.14 459.00
5 59 Martin HorenskýMartin Horenský 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:43.74 355.00
6 12 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:44.47 348.00
7 Marek JančaMarek Janča 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:44.77 346.00
8 66 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:47.06 325.00
9 Matěj HráčekMatěj Hráček 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:48.39 313.00
10 Jakub HorákJakub Horák 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:48.93 309.00
42 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice DNS
David ŠkrabalDavid Škrabal 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Jakub DlapaJakub Dlapa 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:24.50 553.00
2 16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:26.39 532.00
3 10 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:40.74 383.00
4 23 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:44.93 344.00
5 52 Viktor JelénekViktor Jelének 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:45.93 335.00
6 29 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:47.69 319.00
7 47 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:49.41 305.00
8 40 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:51.04 291.00
9 70 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura 04 Gymnázium UHGymnázium UH 2:51.24 289.00
10 46 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:55.53 254.00
11 35 Štěpán KnapŠtěpán Knap 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:57.32 240.00
12 5 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3:03.99 191.00
76 Šimon HýlŠimon Hýl 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:20.34 601.00
2 24 Tomáš MaleňákTomáš Maleňák 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:24.00 558.00
3 11 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:26.34 532.00
4 22 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:28.36 510.00
5 48 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:40.36 387.00
6 60 Adam JurákAdam Jurák 05 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:41.21 379.00
7 65 Martin ŘíhaMartin Říha 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:41.63 375.00
8 71 Jakub VýsmekJakub Výsmek 04 Gymnázium UHGymnázium UH 2:42.65 365.00
9 53 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:42.71 365.00
10 30 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:43.18 360.00
11 36 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:43.44 358.00
41 Lukáš JankůLukáš Janků 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice DNS
78 Dominik BarušDominik Baruš 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:20.34 601.00
2 24 Tomáš MaleňákTomáš Maleňák 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:24.00 558.00
3 58 Jakub DlapaJakub Dlapa 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:24.50 553.00
4 11 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:26.34 532.00
5 16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:26.39 532.00
6 18 Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:27.77 516.00
7 72 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium UHGymnázium UH 2:28.34 510.00
8 22 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:28.36 510.00
9 64 Ondřej TurčinOndřej Turčin 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:31.87 472.00
10 54 Patrik VolasPatrik Volas 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:33.14 459.00
11 48 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:40.36 387.00
12 10 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:40.74 383.00
13 60 Adam JurákAdam Jurák 05 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:41.21 379.00
14 65 Martin ŘíhaMartin Říha 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:41.63 375.00
15 71 Jakub VýsmekJakub Výsmek 04 Gymnázium UHGymnázium UH 2:42.65 365.00
16 53 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:42.71 365.00
17 30 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:43.18 360.00
18 36 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:43.44 358.00
19 59 Martin HorenskýMartin Horenský 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 2:43.74 355.00
20 12 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:44.47 348.00
21 Marek JančaMarek Janča 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:44.77 346.00
22 23 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:44.93 344.00
23 52 Viktor JelénekViktor Jelének 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:45.93 335.00
24 66 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 2:47.06 325.00
25 29 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 2:47.69 319.00
26 Matěj HráčekMatěj Hráček 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:48.39 313.00
27 Jakub HorákJakub Horák 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:48.93 309.00
28 47 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:49.41 305.00
29 40 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:51.04 291.00
30 70 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura 04 Gymnázium UHGymnázium UH 2:51.24 289.00
31 46 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 2:55.53 254.00
32 35 Štěpán KnapŠtěpán Knap 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2:57.32 240.00
33 5 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3:03.99 191.00
42 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice DNS
David ŠkrabalDavid Škrabal 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - DNS
76 Šimon HýlŠimon Hýl 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - DNS
41 Lukáš JankůLukáš Janků 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice DNS
78 Dominik BarušDominik Baruš 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:55.50 408.00
2 42 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:57.42 390.00
3 12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:58.52 379.00
4 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3:09.18 285.00
5 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková 04 Gymnázium UHGymnázium UH 3:12.06 261.00
6 30 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:12.63 257.00
7 22 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 3:14.50 242.00
8 65 Kateřina ČejkováKateřina Čejková 05 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 3:26.80 157.00
9 Alžběta OmelkováAlžběta Omelková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3:27.59 152.00
10 76 Aneta MachálkováAneta Machálková 04 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3:54.26 30.00
11 54 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 4:07.07 4.00
12 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 4:14.73 0.00
13 66 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 4:16.81 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:41.64 554.00
2 52 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:59.03 374.00
3 23 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:59.08 374.00
4 28 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:14.59 241.00
5 40 Sára KročilováSára Kročilová 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3:14.66 241.00
6 47 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 3:15.65 233.00
7 4 Zuzana PresováZuzana Presová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3:19.37 206.00
8 34 Eliška ČervenákováEliška Červenáková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3:21.26 193.00
9 72 Radka ŠálkováRadka Šálková 05 Gymnázium UHGymnázium UH 3:24.45 172.00
10 60 Denisa MrázkováDenisa Mrázková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 3:24.54 171.00
11 46 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 3:26.65 157.00
12 64 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 3:27.32 153.00
13 10 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 3:53.65 32.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1 3:02.60 341.00
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 6 3:06.07 311.00
3 53 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 3 3:07.86 296.00
4 35 Nikol BrázdilováNikol Brázdilová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2 3:07.94 295.00
5 71 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium UHGymnázium UH 8 3:10.08 277.00
6 5 Ester BursováEster Bursová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 13 3:11.00 270.00
7 29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 3:11.52 266.00
8 58 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 9 3:14.79 240.00
9 59 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 5 3:20.90 195.00
10 41 Ema TurečkováEma Turečková 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 4 3:23.54 178.00
11 48 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 10 3:24.11 174.00
12 77 Angela VavrekováAngela Vavreková 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 7 3:26.04 161.00
13 11 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 12 3:28.47 146.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2:41.64 554.00
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 2:55.50 408.00
3 42 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:57.42 390.00
4 12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 2:58.52 379.00
5 52 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:59.03 374.00
6 23 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 2:59.08 374.00
7 24 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1 3:02.60 341.00
8 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 6 3:06.07 311.00
9 53 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 3 3:07.86 296.00
10 35 Nikol BrázdilováNikol Brázdilová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 2 3:07.94 295.00
11 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3:09.18 285.00
12 71 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium UHGymnázium UH 8 3:10.08 277.00
13 5 Ester BursováEster Bursová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 13 3:11.00 270.00
14 29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 3:11.52 266.00
15 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková 04 Gymnázium UHGymnázium UH 3:12.06 261.00
16 30 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:12.63 257.00
17 22 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 3:14.50 242.00
18 28 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:14.59 241.00
19 40 Sára KročilováSára Kročilová 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3:14.66 241.00
20 58 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 9 3:14.79 240.00
21 47 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 3:15.65 233.00
22 4 Zuzana PresováZuzana Presová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 3:19.37 206.00
23 59 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 5 3:20.90 195.00
24 34 Eliška ČervenákováEliška Červenáková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3:21.26 193.00
25 41 Ema TurečkováEma Turečková 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 4 3:23.54 178.00
26 48 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 10 3:24.11 174.00
27 72 Radka ŠálkováRadka Šálková 05 Gymnázium UHGymnázium UH 3:24.45 172.00
28 60 Denisa MrázkováDenisa Mrázková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 3:24.54 171.00
29 77 Angela VavrekováAngela Vavreková 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 7 3:26.04 161.00
30 46 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 3:26.65 157.00
31 65 Kateřina ČejkováKateřina Čejková 05 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 3:26.80 157.00
32 64 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 3:27.32 153.00
33 Alžběta OmelkováAlžběta Omelková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 3:27.59 152.00
34 11 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 12 3:28.47 146.00
35 10 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 3:53.65 32.00
36 76 Aneta MachálkováAneta Machálková 04 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 3:54.26 30.00
37 54 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 4:07.07 4.00
38 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 4:14.73 0.00
39 66 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 4:16.81 0.00

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
05 5.82 +2.3 m/s 5.82  +2.35.80  +3.6-5.820.00.00.0 548.00
2 29 William HřibWilliam Hřib
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
05 5.41 +2.5 m/s 5.41  +2.55.40  +3.13.09  +2.55.410.00.00.0 463.00
3 11 Filip HanáčekFilip Hanáček
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 5.27 +3.6 m/s 5.01 +0.9 m/s 5.27  +3.65.15  +3.25.01  +0.95.270.00.00.0 435.00
4 18 Jan ŠušlaJan Šušla
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
04 5.23 +2.8 m/s 4.72 +1.7 m/s 5.23  +2.84.83  +2.24.72  +1.75.230.00.00.0 427.00
5 30 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
04 5.03 +2.5 m/s 4.31 +1.9 m/s 4.31  +1.95.03  +2.54.95  +2.95.030.00.00.0 388.00
6 58 Jakub DlapaJakub Dlapa
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
04 4.97 +2.3 m/s 4.62 +1.4 m/s 4.62  +1.44.50  +3.84.97  +2.34.970.00.00.0 377.00
7 66 Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 4.92 +3.3 m/s 4.68 +1.6 m/s 4.82  +2.54.68  +1.64.92  +3.34.920.00.00.0 367.00
8 60 Adam JurákAdam Jurák
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
05 4.82 +0.7 m/s 4.82  +0.73.90  +2.24.64  +3.64.820.00.00.0 348.00
9 22 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 4.76 +2.2 m/s 4.54 +1.1 m/s 4.76  +2.24.48  +3.54.54  +1.14.760.00.00.0 337.00
10 46 Martin PoláchMartin Polách
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
04 4.71 +2.8 m/s 4.62 +1.4 m/s 4.71  +2.84.62  +1.44.45  +1.54.710.00.00.0 328.00
11 Marek JančaMarek Janča
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
05 4.68 +1.8 m/s 4.68  +1.8x4.67  +3.14.680.00.00.0 323.00
12 59 Martin HorenskýMartin Horenský
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
04 4.63 +1.2 m/s 4.63  +1.24.61  +3.24.60  +1.44.630.00.00.0 313.00
13 48 Filip JozefákFilip Jozefák
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
04 4.63 +1.3 m/s 4.49  +1.74.56  +2.94.63  +1.34.630.00.00.0 313.00
14 64 Ondřej TurčinOndřej Turčin
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 4.61 +2.8 m/s 4.47 +1.7 m/s 4.14  +2.64.47  +1.74.61  +2.84.610.00.00.0 310.00
15 23 Dominik NovotnýDominik Novotný
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 4.60 +4.6 m/s x4.60  +4.6x4.600.00.00.0 308.00
16 65 Martin ŘíhaMartin Říha
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 4.56 +1.2 m/s 4.55  +1.74.46  +3.04.56  +1.24.560.00.00.0 301.00
17 52 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 4.56 +2.0 m/s 4.56  +2.04.53  +2.92.15  +2.14.560.00.00.0 301.00
18 17 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
05 4.54 +2.1 m/s x4.54  +2.1x4.540.00.00.0 297.00
19 53 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 4.50 +1.3 m/s 4.50  +1.3x4.14  +0.94.500.00.00.0 290.00
20 72 Jan KnotekJan Knotek
Gymnázium UHGymnázium UH
05 4.45 +1.4 m/s 3.71  +0.84.33  +3.94.45  +1.44.450.00.00.0 281.00
21 24 Tomáš MaleňákTomáš Maleňák
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 4.41 +3.9 m/s 4.16 +1.6 m/s 4.03  +2.24.16  +1.64.41  +3.94.410.00.00.0 274.00
22 10 Vojtěch OrságVojtěch Orság
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
04 4.36 +1.4 m/s 4.27  +2.54.25  +2.94.36  +1.44.360.00.00.0 266.00
23 Matěj HráčekMatěj Hráček
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 4.36 +2.2 m/s 3.92 +1.3 m/s 3.92  +1.33.93  +2.44.36  +2.24.360.00.00.0 266.00
24 71 Jakub VýsmekJakub Výsmek
Gymnázium UHGymnázium UH
04 4.30 +2.7 m/s 4.23 +1.5 m/s 4.23  +1.54.30  +2.73.85  +2.24.300.00.00.0 255.00
25 Jakub HorákJakub Horák
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 4.29 +2.4 m/s xx4.29  +2.44.290.00.00.0 254.00
26 35 Štěpán KnapŠtěpán Knap
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
04 4.23 +2.5 m/s 3.86 +1.6 m/s 3.86  +1.64.23  +2.53.71  +1.14.230.00.00.0 244.00
27 76 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 4.22 +2.5 m/s 4.07  +2.13.87  +3.64.22  +2.54.220.00.00.0 242.00
28 54 Patrik VolasPatrik Volas
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 4.07 +3.5 m/s 3.99 +1.6 m/s 3.91  +2.03.99  +1.64.07  +3.54.070.00.00.0 217.00
29 70 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura
Gymnázium UHGymnázium UH
04 4.03 +0.8 m/s 4.03  +0.83.92  +3.3x4.030.00.00.0 211.00
30 47 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 3.98 +1.4 m/s 3.89  +1.43.21  +4.33.98  +1.43.980.00.00.0 203.00
31 40 Lukáš BorusíkLukáš Borusík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
04 3.89 +2.3 m/s 3.89  +2.3xx3.890.00.00.0 188.00
32 5 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník
ZŠ UnescoZŠ Unesco
04 3.84 +3.1 m/s 3.21 +1.9 m/s x3.84  +3.13.21  +1.93.840.00.00.0 181.00
33 36 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
04 3.61 +3.9 m/s 3.48 +1.9 m/s 3.48  +1.93.11  +1.63.61  +3.93.610.00.00.0 146.00
34 12 Filip AndrýsekFilip Andrýsek
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 3.33 +3.7 m/s 2.94 +1.6 m/s 3.33  +3.7x2.94  +1.63.330.00.00.0 107.00
35 78 Dominik BarušDominik Baruš
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 3.27 +1.9 m/s 3.27  +1.93.26  +3.2-3.270.00.00.0 99.00
42 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David ŠkrabalDavid Škrabal
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Lukáš JankůLukáš Janků
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 38 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 5.29 5.155.295.065.290.00.00.0 439.00
2 13 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 5.19 5.095.195.125.190.00.00.0 419.00
3 14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 5.14 5.144.83x5.140.00.00.0 409.00
4 8 Šimon KopunecŠimon Kopunec
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
07 4.84 4.844.253.924.840.00.00.0 352.00
5 73 Roman PlchRoman Plch
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 4.82 4.824.474.564.820.00.00.0 348.00
6 43 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 4.50 xx4.504.500.00.00.0 290.00
7 61 Michael PfeiferMichael Pfeifer
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 4.42 x4.334.424.420.00.00.0 276.00
8 25 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 4.36 4.36x3.834.360.00.00.0 266.00
9 49 Boris VlachynskýBoris Vlachynský
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 4.28 3.974.284.024.280.00.00.0 252.00
10 31 Šimon BalounŠimon Baloun
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 4.25 3.503.474.254.250.00.00.0 247.00
11 7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 4.20 x4.20-4.200.00.00.0 239.00
12 19 Adam TarabusAdam Tarabus
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
07 4.19 4.104.064.194.190.00.00.0 237.00
13 3 Martin SukanýMartin Sukaný
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 4.16 4.044.164.144.160.00.00.0 232.00
14 20 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
07 4.11 x4.113.764.110.00.00.0 224.00
15 9 Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
07 4.00 4.00x3.624.000.00.00.0 206.00
16 74 Jan LekešJan Lekeš
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 3.93 3.93x3.923.930.00.00.0 195.00
17 Jakub HověžákJakub Hověžák
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 3.89 3.822.473.893.890.00.00.0 188.00
18 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
Gymnázium UHGymnázium UH
06 3.87 3.773.793.873.870.00.00.0 185.00
19 44 Daniel NemravaDaniel Nemrava
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
07 3.85 3.603.853.603.850.00.00.0 182.00
20 27 Jan JanůjJan Janůj
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
07 3.82 3.82x3.763.820.00.00.0 177.00
21 51 Tomáš KožíkTomáš Kožík
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 3.77 3.77x3.473.770.00.00.0 170.00
22 38 David SuchánekDavid Suchánek
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
07 3.76 3.693.683.763.760.00.00.0 168.00
23 62 Martin PfeiferMartin Pfeifer
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 3.76 3.763.663.523.760.00.00.0 168.00
24 57 Robin PučekRobin Puček
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 3.76 3.763.593.243.760.00.00.0 168.00
25 67 Milan AndrýsekMilan Andrýsek
Gymnázium UHGymnázium UH
06 3.71 x3.683.713.710.00.00.0 161.00
26 Jakub MalinaJakub Malina
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 3.71 3.473.713.233.710.00.00.0 161.00
27 75 Partik StuchlíkPartik Stuchlík
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
07 3.68 3.603.683.513.680.00.00.0 156.00
28 21 Jan PlevkaJan Plevka
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
06 3.68 x3.68x3.680.00.00.0 156.00
29 69 Florian PavelkaFlorian Pavelka
Gymnázium UHGymnázium UH
06 3.67 3.513.673.113.670.00.00.0 155.00
30 45 Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 3.57 3.57x3.443.570.00.00.0 140.00
31 Vít MasaříkVít Masařík
ZŠ UnescoZŠ Unesco
07 3.57 3.113.573.333.570.00.00.0 140.00
32 37 Jiří PravdíkJiří Pravdík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
06 3.47 xx3.473.470.00.00.0 126.00
33 1 Matěj KlímaMatěj Klíma
ZŠ UnescoZŠ Unesco
07 3.43 3.433.253.273.430.00.00.0 121.00
34 39 Ondřej JankůOndřej Janků
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
07 3.41 3.412.893.273.410.00.00.0 118.00
35 55 Tomáš HorenskýTomáš Horenský
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
07 3.40 3.122.933.403.400.00.00.0 116.00
36 63 Adam DostalíkAdam Dostalík
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
07 3.36 3.36x3.023.360.00.00.0 111.00
37 56 David ŘezníčekDavid Řezníček
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
08 3.28 3.282.943.183.280.00.00.0 100.00
38 32 David VyskočilDavid Vyskočil
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
07 3.12 3.12--3.120.00.00.0 80.00
39 50 Dan OulehlaDan Oulehla
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
07 3.06 3.062.222.723.060.00.00.0 73.00
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Ema VlachynskáEma Vlachynská
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
05 4.42 +3.4 m/s 4.16  +2.24.42  +3.44.25  +2.94.420.00.00.0 408.00
2 52 Eliška HonsováEliška Honsová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 4.17 +3.0 m/s 3.95 +1.9 m/s 4.17  +3.03.95  +1.9x4.170.00.00.0 347.00
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 4.14 +3.3 m/s 4.09 +1.0 m/s 4.09  +1.04.07  +2.54.14  +3.34.140.00.00.0 340.00
4 46 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 4.11 +3.3 m/s 3.88  +3.1x4.11  +3.34.110.00.00.0 333.00
5 48 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 4.10 +3.4 m/s 4.10  +3.4x3.82  +2.84.100.00.00.0 331.00
6 58 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 4.02 +3.9 m/s 3.89 +1.3 m/s 4.02  +3.93.64  +2.03.89  +1.34.020.00.00.0 312.00
7 22 Adéla HorákováAdéla Horáková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 3.99 +2.7 m/s 3.97 +1.5 m/s 3.97  +1.53.99  +2.73.86  +3.23.990.00.00.0 306.00
8 66 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 3.98 +2.0 m/s 3.93  +2.43.98  +2.03.52  +2.83.980.00.00.0 303.00
9 29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.97 +3.5 m/s 3.89  +2.83.71  +2.13.97  +3.53.970.00.00.0 301.00
10 65 Kateřina ČejkováKateřina Čejková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
05 3.91 +3.7 m/s 3.87  +2.23.85  +3.33.91  +3.73.910.00.00.0 287.00
11 23 Tereza SmetanováTereza Smetanová
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
05 3.91 +2.4 m/s 3.91  +2.4xx3.910.00.00.0 287.00
12 34 Eliška ČervenákováEliška Červenáková
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
05 3.89 +2.9 m/s 3.77  +2.9x3.89  +2.93.890.00.00.0 283.00
13 59 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 3.88 +2.6 m/s 3.81 +2.0 m/s 3.81  +2.03.88  +2.63.62  +1.43.880.00.00.0 281.00
14 42 Zuzana KrátkáZuzana Krátká
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 3.87 +2.7 m/s 3.87  +2.7x3.54  +2.23.870.00.00.0 279.00
15 41 Ema TurečkováEma Turečková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 3.84 +4.0 m/s 3.52 +1.7 m/s 3.84  +4.03.50  +3.23.52  +1.73.840.00.00.0 272.00
16 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 3.84 +1.9 m/s 3.84  +1.93.46  +1.3x3.840.00.00.0 272.00
17 24 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
05 3.78 +2.4 m/s 3.78  +2.43.62  +2.1x3.780.00.00.0 259.00
18 28 Veronika JančováVeronika Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.77 +1.0 m/s 3.77  +1.0x3.77  +2.83.770.00.00.0 257.00
19 77 Angela VavrekováAngela Vavreková
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 3.75 +2.2 m/s 3.75  +2.23.29  +5.03.70  +3.23.750.00.00.0 252.00
20 47 Patricie BurdováPatricie Burdová
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 3.74 +2.0 m/s 3.74  +2.03.68  +1.7x3.740.00.00.0 250.00
21 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková
Gymnázium UHGymnázium UH
04 3.70 +1.3 m/s x3.53  +1.43.70  +1.33.700.00.00.0 242.00
22 35 Nikol BrázdilováNikol Brázdilová
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 3.69 +1.3 m/s 3.69  +1.33.49  +2.13.51  +2.33.690.00.00.0 239.00
23 30 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.69 +1.7 m/s x3.20  +1.53.69  +1.73.690.00.00.0 239.00
24 4 Zuzana PresováZuzana Presová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 3.68 +3.4 m/s 3.68  +3.4x3.53  +4.03.680.00.00.0 237.00
25 54 Lenka MatušinováLenka Matušinová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 3.67 +4.4 m/s 3.67  +4.4x3.51  +4.03.670.00.00.0 235.00
26 53 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 3.66 +1.7 m/s x3.66  +1.73.44  +2.53.660.00.00.0 233.00
27 11 Amálie HorákováAmálie Horáková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 3.62 +2.5 m/s 3.45  +2.93.46  +2.93.62  +2.53.620.00.00.0 225.00
28 12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 3.61 +3.5 m/s 3.41  +3.13.49  +2.63.61  +3.53.610.00.00.0 223.00
29 64 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 3.45 +1.7 m/s 3.45  +1.73.26  +1.93.37  +4.33.450.00.00.0 190.00
30 76 Aneta MachálkováAneta Machálková
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
04 3.33 +2.9 m/s x3.15  +2.63.33  +2.93.330.00.00.0 167.00
31 72 Radka ŠálkováRadka Šálková
Gymnázium UHGymnázium UH
05 3.33 +3.5 m/s x3.33  +3.5x3.330.00.00.0 167.00
32 5 Ester BursováEster Bursová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 3.32 +1.8 m/s 3.32  +1.82.76  +2.33.03  +2.53.320.00.00.0 165.00
33 40 Sára KročilováSára Kročilová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
04 3.29 +4.4 m/s 2.97 +1.4 m/s 2.69  +2.22.97  +1.43.29  +4.43.290.00.00.0 159.00
34 Alžběta OmelkováAlžběta Omelková
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
05 3.27 +2.5 m/s 3.02 +1.6 m/s 3.02  +1.63.01  +2.33.27  +2.53.270.00.00.0 155.00
35 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková
ZŠ UnescoZŠ Unesco
04 3.27 +3.0 m/s 3.27  +3.02.92  +2.62.94  +2.93.270.00.00.0 155.00
36 60 Denisa MrázkováDenisa Mrázková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 3.03 +2.9 m/s 3.03  +2.9x2.41  +2.83.030.00.00.0 112.00
37 71 Nikita ŠumerováNikita Šumerová
Gymnázium UHGymnázium UH
05 2.94 +2.5 m/s 2.94  +2.5xx2.940.00.00.0 97.00
38 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 2.65 +1.9 m/s xx2.65  +1.92.650.00.00.0 53.00
10 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Tereza FuskováTereza Fusková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 4.28 3.92x4.284.280.00.00.0 374.00
2 13 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
07 4.23 4.234.114.114.230.00.00.0 362.00
3 25 Michaela BelkováMichaela Belková
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 4.23 xx4.234.230.00.00.0 362.00
4 67 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
Gymnázium UHGymnázium UH
07 4.13 4.134.053.964.130.00.00.0 338.00
5 62 Adéla FuskováAdéla Fusková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 4.10 4.103.893.694.100.00.00.0 331.00
6 19 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
07 4.04 4.043.763.804.040.00.00.0 317.00
7 26 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 4.02 x3.114.024.020.00.00.0 312.00
8 43 Lucie KučerováLucie Kučerová
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 3.98 3.483.983.853.980.00.00.0 303.00
9 8 Aneta PálkováAneta Pálková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 3.97 3.973.463.663.970.00.00.0 301.00
10 14 Mariana ŽižkováMariana Žižková
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
07 3.93 3.733.933.933.930.00.00.0 292.00
11 2 Leona SamcováLeona Samcová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 3.86 3.493.713.863.860.00.00.0 276.00
12 37 Ester KučíkováEster Kučíková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
06 3.85 x3.763.853.850.00.00.0 274.00
13 75 Monika ŠišperováMonika Šišperová
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
07 3.81 3.723.81x3.810.00.00.0 265.00
14 38 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
06 3.79 3.79x3.693.790.00.00.0 261.00
15 3 Eva JurčováEva Jurčová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
07 3.78 3.473.783.423.780.00.00.0 259.00
16 63 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 3.72 3.723.233.423.720.00.00.0 246.00
17 7 Veronika MachálkováVeronika Machálková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 3.72 3.72x2.403.720.00.00.0 246.00
18 49 Kristýna OttováKristýna Ottová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
07 3.71 3.083.713.543.710.00.00.0 244.00
19 74 Šárka BažantováŠárka Bažantová
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 3.65 3.65x3.593.650.00.00.0 231.00
20 69 Eliška MikušováEliška Mikušová
Gymnázium UHGymnázium UH
06 3.60 3.073.603.453.600.00.00.0 220.00
21 73 Beáta JochováBeáta Jochová
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 3.58 3.583.453.513.580.00.00.0 216.00
22 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
06 3.56 3.273.373.563.560.00.00.0 212.00
23 68 Eliška MoravčíkováEliška Moravčíková
Gymnázium UHGymnázium UH
07 3.53 3.533.39x3.530.00.00.0 206.00
24 44 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 3.52 3.523.252.993.520.00.00.0 204.00
25 21 Martina SmetanováMartina Smetanová
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
06 3.45 x3.303.453.450.00.00.0 190.00
26 50 Nikola HornátováNikola Hornátová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 3.42 3.423.103.173.420.00.00.0 184.00
27 27 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
08 3.41 3.353.413.343.410.00.00.0 182.00
28 56 Natálie JurákováNatálie Juráková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 3.41 xx3.413.410.00.00.0 182.00
29 31 Adéla HříbkováAdéla Hříbková
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 3.30 3.133.303.063.300.00.00.0 161.00
30 45 Julie PospíškováJulie Pospíšková
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 3.29 3.293.193.283.290.00.00.0 159.00
31 15 Emma ŠuranskáEmma Šuranská
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 3.28 xx3.283.280.00.00.0 157.00
32 32 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 3.26 2.523.26x3.260.00.00.0 153.00
33 55 Sabina HeliskováSabina Helisková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
08 3.22 3.222.853.033.220.00.00.0 146.00
34 57 Darina MrázkováDarina Mrázková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
09 3.20 3.202.85x3.200.00.00.0 142.00
35 33 Nikol ŠabršulováNikol Šabršulová
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 3.18 2.622.883.183.180.00.00.0 139.00
36 9 Klára SvětinskáKlára Světinská
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
07 3.17 2.712.773.173.170.00.00.0 137.00
37 Petra PožárováPetra Požárová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 3.16 3.113.163.093.160.00.00.0 135.00
38 39 Alžběta ZávodnáAlžběta Závodná
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
07 3.10 2.90x3.103.100.00.00.0 124.00
39 51 Kristýna FišnerováKristýna Fišnerová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 2.98 2.982.872.672.980.00.00.0 104.00
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Veronika JančováVeronika Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 08.62 0.0 440.00
2 Alžběta OmelkováAlžběta Omelková
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
05 08.25 0.0 416.00
3 48 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 07.49 0.0 366.00
4 12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 07.47 0.0 365.00
5 54 Lenka MatušinováLenka Matušinová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 07.24 0.0 350.00
6 34 Eliška ČervenákováEliška Červenáková
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
05 07.00 0.0 335.00
7 29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 06.98 0.0 334.00
8= 22 Adéla HorákováAdéla Horáková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 06.95 0.0 332.00
8= 42 Zuzana KrátkáZuzana Krátká
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 06.95 0.0 332.00
10 4 Zuzana PresováZuzana Presová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 06.92 0.0 330.00
11 52 Eliška HonsováEliška Honsová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 06.88 0.0 327.00
12 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 06.73 0.0 318.00
13 24 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
05 06.68 0.0 315.00
14 71 Nikita ŠumerováNikita Šumerová
Gymnázium UHGymnázium UH
05 06.63 0.0 311.00
15 10 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 06.60 0.0 309.00
16 53 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 06.53 0.0 305.00
17 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 06.38 0.0 295.00
18= 77 Angela VavrekováAngela Vavreková
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 06.18 0.0 283.00
18= 41 Ema TurečkováEma Turečková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 06.18 0.0 283.00
20 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková
ZŠ UnescoZŠ Unesco
04 06.12 0.0 279.00
21 72 Radka ŠálkováRadka Šálková
Gymnázium UHGymnázium UH
05 05.98 0.0 270.00
22 18 Ema VlachynskáEma Vlachynská
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
05 05.92 0.0 266.00
23 60 Denisa MrázkováDenisa Mrázková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 05.88 0.0 264.00
24 30 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 05.86 0.0 262.00
25= 66 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 05.79 0.0 258.00
25= 64 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 05.79 0.0 258.00
27 40 Sára KročilováSára Kročilová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
04 05.78 0.0 257.00
28 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková
Gymnázium UHGymnázium UH
04 05.75 0.0 255.00
29 58 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 05.70 0.0 252.00
30 35 Nikol BrázdilováNikol Brázdilová
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 05.64 0.0 249.00
31 46 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 05.62 0.0 247.00
32 11 Amálie HorákováAmálie Horáková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 05.50 0.0 240.00
33 65 Kateřina ČejkováKateřina Čejková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
05 05.34 0.0 230.00
34 59 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 05.17 0.0 219.00
35 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 05.16 0.0 218.00
36 23 Tereza SmetanováTereza Smetanová
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
05 05.05 0.0 211.00
37 47 Patricie BurdováPatricie Burdová
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 05.00 0.0 208.00
38 76 Aneta MachálkováAneta Machálková
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
04 04.75 0.0 193.00
39 5 Ester BursováEster Bursová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 04.67 0.0 188.00
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Štěpán KnapŠtěpán Knap
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
04 13.10 0.00.00.00.00.00.00.0 673.00
2 48 Filip JozefákFilip Jozefák
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
04 10.98 0.00.00.00.00.00.00.0 545.00
3 72 Jan KnotekJan Knotek
Gymnázium UHGymnázium UH
05 10.94 0.00.00.00.00.00.00.0 542.00
4 66 Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 10.45 0.00.00.00.00.00.00.0 513.00
5 65 Martin ŘíhaMartin Říha
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 10.35 0.00.00.00.00.00.00.0 507.00
6 18 Jan ŠušlaJan Šušla
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
04 10.26 0.00.00.00.00.00.00.0 501.00
7 30 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
04 10.04 0.00.00.00.00.00.00.0 488.00
8 23 Dominik NovotnýDominik Novotný
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 09.84 0.00.00.00.00.00.00.0 476.00
9 54 Patrik VolasPatrik Volas
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 09.83 0.00.00.00.00.00.00.0 475.00
10 64 Ondřej TurčinOndřej Turčin
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
04 09.76 0.00.00.00.00.00.00.0 471.00
11 16 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
05 09.67 0.00.00.00.00.00.00.0 466.00
12 11 Filip HanáčekFilip Hanáček
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 09.55 0.00.00.00.00.00.00.0 459.00
13 47 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
05 09.26 0.00.00.00.00.00.00.0 441.00
14 58 Jakub DlapaJakub Dlapa
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
04 08.94 0.00.00.00.00.00.00.0 422.00
15 60 Adam JurákAdam Jurák
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
05 08.79 0.00.00.00.00.00.00.0 413.00
16 52 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 08.62 0.00.00.00.00.00.00.0 403.00
17 40 Lukáš BorusíkLukáš Borusík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
04 08.58 0.00.00.00.00.00.00.0 401.00
18 29 William HřibWilliam Hřib
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
05 08.36 0.00.00.00.00.00.00.0 388.00
19 24 Tomáš MaleňákTomáš Maleňák
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 08.19 0.00.00.00.00.00.00.0 378.00
20 10 Vojtěch OrságVojtěch Orság
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
04 08.08 0.00.00.00.00.00.00.0 371.00
21 59 Martin HorenskýMartin Horenský
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
04 08.00 0.00.00.00.00.00.00.0 366.00
22 17 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
05 07.94 0.00.00.00.00.00.00.0 363.00
23 Jakub HorákJakub Horák
ZŠ UnescoZŠ Unesco
05 07.83 0.00.00.00.00.00.00.0 356.00
24 53 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
05 07.67 0.00.00.00.00.00.00.0 347.00
25 70 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura
Gymnázium UHGymnázium UH
04 07.66 0.00.00.00.00.00.00.0 346.00
26 22 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
04 07.65 0.00.00.00.00.00.00.0 346.00
27 46 Martin PoláchMartin Polách
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
04 07.60 0.00.00.00.00.00.00.0 343.00
28 Marek JančaMarek Janča
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
05 07.35 0.00.00.00.00.00.00.0 328.00
29 76 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 07.27 0.00.00.00.00.00.00.0 323.00
30 36 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
04 07.19 0.00.00.00.00.00.00.0 318.00
31 71 Jakub VýsmekJakub Výsmek
Gymnázium UHGymnázium UH
04 07.06 0.00.00.00.00.00.00.0 311.00
32 Matěj HráčekMatěj Hráček
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 06.77 0.00.00.00.00.00.00.0 294.00
33 78 Dominik BarušDominik Baruš
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 06.13 0.00.00.00.00.00.00.0 256.00
34 12 Filip AndrýsekFilip Andrýsek
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
05 05.86 0.00.00.00.00.00.00.0 241.00
35 5 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník
ZŠ UnescoZŠ Unesco
04 05.48 0.00.00.00.00.00.00.0 219.00
David ŠkrabalDavid Škrabal
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Lukáš JankůLukáš Janků
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 38 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 65.53 0.0 442.00
2 3 Martin SukanýMartin Sukaný
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 50.34 0.0 311.00
3 74 Jan LekešJan Lekeš
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 47.13 0.0 284.00
4 69 Florian PavelkaFlorian Pavelka
Gymnázium UHGymnázium UH
06 45.22 0.0 268.00
5 14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 43.33 0.0 252.00
6 7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 41.45 0.0 236.00
7 39 Ondřej JankůOndřej Janků
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
07 41.16 0.0 234.00
8 45 Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 40.90 0.0 232.00
9 73 Roman PlchRoman Plch
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 40.05 0.0 225.00
10 61 Michael PfeiferMichael Pfeifer
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 38.61 0.0 213.00
11 8 Šimon KopunecŠimon Kopunec
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
07 38.02 0.0 208.00
12 21 Jan PlevkaJan Plevka
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
06 37.48 0.0 204.00
13 15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 37.14 0.0 201.00
14 62 Martin PfeiferMartin Pfeifer
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 36.67 0.0 197.00
15 67 Milan AndrýsekMilan Andrýsek
Gymnázium UHGymnázium UH
06 34.88 0.0 182.00
16 51 Tomáš KožíkTomáš Kožík
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 34.67 0.0 181.00
17 20 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
07 34.15 0.0 176.00
18 32 David VyskočilDavid Vyskočil
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
07 34.02 0.0 175.00
19 19 Adam TarabusAdam Tarabus
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
07 33.95 0.0 175.00
20 31 Šimon BalounŠimon Baloun
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 32.74 0.0 165.00
21 38 David SuchánekDavid Suchánek
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
07 32.42 0.0 163.00
22 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
Gymnázium UHGymnázium UH
06 32.12 0.0 160.00
23 43 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 31.98 0.0 159.00
24 44 Daniel NemravaDaniel Nemrava
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
07 31.95 0.0 159.00
25 27 Jan JanůjJan Janůj
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
07 31.75 0.0 157.00
26 56 David ŘezníčekDavid Řezníček
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
08 31.66 0.0 157.00
27 49 Boris VlachynskýBoris Vlachynský
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 30.90 0.0 150.00
28 37 Jiří PravdíkJiří Pravdík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
06 27.96 0.0 127.00
29 25 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 27.30 0.0 122.00
30 Vít MasaříkVít Masařík
ZŠ UnescoZŠ Unesco
07 27.23 0.0 122.00
31 1 Matěj KlímaMatěj Klíma
ZŠ UnescoZŠ Unesco
07 27.10 0.0 121.00
32 63 Adam DostalíkAdam Dostalík
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
07 26.95 0.0 119.00
33 57 Robin PučekRobin Puček
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 26.60 0.0 117.00
34 9 Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
07 26.40 0.0 115.00
35 55 Tomáš HorenskýTomáš Horenský
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
07 22.64 0.0 86.00
36 Jakub MalinaJakub Malina
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 22.42 0.0 85.00
37 Jakub HověžákJakub Hověžák
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 22.41 0.0 85.00
38 75 Partik StuchlíkPartik Stuchlík
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
07 19.70 0.0 64.00
39 50 Dan OulehlaDan Oulehla
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
07 17.00 0.0 45.00
Celkem 39 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 46.66 0.0 438.00
2 7 Veronika MachálkováVeronika Machálková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 43.41 0.0 398.00
3 61 Tereza FuskováTereza Fusková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 40.45 0.0 361.00
4 73 Beáta JochováBeáta Jochová
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 40.04 0.0 356.00
5 15 Emma ŠuranskáEmma Šuranská
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
06 39.90 0.0 355.00
6 45 Julie PospíškováJulie Pospíšková
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 38.75 0.0 341.00
7 51 Kristýna FišnerováKristýna Fišnerová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 37.73 0.0 328.00
8 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
06 32.72 0.0 268.00
9 8 Aneta PálkováAneta Pálková
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
06 32.50 0.0 265.00
10 37 Ester KučíkováEster Kučíková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
06 30.49 0.0 241.00
11 2 Leona SamcováLeona Samcová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 30.16 0.0 238.00
12 32 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 29.20 0.0 226.00
13 74 Šárka BažantováŠárka Bažantová
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
06 29.05 0.0 224.00
14 19 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
07 28.90 0.0 223.00
15 49 Kristýna OttováKristýna Ottová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
07 28.86 0.0 222.00
16 43 Lucie KučerováLucie Kučerová
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 28.80 0.0 222.00
17 62 Adéla FuskováAdéla Fusková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 28.25 0.0 215.00
18 25 Michaela BelkováMichaela Belková
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
06 28.14 0.0 214.00
19 38 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
06 26.53 0.0 195.00
20 67 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
Gymnázium UHGymnázium UH
07 26.06 0.0 190.00
21 56 Natálie JurákováNatálie Juráková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
06 25.42 0.0 182.00
22 69 Eliška MikušováEliška Mikušová
Gymnázium UHGymnázium UH
06 24.54 0.0 172.00
23 75 Monika ŠišperováMonika Šišperová
ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh -
07 24.28 0.0 169.00
24 13 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
07 23.67 0.0 162.00
25 14 Mariana ŽižkováMariana Žižková
ZŠ SportovníZŠ Sportovní
07 23.42 0.0 159.00
26 Petra PožárováPetra Požárová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
06 23.10 0.0 156.00
27 3 Eva JurčováEva Jurčová
ZŠ UnescoZŠ Unesco
07 22.84 0.0 153.00
28 21 Martina SmetanováMartina Smetanová
ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady
06 22.77 0.0 152.00
29 57 Darina MrázkováDarina Mrázková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
09 21.95 0.0 143.00
30 27 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice -
08 21.62 0.0 139.00
31 44 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková
ZŠ Hluk -ZŠ Hluk -
06 20.90 0.0 131.00
32 55 Sabina HeliskováSabina Helisková
ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice
08 20.42 0.0 126.00
33 31 Adéla HříbkováAdéla Hříbková
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 20.17 0.0 123.00
34 33 Nikol ŠabršulováNikol Šabršulová
ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí
06 19.66 0.0 117.00
35= 50 Nikola HornátováNikola Hornátová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
06 18.92 0.0 109.00
35= 68 Eliška MoravčíkováEliška Moravčíková
Gymnázium UHGymnázium UH
07 18.92 0.0 109.00
37 63 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková
ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město -
06 18.40 0.0 103.00
38 39 Alžběta ZávodnáAlžběta Závodná
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
07 17.88 0.0 98.00
39 9 Klára SvětinskáKlára Světinská
ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice -
07 12.90 0.0 45.00
Celkem 39 závodníků
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2153
2 Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2051
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1894
4 Jakub DlapaJakub Dlapa 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1880
5 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium UHGymnázium UH 1809
6 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 1801
7 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1797
8 Ondřej TurčinOndřej Turčin 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1784
9= Tomáš MaleňákTomáš Maleňák 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1764
9= Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1764
11 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1748
12 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 1731
13 Martin ŘíhaMartin Říha 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1697
14 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1667
15 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1628
16 Adam JurákAdam Jurák 05 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1608
17 Viktor JelénekViktor Jelének 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1604
18 Marek JančaMarek Janča 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1577
19 Štěpán KnapŠtěpán Knap 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1523
20 Martin HorenskýMartin Horenský 04 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1499
21 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1464
22 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1459
23 Patrik VolasPatrik Volas 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1438
24 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1388
25 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1320
26 Jakub VýsmekJakub Výsmek 04 Gymnázium UHGymnázium UH 1276
27 Jáchym VaďuraJáchym Vaďura 04 Gymnázium UHGymnázium UH 1244
28 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1242
29 Matěj HráčekMatěj Hráček 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1235
30 Jakub HorákJakub Horák 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1217
31 Robert Rhys KadlecRobert Rhys Kadlec 04 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1100
32 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1077
33 Šimon HýlŠimon Hýl 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0941
34 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 0754
35 Dominik BarušDominik Baruš 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0590
36= Lukáš JankůLukáš Janků 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0000
36= Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0000
36= David ŠkrabalDavid Škrabal 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0000
Celkem 38 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 0000
1= Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 2061
2 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 0000
3 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0000
4= Vít MasaříkVít Masařík 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 0000
4= Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1598
5= Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 0000
5= Jan LekešJan Lekeš 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1432
6= Štěpán KopunecŠtěpán Kopunec 07 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 0000
6= Šimon BalounŠimon Baloun 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1428
7= Robin PučekRobin Puček 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 0000
7= Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1426
8= Partik StuchlíkPartik Stuchlík 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0000
8= Adam TarabusAdam Tarabus 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1379
9= Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 0000
9= Martin NemravaMartin Nemrava 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1358
10= Tomáš KožíkTomáš Kožík 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 0000
10= Michael PfeiferMichael Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1315
11= Ondřej KřižalkovičOndřej Křižalkovič 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 0000
11= Martin SukanýMartin Sukaný 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1239
12 Boris VlachynskýBoris Vlachynský 06 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1235
Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady DNS
David VyskočilDavid Vyskočil 07 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí DNS
13 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 1222
14 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1181
15 Daniel NemravaDaniel Nemrava 07 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1097
17 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 1035
19 Milan AndrýsekMilan Andrýsek 06 Gymnázium UHGymnázium UH 0980
22 Ondřej JankůOndřej Janků 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0937
23 Florian PavelkaFlorian Pavelka 06 Gymnázium UHGymnázium UH 0925
25 David ŘezníčekDavid Řezníček 08 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 0840
27 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 0832
28 Dan OulehlaDan Oulehla 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 0809
29 David SuchánekDavid Suchánek 07 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0788
31 Martin PfeiferMartin Pfeifer 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 0763
33 Ondřej VečeřaOndřej Večeřa 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 0709
36 Tomáš HorenskýTomáš Horenský 07 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 0670
37 Matěj KlímaMatěj Klíma 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 0598
39 Jakub MalinaJakub Malina 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 0402
Celkem 39 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 1937
2 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1617
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1602
4 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1582
5 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1512
6 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1474
7 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1438
8 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1431
9 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1411
10 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 1395
11 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1370
12 Eliška ČervenákováEliška Červenáková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1342
13 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1293
14 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1285
15 Ema TurečkováEma Turečková 05 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1239
16 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1236
17= Kateřina ČejkováKateřina Čejková 05 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1227
17= Alžběta OmelkováAlžběta Omelková 05 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1227
19 Nela ŘezníčkováNela Řezníčková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 1218
20 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1207
21 Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková 04 Gymnázium UHGymnázium UH 1191
22 Angela VavrekováAngela Vavreková 06 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 1176
23 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1175
24 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1153
25= Nikol BrázdilováNikol Brázdilová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 1133
25= Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 1133
27 Zuzana PresováZuzana Presová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1115
28 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium UHGymnázium UH 1107
29 Radka ŠálkováRadka Šálková 05 Gymnázium UHGymnázium UH 1103
30 Sára KročilováSára Kročilová 04 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1070
31 Veronika KrejčiříkováVeronika Krejčiříková 04 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1065
32 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 1039
33 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 1026
34 Ester BursováEster Bursová 05 ZŠ UnescoZŠ Unesco 1025
35 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 1006
36 Denisa MrázkováDenisa Mrázková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 0758
37 Natálie SlunéčkováNatálie Slunéčková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 0679
38 Aneta MachálkováAneta Machálková 04 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0664
39 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0599
Celkem 39 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 0009
1= Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 0004
2 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský Ostroh -ZŠ Uherský Ostroh - 0009
3= Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 0004
3= Eva JurčováEva Jurčová 07 ZŠ UnescoZŠ Unesco 0009
4= Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 Gymnázium UHGymnázium UH 0004
4= Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM Bojkovice -ZŠ TGM Bojkovice - 0009
5= Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 0004
5= Natálie JurákováNatálie Juráková 06 ZŠ PrakšiceZŠ Prakšice 0010
6= Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ UB Pod VinohradyZŠ UB Pod Vinohrady 0004
6= Petra PožárováPetra Požárová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 0010
7 Viktorie MlčochováViktorie Mlčochová 06 ZŠ Za AlejíZŠ Za Alejí 0010
8 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ Hluk -ZŠ Hluk - 0004
9 Aneta PálkováAneta Pálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 0004
10 Mariana ŽižkováMariana Žižková 07 ZŠ SportovníZŠ Sportovní 0004
11 Leona SamcováLeona Samcová 06 ZŠ UnescoZŠ Unesco 0004
12 Ester KučíkováEster Kučíková 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0004
14 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 0004
16 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 ZŠ Staré Město -ZŠ Staré Město - 0004
17 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U pálenice -ZŠ Kunovice U pálenice - 0004
18 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 0004
19 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uhersk