Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "C" MPD mladšího žactva

Praha - Juliska (11. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 11.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.37 11.00
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 08.61 9.00
3 Jonáš VondraJonáš Vondra 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 08.68 8.00
4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 08.85 7.00
5 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 08.91 6.00
6 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 08.92 5.00
7 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 09.15 4.00
8 361 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.41 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 09.31 3.00
2 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.39 2.00
3 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 7 09.72
4 351 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.80
5 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.83
6 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.07
MS Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.39
8 369 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.84
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.67
2= Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.80
2= Kryštof KlímaKryštof Klíma 07 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.80
4 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 10.08
MS 366 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 10.09
6 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.14
7 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 10.37
MS 364 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.95
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.37 11.00
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 08.61 9.00
3 Jonáš VondraJonáš Vondra 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 08.68 8.00
4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 08.85 7.00
5 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 08.91 6.00
6 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 08.92 5.00
7 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 09.15 4.00
8 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 09.31 3.00
9 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.39 2.00
10 361 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.41 1.00
11 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.67
12 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 7 09.72
13 351 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.80
13 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.80
13 Kryštof KlímaKryštof Klíma 07 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.80
16 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.83
17 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.07
18 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 10.08
19 366 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 10.09
20 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.14
21 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 10.37
22 Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.39
23 369 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.84
24 364 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.95

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 11.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.36 11.00
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 08.47 9.00
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 09.00 8.00
4 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 09.10 7.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.14 6.00
6 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.57
7 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 09.61
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra MockováSandra Mocková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.38 3.00
2 Anna HeinováAnna Heinová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.45 0.50
3 Barbora PaukováBarbora Pauková 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 09.84
4 336 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 09.94
5 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 10.01
6 Linda LöfflerováLinda Löfflerová 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 10.03
7 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 10.05
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 09.26 5.00
2 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.36 4.00
3 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.43 2.00
4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 09.45 0.50
5 343 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.66
MS Anna ČernáAnna Černá 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 11.22
327 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 11.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 09.85
2 Valentina KlymjukováValentina Klymjuková 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 10.01
MS Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.33
MS Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.75
5 Sofie AdamičkováSofie Adamičková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.88
MS Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.95
7 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 11.10
MS Emílie Antonie MottlováEmílie Antonie Mottlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.67
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.36 11.00
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 08.47 9.00
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 09.00 8.00
4 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 09.10 7.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.14 6.00
6 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 09.26 5.00
7 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.36 4.00
8 Sandra MockováSandra Mocková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.38 3.00
9 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.43 2.00
10 Anna HeinováAnna Heinová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.45 0.50
10 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 09.45 0.50
12 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.57
13 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 09.61
14 343 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.66
15 Barbora PaukováBarbora Pauková 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 09.84
16 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 09.85
17 336 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 09.94
18 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 10.01
18 Valentina KlymjukováValentina Klymjuková 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 10.01
20 Linda LöfflerováLinda Löfflerová 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 10.03
21 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 10.05
22 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.33
23 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.75
24 Sofie AdamičkováSofie Adamičková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.88
25 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.95
26 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 11.10
27 Anna ČernáAnna Černá 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 11.22
28 Emílie Antonie MottlováEmílie Antonie Mottlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.67
327 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DNS