Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody sportovních tříd a SpS Kolín

Kolín (6. 9. 2019)

skok daleký - Žáci

(pá, 6.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 21 4.90 0.00.00.00.00.00.00.0 363.00
2 15 Adam MArešAdam MAreš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0 255.00
3 14 Adam MAchurkaAdam MAchurka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 14 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0 252.00
4 4 David FučíkDavid Fučík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 4 4.18 0.00.00.00.00.00.00.0 235.00
5 29 Adam ŽiškoAdam Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 29 4.16 4.163.644.034.160.00.00.0 232.00
6 18 David MAzalDavid MAzal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 18 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
7 17 JAkub MAternaJAkub MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 17 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0 199.00
8 22 JAn SynekJAn Synek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 22 3.78 3.643.783.763.780.00.00.0 171.00
9 16 Radek MAternaRadek MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 16 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0 170.00
10 20 Sebastián MichlSebastián Michl
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 20 3.74 3.743.623.613.740.00.00.0 165.00
11 11 Lukáš ChloupekLukáš Chloupek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 11 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 152.00
12 12 Jakub ChybaJakub Chyba
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0 135.00
13 23 Michal ŠulkaMichal Šulka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 23 3.51 3.473.513.313.510.00.00.0 132.00
14 7 Ondřej HorákOndřej Horák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 7 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0 132.00
15 25 Tomáš VažanTomáš Važan
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 25 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0 129.00
16 5 Filip HavlinaFilip Havlina
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 3.48 3.253.483.353.480.00.00.0 127.00
17 10 Denis HübstDenis Hübst
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 10 3.43 x3.43x3.430.00.00.0 121.00
18 24 Tomáš TvrdýTomáš Tvrdý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 24 3.40 x2.913.403.400.00.00.0 116.00
19 6 Josef HAvrdaJosef HAvrda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 6 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0 106.00
20 3 Dominik DrnovecDominik Drnovec
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 3 3.30 3.003.103.303.300.00.00.0 103.00
21 9 Adam HruškaAdam Hruška
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 9 3.30 3.30x2.903.300.00.00.0 103.00
22 1 Michael AndrleMichael Andrle
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 1 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0 72.00
23 8 Albert HOřejšAlbert HOřejš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 8 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
27 David VýbornýDavid Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 27 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Šimon VýbornýŠimon Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 26 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
13 JAn Alva KopelentJAn Alva Kopelent
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Egor ZaharovEgor Zaharov
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 28 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Aleš MelicharAleš Melichar
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 19 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Vojtěch OttaVojtěch Otta
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 14 4.61 4.244.324.614.610.00.00.0 310.00
2 4 Adolf Michal DittrichAdolf Michal Dittrich
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 4 3.80 xx3.803.800.00.00.0 174.00
3 1 Lukáš BendákLukáš Bendák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 1 3.72 3.723.232.743.720.00.00.0 162.00
4 12 JAkub LuštickýJAkub Luštický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 12 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 152.00
5 20 MAtěj ŠkopekMAtěj Škopek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 20 3.55 3.263.433.553.550.00.00.0 137.00
6 3 Lukáš ČernýLukáš Černý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 3 3.52 3.073.463.523.520.00.00.0 133.00
7 8 Martin HovorkaMartin Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 8 3.52 3.223.523.343.520.00.00.0 133.00
8 2 Petr BenešPetr Beneš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 2 3.42 3.403.423.303.420.00.00.0 119.00
9 21 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 21 3.36 3.313.363.073.360.00.00.0 111.00
10 10 Jan JArolímJan JArolím
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 10 3.32 3.25x3.323.320.00.00.0 106.00
11 11 Adam KondrátAdam Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 3.29 3.123.293.083.290.00.00.0 102.00
12 6 Jakub HOfierkaJakub HOfierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 6 3.20 xx3.203.200.00.00.0 90.00
13 9 Rudolf HroudaRudolf Hrouda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 9 3.03 2.923.032.563.030.00.00.0 69.00
14 7 Matěj HOfierkaMatěj HOfierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 7 2.94 2.942.892.662.940.00.00.0 59.00
15 16 JAkub SkalickýJAkub Skalický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 16 2.80 2.80xx2.800.00.00.0 44.00
16 15 Šimon SchütznerŠimon Schützner
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 15 2.75 2.752.74x2.750.00.00.0 39.00
17 18 Rudolf SoukupRudolf Soukup
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 18 2.51 x2.292.512.510.00.00.0 17.00
5 Jaroslav HnídaJaroslav Hnída
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
13 JArmír NovákJArmír Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 13 DNS 4.244.324.614.610.00.00.0
17 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 6.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 8 4.23 4.234.15x4.230.00.00.0 362.00
2 1 Viktorie BelkováViktorie Belková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 1 4.13 3.833.924.134.130.00.00.0 338.00
3 16 Sára ŠlegrováSára Šlegrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 16 4.11 4.054.114.104.110.00.00.0 333.00
4 9 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 9 4.04 xx4.044.040.00.00.0 317.00
5 14 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 14 3.95 3.923.953.603.950.00.00.0 296.00
6 4 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 4 3.86 3.86xx3.860.00.00.0 276.00
7 6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 6 3.85 3.85xx3.850.00.00.0 274.00
8 3 Sandra BukačováSandra Bukačová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 3 3.75 x3.593.753.750.00.00.0 252.00
9 5 Kristýna HoncováKristýna Honcová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 3.71 3.673.583.713.710.00.00.0 244.00
10 11 Simona OrsákováSimona Orsáková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 11 3.58 3.58x3.483.580.00.00.0 216.00
11 12 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 3.51 3.51xx3.510.00.00.0 202.00
12 2 Anna BřízováAnna Břízová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 2 3.45 x3.45x3.450.00.00.0 190.00
13 7 Karolína KošnerováKarolína Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 7 3.40 3.37x3.403.400.00.00.0 180.00
14 13 Andrea RauchováAndrea Rauchová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 3.35 x2.983.353.350.00.00.0 170.00
15 15 Natálie SucháNatálie Suchá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 3.23 3.233.133.123.230.00.00.0 148.00
16 17 Zuzana VobořilováZuzana Vobořilová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 2.86 x2.86x2.860.00.00.0 84.00
10 Valentína OlivováValentína Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Eliška JunáškováEliška Junášková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 3 4.01 4.003.794.014.010.00.00.0 310.00
2 4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 4 4.01 x3.864.014.010.00.00.0 310.00
3 5 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 5 3.75 3.463.623.753.750.00.00.0 252.00
4 8 Veronika StaráVeronika Stará
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 8 3.63 3.533.563.633.630.00.00.0 227.00
5 2 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 2 3.56 3.203.563.503.560.00.00.0 212.00
6 11 Anna VeseláAnna Veselá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 3.40 3.273.40x3.400.00.00.0 180.00
7 1 Eliška GandžalováEliška Gandžalová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 1 3.02 3.022.932.833.020.00.00.0 110.00
8 10 NAtálie TicháNAtálie Tichá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 10 2.80 2.782.552.802.800.00.00.0 75.00
9 9 Zuzana StaškováZuzana Stašková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 9 2.16 1.931.842.162.160.00.00.0 2.00
6 Agáta KučerováAgáta Kučerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Amálie SchederováAmálie Schederová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků