výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5.kolo KPD mužů a žen Libereckého kraje

Turnov (8. 9. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11.42 11.00
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 11.86 9.00
3 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 11.91 8.00
4 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.01 7.00
5 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.32 5.00
6 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.47 3.00
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.07
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 12.21 6.00
2 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.37 4.00
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.85 2.00
4 Adam KopeckýAdam Kopecký 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 13.04 1.00
5 Anh Duy PhamAnh Duy Pham 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 13.42
Vojtěch FialaVojtěch Fiala 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.07
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11.42 11.00
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 11.86 9.00
4 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 11.91 8.00
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.01 7.00
6 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 12.21 6.00
7 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.32 5.00
8 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.37 4.00
9 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.47 3.00
10 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.85 2.00
11 Adam KopeckýAdam Kopecký 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 13.04 1.00
12 Anh Duy PhamAnh Duy Pham 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 13.42
Vojtěch FialaVojtěch Fiala 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.04 11.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.66 9.00
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 13.83 8.00
4 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.90 6.00
5 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 14.37 4.00
6 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.69 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.87 7.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.99 5.00
3 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 14.42 3.00
4 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 14.58 2.00
5 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.71
6 Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 16.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.04 11.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.66 9.00
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 13.83 8.00
4 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.87 7.00
5 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.90 6.00
6 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.99 5.00
7 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 14.37 4.00
8 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 14.42 3.00
9 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 14.58 2.00
10 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.69 1.00
11 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.71
12 Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 16.42

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 23.29 11.00
2 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 24.14 9.00
Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 25.19 8.00
2 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 25.44 7.00
3 Adam KopeckýAdam Kopecký 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 26.27 6.00
4 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 27.19 5.00
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.26
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 23.29 11.00
3 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 24.14 9.00
4 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 25.19 8.00
5 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 25.44 7.00
6 Adam KopeckýAdam Kopecký 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 26.27 6.00
7 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 27.19 5.00
Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.75 11.00
2 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 29.87 9.00
3 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 30.33 8.00
4 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 30.40 6.00
MS Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 27.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.39 7.00
2 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 31.37 5.00
3 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 31.78 4.00
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 31.91 3.00
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.09 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.75 11.00
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 27.87
3 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 29.87 9.00
4 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 30.33 8.00
5 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.39 7.00
6 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 30.40 6.00
7 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 31.37 5.00
8 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 31.78 4.00
9 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 31.91 3.00
10 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.09 2.00

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 53.82 9.00
2 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 57.33 8.00
3 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 57.57 7.00
4 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 57.80 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 53.60 11.00
2 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 58.09 5.00
3 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 65.11 4.00
4 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 80.92 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 53.60 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 53.82 9.00
3 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 57.33 8.00
4 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 57.57 7.00
5 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 57.80 6.00
6 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 58.09 5.00
7 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 65.11 4.00
8 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 80.92 3.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 68.35 11.00
2 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 69.24 8.00
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 70.44 7.00
4 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 73.93 4.00
MS Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 59.78
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 69.06 9.00
2 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.45 6.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 70.84 5.00
4 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 88.83 3.00
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 59.78
2 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 68.35 11.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 69.06 9.00
4 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 69.24 8.00
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 70.44 7.00
6 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.45 6.00
7 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 70.84 5.00
8 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 73.93 4.00
9 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 88.83 3.00
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 1:59.96 11.00
2 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 2:08.90 9.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:09.46 8.00
4 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:10.27 7.00
5 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:10.81 6.00
6 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:13.35 5.00
MS Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:58.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:15.57 4.00
2 Jan NovotnýJan Novotný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3 2:16.74 3.00
3 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 2:21.95 2.00
4 Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 2:24.48 1.00
Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 DNS
Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 DNS
MS Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:55.39
Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:55.39
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:58.32
3 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 1:59.96 11.00
4 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 2:08.90 9.00
5 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:09.46 8.00
6 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:10.27 7.00
7 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:10.81 6.00
8 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:13.35 5.00
9 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:15.57 4.00
10 Jan NovotnýJan Novotný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3 2:16.74 3.00
11 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 2:21.95 2.00
12 Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 2:24.48 1.00
Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 DNS
Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 DNS
Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

800 m - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:36.30 11.00
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 2:37.40 9.00
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:41.82 8.00
4 Lucie HadravováLucie Hadravová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:56.09 7.00
Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:33.38 11.00
2 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:39.12 9.00
3 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4:41.69 8.00
4 Jan TomešJan Tomeš 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4:43.51 7.00
5 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4:45.80 6.00
6 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:48.72 5.00
7 Jan NovotnýJan Novotný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4:49.66 4.00
8 Milan NémethMilan Németh 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4:58.23 3.00
9 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6:10.12 2.00
Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Roman JírůRoman Jírů 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. DNS
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
MS Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:44.15
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6:27.89 11.00
Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Ivana BarochovskáIvana Barochovská 83 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
MS Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:39.93
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09:44.93 11.00
2 Petr PušmanPetr Pušman 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09:53.99 9.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 10:08.06 8.00
4 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 10:12.58 7.00
5 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 10:47.33 6.00
6 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 10:50.51 5.00
7 Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 11:40.28 4.00
Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 10 DNS
Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 DNS
Milan NémethMilan Németh 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 DNS
MS Tomáš HasillaTomáš Hasilla 90 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09:37.97
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:38.26 11.00
2 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 14:32.20 9.00
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Ivana BarochovskáIvana Barochovská 83 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Monika TaibrováMonika Taibrová 69 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 17.25 11.00
2 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 24.13 9.00
Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.51 11.00
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 18.60 9.00
3 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 20.23 8.00
4 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 20.58 7.00
5 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 21.67 6.00
6 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 25.85 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 62.94 11.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 64.20 9.00
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 64.32 8.00
4 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 72.43 7.00
5 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 74.46 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 75.50 11.00
2 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 76.72 9.00
3 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 77.10 8.00
Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stupka, Bekr, Bárta, Nejedlý Stupka, Bekr, Bárta, Nejedlý AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 46.51 11.00
2 Kovalev, Novák, Jandák, Bílek Kovalev, Novák, Jandák, Bílek SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 47.97 9.00
3 Novotný, Šťastný, Bárta, Kučera Novotný, Šťastný, Bárta, Kučera AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3 52.46 7.00
4 Jírů, Tomeš, Šimůnek, Máka Jírů, Tomeš, Šimůnek, Máka AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 55.26 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Karko, Kopřiva, Špetlík Černý, Karko, Kopřiva, Špetlík AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 50.69 8.00
2 Nováček, Švácha, Špaček, Dlouhý Nováček, Švácha, Špaček, Dlouhý AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 53.15 6.00
3 Jakobi, Svoboda, Hochmut, Vaněk Jakobi, Svoboda, Hochmut, Vaněk SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 54.06 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stupka, Bekr, Bárta, Nejedlý Stupka, Bekr, Bárta, Nejedlý AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 46.51 11.00
2 Kovalev, Novák, Jandák, Bílek Kovalev, Novák, Jandák, Bílek SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 47.97 9.00
3 Černý, Karko, Kopřiva, Špetlík Černý, Karko, Kopřiva, Špetlík AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 50.69 8.00
4 Novotný, Šťastný, Bárta, Kučera Novotný, Šťastný, Bárta, Kučera AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3 52.46 7.00
5 Nováček, Švácha, Špaček, Dlouhý Nováček, Švácha, Špaček, Dlouhý AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 53.15 6.00
6 Jakobi, Svoboda, Hochmut, Vaněk Jakobi, Svoboda, Hochmut, Vaněk SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 54.06 5.00
7 Jírů, Tomeš, Šimůnek, Máka Jírů, Tomeš, Šimůnek, Máka AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 55.26 4.00

4 x 100 m - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Süssnerová, Málková, Klímová, Stránská Süssnerová, Málková, Klímová, Stránská AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 54.06 11.00
2 Dušková, Pilzová, Jégrová, Přichystalová Dušková, Pilzová, Jégrová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 56.92 9.00
3 Šafaříková, Slámová, Koucká, Bradová Šafaříková, Slámová, Koucká, Bradová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.47 8.00
4 Bílková, Oswaldová, Perglová, Jakobi Bílková, Oswaldová, Perglová, Jakobi SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 58.45 7.00
5 Patzeltová, Goda, Hadravová, Holinková Patzeltová, Goda, Hadravová, Holinková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 61.48 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 8.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan PinterJan Pinter
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.75 11.00
2 Martin BártaMartin Bárta
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
91 1.75 9.00
3 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 1.70 8.00
4= Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1.65 6.50
4= Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 1.65 6.50
6 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
83 1.60 5.00
7 Alexandr BílekAlexandr Bílek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 1.55 4.00
8 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.55 3.00
9 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 1.50 2.00
10 Anh Duy PhamAnh Duy Pham
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1.45 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.55 11.00
2 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 1.50 9.00
3 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.45 8.00
4 Stella DrábováStella Drábová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.45 7.00
5= Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.40 5.50
5= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.40 5.50
7 Darina RudněvováDarina Rudněvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
92 1.40 4.00
8 Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
73 1.35 3.00
9 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1.30 2.00
Sára GodlováSára Godlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 DNS
MS Beáta DrábováBeáta Drábová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 1.40
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 3.60 11.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.40 9.00
3 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
79 2.80 8.00
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 2.60 7.00
Milan TrejbalMilan Trejbal
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
66 DNS
Milan KoutnýMilan Koutný
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
62 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Kateřina HadravováKateřina Hadravová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 2.60 11.00
2 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2.20 9.00
3 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 1.80 8.00
MS Eliška JanďurováEliška Janďurová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 2.50
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6.17 0.0 11.00
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 6.12 0.0 9.00
3 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 6.12 0.0 8.00
4 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 6.01 0.0 7.00
5 Jan PinterJan Pinter
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 5.86 0.0 6.00
6 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.78 0.0 5.00
7 Lukáš JandákLukáš Jandák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 5.78 0.0 4.00
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5.68 0.0 3.00
9 Martin BártaMartin Bárta
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
91 5.27 0.0 2.00
10 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 4.98 0.0 1.00
Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 DNS 0.0
Vojtěch FialaVojtěch Fiala
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.62 0.0 11.00
2 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.60 0.0 9.00
3 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
99 4.51 0.0 8.00
4 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 4.37 0.0 7.00
5 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 4.35 0.0 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.29 0.0 5.00
7 Veronika SlámováVeronika Slámová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4.18 0.0 4.00
8 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 4.08 0.0 3.00
9 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3.84 0.0 2.00
10 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3.58 0.0 1.00
11 Tereza HolinkováTereza Holinková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.20 0.0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 8.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 12.20 0.0 11.00
2 Martin BártaMartin Bárta
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
91 11.36 0.0 9.00
3 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.30 0.0 8.00
4 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 11.12 0.0 7.00
5 Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 11.10 0.0 6.00
6 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 10.70 0.0 5.00
7 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 09.88 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 09.88 0.0 11.00
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 09.68 0.0 9.00
3 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 09.62 0.0 8.00
4 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 09.39 0.0 7.00
5 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 08.23 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 12.48 0.0 11.00
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.90 0.0 9.00
3 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 10.31 0.0 8.00
4 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 09.94 0.0 7.00
5 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 09.64 0.0 6.00
6 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 09.31 0.0 5.00
7 Eva TorakováEva Toraková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 08.59 0.0 4.00
8 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 08.54 0.0 3.00
9 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 07.77 0.0 2.00
10 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 07.60 0.0 1.00
11 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 07.37 0.0
12 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 07.36 0.0
13 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 07.28 0.0
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 DNF 0.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12.09 0.0 11.00
2 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.79 0.0 9.00
3 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 11.22 0.0 8.00
4 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 11.20 0.0 7.00
5 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
77 10.75 0.0 6.00
6 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 10.73 0.0 5.00
7 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 10.38 0.0 4.00
8 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 09.92 0.0 3.00
9 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 09.73 0.0 2.00
10 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 09.30 0.0 1.00
11 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 08.86 0.0
12 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 08.58 0.0
13 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
59 05.34 0.0
Jaroslav KoreňJaroslav Koreň
TJ RumburkTJ Rumburk
75 DNS 0.0
Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 DNS 0.0
Josef KuželJosef Kužel
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
49 DNS 0.0
Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 DNS 0.0
MS Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11.22 0.0
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 44.74 0.0 11.00
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 41.38 0.0 9.00
3 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 40.21 0.0 8.00
4 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 31.38 0.0 7.00
5 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 28.42 0.0 6.00
6 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 28.27 0.0 5.00
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 27.00 0.0 4.00
8 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 26.13 0.0 3.00
9 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 25.53 0.0 2.00
10 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 21.02 0.0 1.00
11 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 20.51 0.0
12 Jana ValentováJana Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 18.99 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 33.90 0.0 11.00
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 32.05 0.0 9.00
3 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 31.62 0.0 8.00
4 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 30.92 0.0 7.00
5 Marek JakobiMarek Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
75 28.86 0.0 6.00
6 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 27.42 0.0 5.00
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 27.01 0.0 4.00
8 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 20.88 0.0 3.00
Josef KuželJosef Kužel
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
49 DNS 0.0
Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 DNS 0.0
Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 DNS 0.0
MS Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 33.78 0.0
MS Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 34.04 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 43.20 0.0 11.00
2 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 39.96 0.0 9.00
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 36.68 0.0 8.00
4 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 33.47 0.0 7.00
5 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 28.90 0.0 6.00
6 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 28.12 0.0 5.00
7 Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 25.08 0.0 4.00
8 Eva TorakováEva Toraková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 23.63 0.0 3.00
9 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 21.27 0.0 2.00
10 Barbora BradováBarbora Bradová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 19.77 0.0 1.00
11 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 14.89 0.0
12 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 13.71 0.0
Romana VejvančickáRomana Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
72 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 44.55 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 37.89 0.0 11.00
2 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 29.78 0.0 9.00
3 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 28.42 0.0 8.00
4 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 27.57 0.0 7.00
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 27.36 0.0 6.00
6 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 26.93 0.0 5.00
7 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 23.72 0.0 4.00
Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 DNS 0.0
Josef KuželJosef Kužel
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
49 DNS 0.0
MS Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 40.28 0.0
MS Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 38.79 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 40.66 0.0 11.00
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 38.05 0.0 9.00
3 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 29.94 0.0 8.00
4 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 28.68 0.0 7.00
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 27.86 0.0 6.00
6 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 27.31 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 49.90 0.0 11.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 44.71 0.0 9.00
3 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 42.96 0.0 8.00
4 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
87 41.37 0.0 7.00
5 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
83 41.24 0.0 6.00
6 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 40.17 0.0 5.00
7 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 39.21 0.0 4.00
8 Jaroslav KoreňJaroslav Koreň
TJ RumburkTJ Rumburk
75 37.54 0.0 3.00
9 Milan NémethMilan Németh
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
78 31.08 0.0 2.00
10 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 28.98 0.0 1.00
Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 DNS 0.0
Václav NovotnýVáclav Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 DNS 0.0
Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 NM 0.0
MS Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 42.65 0.0
MS Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 23.96 0.0
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

(ne, 8.9.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 17:07.15 11.00
2 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 18:02.50 9.00
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:45.95 8.00
Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:30.00 11.00
2 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:42.31 9.00
Celkem 2 závodníků