výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody sportovních tříd a SpS Kolín

Kolín (6. 9. 2019)
Skok daleký - Žáci (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 21 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 050320 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.90 363.00
2 15 Adam MArešAdam MAreš 050407 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.30 255.00
3 14 Adam MAchurkaAdam MAchurka 041022 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.28 252.00
Skok daleký - Ml. žáci (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta 060819 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.61 310.00
2 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 070129 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3.80 174.00
3 1 Lukáš BendákLukáš Bendák 071123 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3.72 162.00
Skok daleký - Žákyně (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 041030 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.23 362.00
2 1 Viktorie BelkováViktorie Belková 040630 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.13 338.00
3 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová 041114 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.11 333.00
Skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 061201 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.01 310.00
2 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 061024 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.01 310.00
3 5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 060227 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3.75 252.00
Hod kriketovým míčkem - Žáci (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Josef HAvrdaJosef HAvrda 041013 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 59.00 385.00
2 17 JAkub MAternaJAkub MAterna 050113 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 53.80 340.00
3 18 David MAzalDavid MAzal 040213 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 51.60 321.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta 060819 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 44.00 257.00
2 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich 070129 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 38.80 214.00
3 3 Lukáš ČernýLukáš Černý 070411 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 31.70 157.00
Hod kriketovým míčkem - Žákyně (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová 041114 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 45.33 422.00
2 15 Natálie SucháNatálie Suchá 050607 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 37.70 328.00
3 9 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 051004 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 34.60 290.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 6.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 061024 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 38.90 342.00
2 11 Anna VeseláAnna Veselá 070312 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 32.80 269.00
3 6 Agáta KučerováAgáta Kučerová 070610 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 30.80 245.00