výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody sportovních tříd a SpS Kolín

Kolín (6. 9. 2019)

60 m - Žáci

(pá, 6.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.13 523.00
2 14 Adam MAchurkaAdam MAchurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.50 423.00
3 8 Albert HOřejšAlbert HOřejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.69 376.00
4 6 Josef HAvrdaJosef HAvrda 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.76 359.00
5 15 Adam MArešAdam MAreš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.86 336.00
6 18 David MAzalDavid MAzal 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.88 331.00
7 29 Adam ŽiškoAdam Žiško 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.98 309.00
8 11 Lukáš ChloupekLukáš Chloupek 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.99 306.00
9 20 Sebastián MichlSebastián Michl 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.04 295.00
10 4 David FučíkDavid Fučík 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.10 282.00
11 23 Michal ŠulkaMichal Šulka 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.22 257.00
12 22 JAn SynekJAn Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.39 224.00
13 17 JAkub MAternaJAkub MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.42 218.00
14 24 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.44 214.00
15 12 Jakub ChybaJakub Chyba 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.56 192.00
16 7 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.61 183.00
17 16 Radek MAternaRadek MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.62 181.00
18 10 Denis HübstDenis Hübst 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.63 180.00
19 25 Tomáš VažanTomáš Važan 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.69 169.00
20 19 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.78 154.00
21 1 Michael AndrleMichael Andrle 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.85 143.00
22 9 Adam HruškaAdam Hruška 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.95 128.00
23 5 Filip HavlinaFilip Havlina 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.77 32.00
24 3 Dominik DrnovecDominik Drnovec 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.19 6.00
26 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
27 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
2 Roman DohaničRoman Dohanič 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
13 JAn Alva KopelentJAn Alva Kopelent 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
28 Egor ZaharovEgor Zaharov 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 29 závodníků

60 m - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.10 282.00
2 12 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.26 249.00
3 10 Jan JArolímJan JArolím 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.89 137.00
4 8 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.95 128.00
5 11 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.96 126.00
6 7 Matěj HOfierkaMatěj HOfierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.05 113.00
7 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.14 101.00
8 13 JArmír NovákJArmír Novák 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.20 93.00
9 20 MAtěj ŠkopekMAtěj Škopek 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.51 56.00
10 2 Petr BenešPetr Beneš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.59 48.00
11 1 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.60 47.00
12 21 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.69 39.00
13 3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.78 32.00
14 9 Rudolf HroudaRudolf Hrouda 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.94 20.00
15 6 Jakub HOfierkaJakub HOfierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.00 16.00
16 16 JAkub SkalickýJAkub Skalický 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.20 6.00
17 15 Šimon SchütznerŠimon Schützner 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.30 3.00
18 18 Rudolf SoukupRudolf Soukup 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 12.24 0.00
5 Jaroslav HnídaJaroslav Hnída 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
19 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
17 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 21 závodníků

60 m - Žákyně

(pá, 6.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.90 592.00
2 9 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.01 564.00
3 8 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.01 564.00
4 6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.02 561.00
5 1 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.39 470.00
6 7 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.41 465.00
7 11 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.45 456.00
8 14 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.50 444.00
9 4 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.56 431.00
10 12 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.72 395.00
11 3 Sandra BukačováSandra Bukačová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.83 371.00
12 5 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.93 350.00
13 15 Natálie SucháNatálie Suchá 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.04 328.00
14 2 Anna BřízováAnna Břízová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.29 280.00
15= 17 Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.60 224.00
15= 13 Andrea RauchováAndrea Rauchová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.60 224.00
10 Valentína OlivováValentína Olivová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 17 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.95 346.00
2 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.59 226.00
3 8 Veronika StaráVeronika Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.61 223.00
4 2 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 10.70 208.00
5 5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.00 161.00
6 11 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.35 114.00
7 10 NAtálie TicháNAtálie Tichá 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.78 66.00
8 1 Eliška GandžalováEliška Gandžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11.89 55.00
9 9 Zuzana StaškováZuzana Stašková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 12.96 0.00
6 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
7 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žáci

(pá, 6.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:43.80 355.00
2 14 Adam MAchurkaAdam MAchurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:44.98 344.00
3 29 Adam ŽiškoAdam Žiško 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:46.51 330.00
4 6 Josef HAvrdaJosef HAvrda 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:49.76 302.00
5 21 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:51.42 287.00
6 7 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:52.07 282.00
7 10 Denis HübstDenis Hübst 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:54.98 258.00
8 8 Albert HOřejšAlbert HOřejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:59.75 222.00
9 18 David MAzalDavid MAzal 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:02.79 199.00
10 15 Adam MArešAdam MAreš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:05.41 181.00
11 4 David FučíkDavid Fučík 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:06.14 176.00
12 17 JAkub MAternaJAkub MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:08.26 162.00
13 20 Sebastián MichlSebastián Michl 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:08.27 162.00
14 22 JAn SynekJAn Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:17.24 109.00
15 16 Radek MAternaRadek MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:25.46 69.00
16 11 Lukáš ChloupekLukáš Chloupek 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:32.10 43.00
17 12 Jakub ChybaJakub Chyba 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:33.16 39.00
18 23 Michal ŠulkaMichal Šulka 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:49.81 2.00
19 25 Tomáš VažanTomáš Važan 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:08.23 0.00
20 5 Filip HavlinaFilip Havlina 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:12.75 0.00
21 9 Adam HruškaAdam Hruška 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:13.27 0.00
22 24 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:23.84 0.00
23 3 Dominik DrnovecDominik Drnovec 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:26.88 0.00
26 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
27 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
2 Roman DohaničRoman Dohanič 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
13 JAn Alva KopelentJAn Alva Kopelent 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
1 Michael AndrleMichael Andrle 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
28 Egor ZaharovEgor Zaharov 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 29 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:52.93 275.00
2 12 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:05.10 183.00
3 2 Petr BenešPetr Beneš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:05.18 183.00
4 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:13.62 130.00
5 7 Matěj HOfierkaMatěj HOfierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:21.16 89.00
6 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:21.60 87.00
7 1 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:22.45 83.00
8 8 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:25.79 68.00
9 21 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:26.84 63.00
10 3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:27.68 60.00
11 10 Jan JArolímJan JArolím 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:28.98 55.00
12 6 Jakub HOfierkaJakub HOfierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:42.61 13.00
13 18 Rudolf SoukupRudolf Soukup 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:49.13 3.00
14 20 MAtěj ŠkopekMAtěj Škopek 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:59.08 0.00
15 9 Rudolf HroudaRudolf Hrouda 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:04.99 0.00
16 16 JAkub SkalickýJAkub Skalický 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:15.13 0.00
17 15 Šimon SchütznerŠimon Schützner 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:15.15 0.00
5 Jaroslav HnídaJaroslav Hnída 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
19 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
13 JArmír NovákJArmír Novák 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
17 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 21 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 6.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:47.00 495.00
2 9 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:00.98 356.00
3 5 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:13.47 250.00
4 14 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:16.13 230.00
5 4 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:24.02 174.00
6 3 Sandra BukačováSandra Bukačová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:35.09 109.00
7 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:43.29 69.00
8 1 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:43.63 68.00
9 11 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:45.84 59.00
10 7 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:46.36 57.00
11 2 Anna BřízováAnna Břízová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:58.02 20.00
12 8 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:59.30 17.00
13 17 Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:08.77 2.00
14 15 Natálie SucháNatálie Suchá 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:36.67 0.00
15 12 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:38.20 0.00
16 13 Andrea RauchováAndrea Rauchová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4:38.46 0.00
10 Valentína OlivováValentína Olivová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:14.57 242.00
2 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:16.84 225.00
3 8 Veronika StaráVeronika Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:19.97 202.00
4 5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:25.16 167.00
5 11 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:28.41 147.00
6 2 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:45.28 61.00
7 10 NAtálie TicháNAtálie Tichá 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:51.75 38.00
8 9 Zuzana StaškováZuzana Stašková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:52.11 37.00
9 1 Eliška GandžalováEliška Gandžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:58.73 18.00
6 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
7 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 6.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 21 4.90 0.00.00.00.00.00.00.0 363.00
2 15 Adam MArešAdam MAreš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0 255.00
3 14 Adam MAchurkaAdam MAchurka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 14 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0 252.00
4 4 David FučíkDavid Fučík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 4 4.18 0.00.00.00.00.00.00.0 235.00
5 29 Adam ŽiškoAdam Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 29 4.16 4.163.644.034.160.00.00.0 232.00
6 18 David MAzalDavid MAzal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 18 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
7 17 JAkub MAternaJAkub MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 17 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0 199.00
8 22 JAn SynekJAn Synek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 22 3.78 3.643.783.763.780.00.00.0 171.00
9 16 Radek MAternaRadek MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 16 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0 170.00
10 20 Sebastián MichlSebastián Michl
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 20 3.74 3.743.623.613.740.00.00.0 165.00
11 11 Lukáš ChloupekLukáš Chloupek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 11 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 152.00
12 12 Jakub ChybaJakub Chyba
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0 135.00
13 23 Michal ŠulkaMichal Šulka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 23 3.51 3.473.513.313.510.00.00.0 132.00
14 7 Ondřej HorákOndřej Horák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 7 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0 132.00
15 25 Tomáš VažanTomáš Važan
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 25 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0 129.00
16 5 Filip HavlinaFilip Havlina
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 3.48 3.253.483.353.480.00.00.0 127.00
17 10 Denis HübstDenis Hübst
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 10 3.43 x3.43x3.430.00.00.0 121.00
18 24 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 24 3.40 x2.913.403.400.00.00.0 116.00
19 6 Josef HAvrdaJosef HAvrda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 6 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0 106.00
20 3 Dominik DrnovecDominik Drnovec
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 3 3.30 3.003.103.303.300.00.00.0 103.00
21 9 Adam HruškaAdam Hruška
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 9 3.30 3.30x2.903.300.00.00.0 103.00
22 1 Michael AndrleMichael Andrle
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 1 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0 72.00
23 8 Albert HOřejšAlbert HOřejš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 8 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
27 David VýbornýDavid Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 27 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Šimon VýbornýŠimon Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 26 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
13 JAn Alva KopelentJAn Alva Kopelent
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Egor ZaharovEgor Zaharov
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 28 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Aleš MelicharAleš Melichar
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 19 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 14 4.61 4.244.324.614.610.00.00.0 310.00
2 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 4 3.80 xx3.803.800.00.00.0 174.00
3 1 Lukáš BendákLukáš Bendák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 1 3.72 3.723.232.743.720.00.00.0 162.00
4 12 JAkub LuštickýJAkub Luštický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 12 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 152.00
5 20 MAtěj ŠkopekMAtěj Škopek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 20 3.55 3.263.433.553.550.00.00.0 137.00
6 3 Lukáš ČernýLukáš Černý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 3 3.52 3.073.463.523.520.00.00.0 133.00
7 8 Martin HovorkaMartin Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 8 3.52 3.223.523.343.520.00.00.0 133.00
8 2 Petr BenešPetr Beneš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 2 3.42 3.403.423.303.420.00.00.0 119.00
9 21 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 21 3.36 3.313.363.073.360.00.00.0 111.00
10 10 Jan JArolímJan JArolím
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 10 3.32 3.25x3.323.320.00.00.0 106.00
11 11 Adam KondrátAdam Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 3.29 3.123.293.083.290.00.00.0 102.00
12 6 Jakub HOfierkaJakub HOfierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 6 3.20 xx3.203.200.00.00.0 90.00
13 9 Rudolf HroudaRudolf Hrouda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 9 3.03 2.923.032.563.030.00.00.0 69.00
14 7 Matěj HOfierkaMatěj HOfierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 7 2.94 2.942.892.662.940.00.00.0 59.00
15 16 JAkub SkalickýJAkub Skalický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 16 2.80 2.80xx2.800.00.00.0 44.00
16 15 Šimon SchütznerŠimon Schützner
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 15 2.75 2.752.74x2.750.00.00.0 39.00
17 18 Rudolf SoukupRudolf Soukup
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 18 2.51 x2.292.512.510.00.00.0 17.00
5 Jaroslav HnídaJaroslav Hnída
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
13 JArmír NovákJArmír Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 13 DNS 4.244.324.614.610.00.00.0
17 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 6.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 8 4.23 4.234.15x4.230.00.00.0 362.00
2 1 Viktorie BelkováViktorie Belková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 1 4.13 3.833.924.134.130.00.00.0 338.00
3 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 16 4.11 4.054.114.104.110.00.00.0 333.00
4 9 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 9 4.04 xx4.044.040.00.00.0 317.00
5 14 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 14 3.95 3.923.953.603.950.00.00.0 296.00
6 4 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 4 3.86 3.86xx3.860.00.00.0 276.00
7 6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 6 3.85 3.85xx3.850.00.00.0 274.00
8 3 Sandra BukačováSandra Bukačová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 3 3.75 x3.593.753.750.00.00.0 252.00
9 5 Kristýna HoncováKristýna Honcová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 3.71 3.673.583.713.710.00.00.0 244.00
10 11 Simona OrsákováSimona Orsáková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 11 3.58 3.58x3.483.580.00.00.0 216.00
11 12 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 3.51 3.51xx3.510.00.00.0 202.00
12 2 Anna BřízováAnna Břízová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 2 3.45 x3.45x3.450.00.00.0 190.00
13 7 Karolína KošnerováKarolína Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 7 3.40 3.37x3.403.400.00.00.0 180.00
14 13 Andrea RauchováAndrea Rauchová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 3.35 x2.983.353.350.00.00.0 170.00
15 15 Natálie SucháNatálie Suchá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 3.23 3.233.133.123.230.00.00.0 148.00
16 17 Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 2.86 x2.86x2.860.00.00.0 84.00
10 Valentína OlivováValentína Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Eliška JunáškováEliška Junášková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 3 4.01 4.003.794.014.010.00.00.0 310.00
2 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 4 4.01 x3.864.014.010.00.00.0 310.00
3 5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 3.75 3.463.623.753.750.00.00.0 252.00
4 8 Veronika StaráVeronika Stará
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 8 3.63 3.533.563.633.630.00.00.0 227.00
5 2 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 2 3.56 3.203.563.503.560.00.00.0 212.00
6 11 Anna VeseláAnna Veselá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 3.40 3.273.40x3.400.00.00.0 180.00
7 1 Eliška GandžalováEliška Gandžalová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 1 3.02 3.022.932.833.020.00.00.0 110.00
8 10 NAtálie TicháNAtálie Tichá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 10 2.80 2.782.552.802.800.00.00.0 75.00
9 9 Zuzana StaškováZuzana Stašková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 9 2.16 1.931.842.162.160.00.00.0 2.00
6 Agáta KučerováAgáta Kučerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Amálie SchederováAmálie Schederová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(pá, 6.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Josef HAvrdaJosef HAvrda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 6 59.00 0.0 385.00
2 17 JAkub MAternaJAkub MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 17 53.80 0.0 340.00
3 18 David MAzalDavid MAzal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 18 51.60 0.0 321.00
4 2 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 2 51.40 0.0 320.00
5 29 Adam ŽiškoAdam Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 29 50.70 0.0 314.00
6 16 Radek MAternaRadek MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 16 46.30 0.0 277.00
7 15 Adam MArešAdam MAreš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 46.10 0.0 275.00
8 12 Jakub ChybaJakub Chyba
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 46.00 0.0 274.00
9 4 David FučíkDavid Fučík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 4 44.50 0.0 262.00
10 22 JAn SynekJAn Synek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 22 41.40 0.0 236.00
11 19 Aleš MelicharAleš Melichar
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 19 41.20 0.0 234.00
12 21 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 21 39.90 0.0 223.00
13 9 Adam HruškaAdam Hruška
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 9 39.60 0.0 221.00
14 14 Adam MAchurkaAdam MAchurka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 14 36.00 0.0 191.00
15 20 Sebastián MichlSebastián Michl
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 20 35.50 0.0 187.00
16 25 Tomáš VažanTomáš Važan
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 25 33.60 0.0 172.00
17 10 Denis HübstDenis Hübst
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 10 31.80 0.0 158.00
18 3 Dominik DrnovecDominik Drnovec
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 3 31.40 0.0 154.00
19 11 Lukáš ChloupekLukáš Chloupek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 11 30.10 0.0 144.00
20 5 Filip HavlinaFilip Havlina
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 28.90 0.0 135.00
21 23 Michal ŠulkaMichal Šulka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 23 28.20 0.0 129.00
22 24 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 24 27.71 0.0 125.00
23 7 Ondřej HorákOndřej Horák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 7 26.50 0.0 116.00
8 Albert HOřejšAlbert HOřejš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 8 NM 0.0
26 Šimon VýbornýŠimon Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 26 DNS 0.0
27 David VýbornýDavid Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 27 DNS 0.0
13 JAn Alva KopelentJAn Alva Kopelent
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 13 DNS 0.0
1 Michael AndrleMichael Andrle
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 1 DNS 0.0
28 Egor ZaharovEgor Zaharov
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 28 DNS 0.0
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 14 44.00 0.0 257.00
2 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 4 38.80 0.0 214.00
3 3 Lukáš ČernýLukáš Černý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 3 31.70 0.0 157.00
4= 11 Adam KondrátAdam Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 31.10 0.0 152.00
4= 12 JAkub LuštickýJAkub Luštický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 12 31.10 0.0 152.00
6 21 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 21 30.50 0.0 147.00
7 7 Matěj HOfierkaMatěj HOfierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 7 28.70 0.0 133.00
8 8 Martin HovorkaMartin Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 8 27.90 0.0 127.00
9= 10 Jan JArolímJan JArolím
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 10 26.70 0.0 117.00
9= 18 Rudolf SoukupRudolf Soukup
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 18 26.70 0.0 117.00
11= 9 Rudolf HroudaRudolf Hrouda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 9 25.40 0.0 107.00
11= 6 Jakub HOfierkaJakub HOfierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 6 25.40 0.0 107.00
13 2 Petr BenešPetr Beneš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 2 22.50 0.0 85.00
14 1 Lukáš BendákLukáš Bendák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 1 21.70 0.0 79.00
15 20 MAtěj ŠkopekMAtěj Škopek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 20 19.60 0.0 64.00
16 16 JAkub SkalickýJAkub Skalický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 16 17.40 0.0 48.00
17 15 Šimon SchütznerŠimon Schützner
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 15 15.50 0.0 34.00
5 Jaroslav HnídaJaroslav Hnída
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 5 DNS 0.0
19 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 19 DNS 0.0
13 JArmír NovákJArmír Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 13 DNS 0.0
17 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(pá, 6.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 16 45.33 0.0 422.00
2 15 Natálie SucháNatálie Suchá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 37.70 0.0 328.00
3 9 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 9 34.60 0.0 290.00
4 14 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 14 32.40 0.0 264.00
5 3 Sandra BukačováSandra Bukačová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 3 30.00 0.0 236.00
6= 6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 6 28.90 0.0 223.00
6= 7 Karolína KošnerováKarolína Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 7 28.90 0.0 223.00
8 8 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 8 28.70 0.0 220.00
9 4 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 4 27.20 0.0 203.00
10 17 Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 27.00 0.0 201.00
11 1 Viktorie BelkováViktorie Belková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 1 25.71 0.0 186.00
12 2 Anna BřízováAnna Břízová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 2 24.60 0.0 173.00
13 5 Kristýna HoncováKristýna Honcová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 23.50 0.0 160.00
14 13 Andrea RauchováAndrea Rauchová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 21.70 0.0 140.00
15 11 Simona OrsákováSimona Orsáková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 11 19.78 0.0 119.00
16 12 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 16.40 0.0 82.00
10 Valentína OlivováValentína Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 10 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 4 38.90 0.0 342.00
2 11 Anna VeseláAnna Veselá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 32.80 0.0 269.00
3 6 Agáta KučerováAgáta Kučerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 6 30.80 0.0 245.00
4 3 Eliška JunáškováEliška Junášková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 3 29.50 0.0 230.00
5 10 NAtálie TicháNAtálie Tichá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 10 27.80 0.0 210.00
6 8 Veronika StaráVeronika Stará
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 8 26.80 0.0 198.00
7 2 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 2 23.90 0.0 165.00
8 5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 20.20 0.0 123.00
9 1 Eliška GandžalováEliška Gandžalová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 1 16.70 0.0 85.00
10 9 Zuzana StaškováZuzana Stašková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 9 16.20 0.0 80.00
7 Amálie SchederováAmálie Schederová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 7 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1396
2 Adam MAchurkaAdam MAchurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1210
3 Adam ŽiškoAdam Žiško 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1185
4 Josef HAvrdaJosef HAvrda 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1152
5 David MAzalDavid MAzal 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1071
6 Adam MArešAdam MAreš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1047
7 David FučíkDavid Fučík 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0955
8 JAkub MAternaJAkub MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0919
9 Sebastián MichlSebastián Michl 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0809
10 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0743
11 JAn SynekJAn Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0740
12 Denis HübstDenis Hübst 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0717
13 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0713
14 Radek MAternaRadek MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0697
15 Lukáš ChloupekLukáš Chloupek 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0645
16 Jakub ChybaJakub Chyba 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0640
17 Albert HOřejšAlbert HOřejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0598
18 Michal ŠulkaMichal Šulka 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0520
19 Tomáš VažanTomáš Važan 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0470
20 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0455
21 Adam HruškaAdam Hruška 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0452
22 Roman DohaničRoman Dohanič 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0320
23 Filip HavlinaFilip Havlina 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0294
24 Dominik DrnovecDominik Drnovec 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0263
25 Michael AndrleMichael Andrle 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0215
JAn Alva KopelentJAn Alva Kopelent 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Egor ZaharovEgor Zaharov 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 29 závodníků
Čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0936
2 JAkub LuštickýJAkub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0736
3 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0655
4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0619
5 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0456
6 Petr BenešPetr Beneš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0435
7 Jan JArolímJan JArolím 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0415
8 Matěj HOfierkaMatěj HOfierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0394
9 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0382
10 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0371
11 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0360
12 MAtěj ŠkopekMAtěj Škopek 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0257
13 Jakub HOfierkaJakub HOfierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0226
14 Rudolf HroudaRudolf Hrouda 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0196
15 Rudolf SoukupRudolf Soukup 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0137
16 JAkub SkalickýJAkub Skalický 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0098
17 Šimon SchütznerŠimon Schützner 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0076
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Jaroslav HnídaJaroslav Hnída 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
JArmír NovákJArmír Novák 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNF
Celkem 21 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1553
2 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1527
3 Sára ŠlegrováSára Šlegrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1416
4 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1234
5 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1163
6 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1084
7 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1062
8 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1004
9 Sandra BukačováSandra Bukačová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0968
10 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0925
11 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0850
12 Natálie SucháNatálie Suchá 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0804
13 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0679
14 Anna BřízováAnna Břízová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0663
15 Andrea RauchováAndrea Rauchová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0534
16 Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0511
Valentína OlivováValentína Olivová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Celkem 17 závodníků
Čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1240
2 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0991
3 Veronika StaráVeronika Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0850
4 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0710
5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0703
6 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0646
7 NAtálie TicháNAtálie Tichá 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0389
8 Eliška GandžalováEliška Gandžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0268
9 Zuzana StaškováZuzana Stašková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0119
Amálie SchederováAmálie Schederová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNS
Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 DNF
Celkem 11 závodníků