Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod)

Přerov (24. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci

(út, 24.9.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:36.28 427.00
2 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:42.02 371.00
3 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:44.03 352.00
4 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:55.49 254.00
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:14.53 124.00
6 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:19.03 100.00
7 Václav HolubářVáclav Holubář 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:29.01 55.00
8 Daniel PrudilDaniel Prudil 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:46.06 7.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 24.9.2019 - 18:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:53.55 427.00
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:55.65 407.00
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:10.47 274.00
4 Nela PeškováNela Pešková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:15.70 233.00
5 Julie ZávrbskáJulie Závrbská 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:21.64 190.00
6 Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:24.21 173.00
7 Izabela KotáskováIzabela Kotásková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:41.39 78.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 18:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub OlšinaJakub Olšina 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:10.34 149.00
2 Adam TeličkaAdam Telička 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:10.79 147.00
3 Jakub SikoraJakub Sikora 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 3:18.37 103.00
4 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:30.92 47.00
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:32.23 43.00
6 Daniel VoženílekDaniel Voženílek 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:41.02 17.00
7 Petr VaculíkPetr Vaculík 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 3:42.69 13.00
8 Jan ChaloupkaJan Chaloupka 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:46.67 6.00
9 Tomáš JemelíkTomáš Jemelík 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:56.23 0.00
10 Jiří StiskálekJiří Stiskálek 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 4:02.92 0.00
11 Marek LudvaMarek Ludva 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 4:11.97 0.00
12 Adam LuchesiAdam Luchesi 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 4:16.23 0.00
13 Petr TrefilPetr Trefil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 4:23.70 0.00
14 Karel HánaKarel Hána 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 4:24.13 0.00
15 Milan GalandaMilan Galanda 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 6:31.55 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 18:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:53.37 271.00
2 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:58.13 234.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:59.06 227.00
4 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:01.58 208.00
5 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:08.12 163.00
6 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 3:08.14 163.00
7 Filip MartinecFilip Martinec 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 3:11.66 141.00
8 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 3:20.21 94.00
9 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:22.42 83.00
10 Filip FleischmannFilip Fleischmann 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:22.74 82.00
11 Sebastián DresslerSebastián Dressler 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:31.78 44.00
12 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:33.60 38.00
13 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:44.35 10.00
14 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 3:55.26 0.00
15 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:23.90 0.00
Ondřej RegentOndřej Regent 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 DNF
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:53.37 271.00
2 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:58.13 234.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:59.06 227.00
4 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:01.58 208.00
5 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:08.12 163.00
6 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 3:08.14 163.00
7 Jakub OlšinaJakub Olšina 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:10.34 149.00
8 Adam TeličkaAdam Telička 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:10.79 147.00
9 Filip MartinecFilip Martinec 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 3:11.66 141.00
10 Jakub SikoraJakub Sikora 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 3:18.37 103.00
11 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 3:20.21 94.00
12 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:22.42 83.00
13 Filip FleischmannFilip Fleischmann 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:22.74 82.00
14 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:30.92 47.00
15 Sebastián DresslerSebastián Dressler 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:31.78 44.00
16 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:32.23 43.00
17 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:33.60 38.00
18 Daniel VoženílekDaniel Voženílek 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:41.02 17.00
19 Petr VaculíkPetr Vaculík 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 3:42.69 13.00
20 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:44.35 10.00
21 Jan ChaloupkaJan Chaloupka 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:46.67 6.00
22 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 3:55.26 0.00
23 Tomáš JemelíkTomáš Jemelík 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:56.23 0.00
24 Jiří StiskálekJiří Stiskálek 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 4:02.92 0.00
25 Marek LudvaMarek Ludva 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 4:11.97 0.00
26 Adam LuchesiAdam Luchesi 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 4:16.23 0.00
27 Petr TrefilPetr Trefil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 4:23.70 0.00
28 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:23.90 0.00
29 Karel HánaKarel Hána 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 4:24.13 0.00
30 Milan GalandaMilan Galanda 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 6:31.55 0.00
Ondřej RegentOndřej Regent 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 DNF

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 18:48) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:21.06 194.00
2 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 3:25.68 164.00
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:35.27 108.00
4 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:37.89 94.00
5 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:50.36 42.00
6 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:50.82 41.00
7 Valérie FigurováValérie Figurová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 4:01.22 13.00
8 Eliška DostálováEliška Dostálová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:07.53 3.00
9 Lucie BurdíkováLucie Burdíková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 4:07.59 3.00
10 Sofie StrachoňováSofie Strachoňová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 4:13.09 0.00
11 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 4:27.37 0.00
12 Kristýna FrankeováKristýna Frankeová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:33.10 0.00
13 Karolína PavlíčkováKarolína Pavlíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 4:34.07 0.00
14 Zdeňka ZbořilováZdeňka Zbořilová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 4:39.14 0.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 18:48) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 3:09.88 279.00
2 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:12.06 261.00
3 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:14.06 246.00
4 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:16.61 226.00
5 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 3:18.76 211.00
6 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:19.78 203.00
7 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:21.71 190.00
8 Ema HlavováEma Hlavová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:21.79 189.00
9 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:22.87 182.00
10 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:34.61 111.00
11 Adéla BendováAdéla Bendová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:42.36 74.00
12 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:53.42 32.00
13 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 3:54.29 30.00
14 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 4:11.68 0.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 3:09.88 279.00
2 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:12.06 261.00
3 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:14.06 246.00
4 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:16.61 226.00
5 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 3:18.76 211.00
6 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:19.78 203.00
7 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:21.06 194.00
8 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:21.71 190.00
9 Ema HlavováEma Hlavová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:21.79 189.00
10 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:22.87 182.00
11 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 3:25.68 164.00
12 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:34.61 111.00
13 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 3:35.27 108.00
14 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:37.89 94.00
15 Adéla BendováAdéla Bendová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:42.36 74.00
16 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:50.36 42.00
17 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:50.82 41.00
18 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:53.42 32.00
19 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 3:54.29 30.00
20 Valérie FigurováValérie Figurová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 4:01.22 13.00
21 Eliška DostálováEliška Dostálová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:07.53 3.00
22 Lucie BurdíkováLucie Burdíková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 4:07.59 3.00
23 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 4:11.68 0.00
24 Sofie StrachoňováSofie Strachoňová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 4:13.09 0.00
25 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 4:27.37 0.00
26 Kristýna FrankeováKristýna Frankeová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:33.10 0.00
27 Karolína PavlíčkováKarolína Pavlíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 4:34.07 0.00
28 Zdeňka ZbořilováZdeňka Zbořilová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 4:39.14 0.00