Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Litoměřice

Lovosice (19. 9. 2019)

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 19.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
1 24 Tomáš LaubeTomáš Laube
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
01 1.82 --------xooooxoxoxxx 644.00
2 41 Vojtěch KašparVojtěch Kašpar
1.KŠPA Litoměřice1.KŠPA Litoměřice
01 1.70 --o-oooooooxxx 544.00
3 31 Martin HošekMartin Hošek
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 1.66 o--o-o-oooxxx 512.00
4 43 Lukáš LukáčLukáš Lukáč
1.KŠPA Litoměřice1.KŠPA Litoměřice
03 1.66 --o-oo-xxoooxxx 512.00
5 17 Jiří BauerJiří Bauer
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
02 1.62 -----o-ooxxx 480.00
6 Jan SmolaJan Smola
1.KŠPA Litoměřice1.KŠPA Litoměřice
01 1.58 ooooooooxxx 449.00
7 25 Jan PokornýJan Pokorný
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
00 1.54 oxooooxxooxxx 419.00
8 32 Martin ChuchelMartin Chuchel
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 1.46 oooxxoxxoxxx 360.00
9 2 Jiří HudíkJiří Hudík
Soš a sou Roudnice nad labem ASoš a sou Roudnice nad labem A
01 1.42 xoooxxx 331.00
10 6 Pavel KuncPavel Kunc
Soš a sou Roudnice nad labem ASoš a sou Roudnice nad labem A
00 1.34 ooxxx 276.00
7 Jurij KuriljakJurij Kuriljak
Soš a sou Roudnice nad labem ASoš a sou Roudnice nad labem A
03 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 19.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.74 Body
1 50 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
03 1.70 ----------oooooxoxxx 855.00
2 57 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 1.42 ---ooooxoxoxxx 534.00
3 84 Eliška MenčlováEliška Menčlová
Střední škola pedagogická LitoměřiceStřední škola pedagogická L...
04 1.34 ooooooxoxxx 449.00
4 73 Věra KrálováVěra Králová
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
03 1.34 oxoooxooxxoxxx 449.00
5 70 Eliška BerounskáEliška Berounská
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
01 1.26 oooooxxx 369.00
6 82 Barbora DoležálkováBarbora Doležálková
Střední škola pedagogická LitoměřiceStřední škola pedagogická L...
02 1.22 ooooxxx 331.00
7 61 Natálie NovotnáNatálie Novotná
1.KŠPA Litoměřice1.KŠPA Litoměřice
01 1.14 oo- 257.00
8 63 Alexandra SkalákováAlexandra Skaláková
1.KŠPA Litoměřice1.KŠPA Litoměřice
02 1.10 xoxxx 222.00
Celkem 8 závodníků