Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Ústí nad Labem

Ústí nad Labem (3. 10. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 10:25) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Richard HeřtRichard Heřt 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 07.46 726.00
2 23 Martin ČonkaMartin Čonka 01 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 3 07.70 650.00
3 34 Daniel ČerveňákDaniel Červeňák 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 07.82 613.00
4 35 Jakub DohnalJakub Dohnal 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 07.85 604.00
5 75 Dominik TraupDominik Traup 00 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 6 07.86 601.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 10:25) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 19 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 07.54 700.00
1= 2 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 07.54 700.00
3 72 Dan SemerádDan Semerád 01 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2 07.58 687.00
4 15 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 07.66 662.00
5 84 Jakub TothJakub Toth 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 08.11 528.00
6 51 Mikuláš LuptáčikMikuláš Luptáčik 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 3 08.30 476.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 10:25) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 07.49 716.00
2 25 Filip ChaloupkaFilip Chaloupka 01 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 6 07.51 710.00
3 1 Filip HamplFilip Hampl 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 07.66 662.00
4 45 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 3 07.90 589.00
5 33 Jan BertlíkJan Bertlík 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 07.96 571.00
6 65 Filip VotočekFilip Votoček 04 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 08.17 511.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.10.2019 - 10:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Martin PrchalMartin Prchal 02 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 07.54 700.00
2 8 David SiglDavid Sigl 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 07.74 637.00
3 76 Marek ČernýMarek Černý 04 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 4 07.84 607.00
4= 70 Martin MikoMartin Miko 00 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 3 08.22 498.00
4= 29 Jakub MrvíkJakub Mrvík 00 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 2 08.22 498.00
16 Kevin MilerKevin Miler 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 10:35) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Adéla MotyčkováAdéla Motyčková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 08.41 726.00
2 121 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 6 08.86 603.00
3 103 Simona StárováSimona Stárová 03 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 1 09.25 504.00
4 104 Zuzana BrychtováZuzana Brychtová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 4 09.38 472.00
5 101 Tereza MarhanováTereza Marhanová 04 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 5 09.44 458.00
6 137 Barbora KočíBarbora Kočí 04 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 3 10.49 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 10:35) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 08.03 839.00
2 114 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 08.33 749.00
3 127 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 08.39 732.00
4 112 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 08.48 706.00
5 126 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 08.54 690.00
6 108 Eva PojslováEva Pojslová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 1 08.86 603.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 10:35) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 08.77 626.00
2 152 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 08.93 584.00
3 90 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 09.03 558.00
4 93 Nela PokornáNela Pokorná 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 09.20 516.00
5 140 Tereza LandyšováTereza Landyšová 03 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 4 10.56 231.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.10.2019 - 10:35) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 08.60 673.00
2 109 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 5 08.75 632.00
3 151 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 4 08.85 605.00
4 162 Vendula MenclováVendula Menclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 08.86 603.00
141 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 2 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 11:30) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 27.03 709.00
2 94 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 29.40 525.00
3 159 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 29.84 493.00
4 110 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 1 32.85 302.00
5 137 Barbora KočíBarbora Kočí 04 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 4 36.94 111.00
6 140 Tereza LandyšováTereza Landyšová 03 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 5 37.58 89.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 11:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 27.10 704.00
2 112 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 27.39 680.00
3 127 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 27.67 657.00
4 111 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 6 29.19 540.00
5 155 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2 30.75 431.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 11:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 27.63 660.00
2 136 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 4 30.32 460.00
3 162 Vendula MenclováVendula Menclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 30.63 439.00
4 93 Nela PokornáNela Pokorná 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 31.16 404.00
5 103 Simona StárováSimona Stárová 03 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 6 31.67 372.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.10.2019 - 11:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 3 30.47 450.00
2 151 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 30.60 441.00
3 121 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 6 30.63 439.00
4 90 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 31.09 409.00
5 104 Zuzana BrychtováZuzana Brychtová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 4 32.04 349.00
134 Marie StankováMarie Stanková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Filip HamplFilip Hampl 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 60.00 413.00
2 42 Tomáš UllíkTomáš Ullík 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 60.77 387.00
3 35 Jakub DohnalJakub Dohnal 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 61.13 376.00
4 37 Matěj KřížekMatěj Křížek 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 61.37 368.00
5 8 David SiglDavid Sigl 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 62.45 334.00
6 51 Mikuláš LuptáčikMikuláš Luptáčik 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 2 62.91 319.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Jan HříchJan Hřích 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 5 52.87 687.00
2 15 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 4 53.50 660.00
3 83 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 6 55.48 580.00
4 10 Kryštof BesserKryštof Besser 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 55.77 568.00
5 2 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 58.23 475.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Jiří KováčJiří Kováč 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 3 54.33 626.00
2 67 Tadeáš JindráčekTadeáš Jindráček 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 4 54.48 620.00
3 20 David VodákDavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 59.66 425.00
4 59 Martin MariniMartin Marini 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 60.38 400.00
5 75 Dominik TraupDominik Traup 00 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2 65.89 235.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.10.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Petr BorňasPetr Borňas 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 55.71 571.00
2 25 Filip ChaloupkaFilip Chaloupka 01 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 3 56.57 537.00
3 80 Ondřej KovářOndřej Kovář 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 58.57 463.00
65 Filip VotočekFilip Votoček 04 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 DNS
26 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(čt, 3.10.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 7 2:18.67 842.00
2 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 16 2:21.49 803.00
3 91 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 14 2:33.20 653.00
4 125 Nikola BisováNikola Bisová 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 2:41.17 560.00
5 133 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 17 2:41.18 559.00
6 159 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 11 2:43.34 535.00
7 143 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 19 2:43.84 530.00
8 136 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 1 2:47.69 488.00
9 128 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 9 2:48.05 484.00
10 110 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 20 2:48.19 483.00
11 113 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 2:53.33 430.00
12 161 Tereza MacholdováTereza Macholdová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 13 2:53.93 424.00
13 86 Eliška DoksanskáEliška Doksanská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 2:56.34 400.00
14 153 Hana PavlíčkováHana Pavlíčková 01 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 15 2:59.42 371.00
15 165 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 18 2:59.96 366.00
16 106 Eva KubíkováEva Kubíková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 12 3:03.08 337.00
17 146 Adriana BrabencováAdriana Brabencová 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 3 3:04.40 325.00
18 147 Viktorie FrišováViktorie Frišová 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 6 3:40.06 84.00
99 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 8 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Dorostenci

(čt, 3.10.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Jiří BauerJiří Bauer 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 1 4:30.7 740.00
2 24 Jan HříchJan Hřích 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 7 4:38.5 690.00
3 59 Martin MariniMartin Marini 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 12 4:44.3 662.00
4 83 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 18 4:45.6 645.00
5 66 Jiří HájekJiří Hájek 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 4:47.0 637.00
6 26 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 10 4:47.6 633.00
7 67 Tadeáš JindráčekTadeáš Jindráček 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 8 4:48.1 630.00
8 76 Marek ČernýMarek Černý 04 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 4:49.8 620.00
9 12 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 4:50.8 614.00
10 41 Šimon Petr ŠalanskýŠimon Petr Šalanský 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 15 4:51.0 613.00
11 54 Petr VlčekPetr Vlček 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 19 4:53.3 599.00
12 6 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 03 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 14 5:00.6 556.00
13 13 Adam FučAdam Fuč 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 4 5:01.6 551.00
14 63 Martin ŠimoníčekMartin Šimoníček 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 17 5:03.7 539.00
15= 3 Jan KoštovalJan Koštoval 02 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 11 5:04.4 535.00
15= 17 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 13 5:04.4 535.00
17 36 Kryštof HarantKryštof Harant 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 5:35.0 375.00
31 Jan ŠímaJan Šíma 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 16 DNS
Celkem 18 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Tonar, Besser, Miler, Majer Tonar, Besser, Miler, Majer Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 1:35.12 1238.0
2 7 Schüssmann, Hampl, Haszics, Lepeška Schüssmann, Hampl, Haszics, Lepeška Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 1:36.12 1221.0
3 45 Čada, Bauer, Borňas, Elis Čada, Bauer, Borňas, Elis Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 1:42.08 1126.0
4 24 Hřích, Šíma, Čonka, Chaloupka Hřích, Šíma, Čonka, Chaloupka Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 5 1:43.63 1102.0
5 34 Červeňák, Mutínský, Křížek, Harant Červeňák, Mutínský, Křížek, Harant Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 1:48.00 1035.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Kaplan, Jindráček, Rajchert, Semerád Kaplan, Jindráček, Rajchert, Semerád Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 4 1:38.42 1184.0
2 79 Kořínek, Šmátrala, Heřt, Macků Kořínek, Šmátrala, Heřt, Macků SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 3 1:38.88 1177.0
3 62 Prchal, Votoček, Kováč, Marini Prchal, Votoček, Kováč, Marini Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2 1:41.76 1131.0
4 42 Ullík, Musil, Bertlík, Dohnal Ullík, Musil, Bertlík, Dohnal Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 1:45.34 1076.0
5 20 Vodák, Fuč, Camara, Studihrad Vodák, Fuč, Camara, Studihrad Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 1:46.93 1051.0
6 27 Krupka, Mrvík, Vohánka, Kocourek Krupka, Mrvík, Vohánka, Kocourek Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 5 1:47.36 1045.0
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Frontzová, Šilerová, Lacinová, Motyčková Frontzová, Šilerová, Lacinová, Motyčková Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 1:42.35 1409.0
2 133 Řeháková, Kokšalová, Bisová, Plosová Řeháková, Kokšalová, Bisová, Plosová Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 1:44.12 1378.0
3 114 Divišová, Porubčanová, Helebrantová, Beckertová Divišová, Porubčanová, Helebrantová, Beckertová Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 1:46.70 1334.0
4 151 Kolářová, Slavíková, Suchá, Kaplanová Kolářová, Slavíková, Suchá, Kaplanová Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 1:48.35 1306.0
5 143 Vyskočilová, Balášová, Zábojníková, Kočí Vyskočilová, Balášová, Zábojníková, Kočí Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 1 1:49.10 1293.0
6 103 Stárová, Holičová, Marhanová, Klautzová Stárová, Holičová, Marhanová, Klautzová SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 6 1:55.43 1189.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Horníková, Růžičková, Řeháková, Konířová Horníková, Růžičková, Řeháková, Konířová Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 4 1:59.54 1123.0
2 109 Škrancová, Brychtová, Zikmundová, Pojslová Škrancová, Brychtová, Zikmundová, Pojslová Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 6 2:00.27 1112.0
3 91 Moskvitinová, Vondráčková, Štejnarová, Pokorná Moskvitinová, Vondráčková, Štejnarová, Pokorná Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 2:00.81 1103.0
4 120 Pospíšilová, Buchcarová, Hvězdová, Dörflerová Pospíšilová, Buchcarová, Hvězdová, Dörflerová Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2 2:02.41 1079.0
5 161 Macholdová, Pešková, Ševčíková, Jägerová Macholdová, Pešková, Ševčíková, Jägerová Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 2:03.85 1057.0
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 3.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 50 Tomáš LaubeTomáš Laube
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
01 8 1.80 -----oooooxoxxx 627.00
2 77 Filip HartmanFilip Hartman
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
01 3 1.76 ----xooxoxooxxoxxx 593.00
3 30 Pavel MundokPavel Mundok
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
00 12 1.72 ooooooxoxooxxx 560.00
4 39 Štěpán MutínskýŠtěpán Mutínský
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
02 14 1.72 ----xooxxoooxx 560.00
5 68 Filip KaplanFilip Kaplan
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
01 5 1.68 ---oooooxx 528.00
6 7 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
03 20 1.64 -----xooxx 496.00
7 73 David StarýDavid Starý
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
02 21 1.64 -ooooxxooxxx 496.00
8 5 Jan NovotnýJan Novotný
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
03 15 1.64 oxoxoxxooxxooxx 496.00
9 79 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
02 6 1.64 ----xooxoxx 496.00
10 38 Vojtěch MusilVojtěch Musil
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 13 1.64 oooxooxxoxxoxxx 496.00
11 14 Adam JanoušekAdam Janoušek
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 4 1.60 ooooooxxx 464.00
12 21 Matěj WiesnerMatěj Wiesner
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 22 1.60 ooxoxxoxxoxoxxx 464.00
13 62 Martin PrchalMartin Prchal
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
02 18 1.60 --xoooxxoxxx 464.00
14 43 Jiří BauerJiří Bauer
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
02 1 1.60 ---oxxoxxoxxx 464.00
15 28 David MarekDavid Marek
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
00 10 1.56 oxoxoooxxx 434.00
16 11 Samuel CamaraSamuel Camara
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 2 1.56 ---xxoxoxxx 434.00
17 61 Anh Duy PhamAnh Duy Pham
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
03 16 1.52 oo-oxxx 404.00
18 52 Jan PokornýJan Pokorný
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
00 17 1.44 ooxxx 345.00
19 71 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
01 19 1.40 o- 317.00
81 Michael MackůMichael Macků
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 9 DNS
29 Jakub MrvíkJakub Mrvík
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
00 11 NM -xxx
3 Jan KoštovalJan Koštoval
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
02 7 NM xxx
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 3.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 105 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
03 6 1.64 -------oooxoxoxxx 783.00
2 144 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
01 20 1.60 ---o--ooooxxoxxx 736.00
3 157 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 3 1.56 ------xoxxoxxooxxx 689.00
4 91 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 9 1.56 ---ooooooxoxxx 689.00
5 154 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 16 1.52 ------oooxxx 644.00
6 122 Naděžda SalačováNaděžda Salačová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
04 15 1.52 --oxoooxoxooxxx 644.00
7 125 Nikola BisováNikola Bisová
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 1 1.52 -ooooooxxoxoxxx 644.00
8 118 Anna HvězdováAnna Hvězdová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
03 5 1.48 ---oooxooxxx 599.00
9 92 Radka PěknáRadka Pěkná
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 12 1.48 ---ooxooxoxxx 599.00
10 160 Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 7 1.48 ----oxoxoxoxx 599.00
11 164 Veronika PeškováVeronika Pešková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 13 1.44 --oooxoxxoxxx 555.00
12 153 Hana PavlíčkováHana Pavlíčková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
01 11 1.36 -oooxoxxx 470.00
13 111 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 21 1.32 ooooxxx 429.00
14 143 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
01 19 1.32 -oxoxoxxx 429.00
15= 148 Terezie HessováTerezie Hessová
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
02 4 1.28 --oxx- 389.00
15= 123 Lucie StrnadováLucie Strnadová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
03 18 1.28 -ooxxx 389.00
15= 130 Simona PlosováSimona Plosová
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
04 14 1.28 --oxxx 389.00
18 134 Marie StankováMarie Stanková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 17 1.24 -oxxx 350.00
19 139 Uliana MatiuninaUliana Matiunina
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
02 8 1.24 xoxxoxxx 350.00
20 96 Sandra FridrichováSandra Fridrichová
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
03 2 1.20 xxox- 312.00
102 Nicol MúhlováNicol Múhlová
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
03 10 NM x
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 3.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Jan LepeškaJan Lepeška
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
00 10 6.09 x5.95x5.956.090.00.0 606.00
2 7 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
03 17 6.03 5.755.655.875.876.030.00.0 593.00
3 79 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
02 8 5.99 5.395.245.675.675.990.00.0 584.00
4 57 Jiří KováčJiří Kováč
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
03 9 5.80 5.525.525.675.675.800.00.0 544.00
5 10 Kryštof BesserKryštof Besser
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 2 5.79 5.325.465.495.495.790.00.0 542.00
6 16 Kevin MilerKevin Miler
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
03 11 5.46 5.465.28x5.465.420.00.0 473.00
7 78 Richard HeřtRichard Heřt
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 6 5.44 5.195.44-5.44-0.00.0 469.00
8 84 Jakub TothJakub Toth
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 21 5.43 5.135.325.145.325.430.00.0 467.00
9 71 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
01 15 5.40 5.40--5.40-0.00.0 461.00
10 19 Vojtěch TonarVojtěch Tonar
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 20 5.39 5.035.275.135.275.390.00.0 459.00
11 31 Jan ŠímaJan Šíma
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
03 19 5.33 5.335.245.205.334.980.00.0 447.00
12 73 David StarýDavid Starý
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
02 18 5.18 5.165.184.975.185.110.00.0 417.00
13 72 Dan SemerádDan Semerád
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
01 16 5.16 5.164.60x5.164.800.00.0 413.00
14 48 Marek KašparMarek Kašpar
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
00 7 5.07 5.074.742.325.073.430.00.0 396.00
15 33 Jan BertlíkJan Bertlík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 1 5.03 5.035.004.525.03x0.00.0 388.00
16 23 Martin ČonkaMartin Čonka
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
01 5 5.00 4.76x4.794.795.000.00.0 382.00
17 38 Vojtěch MusilVojtěch Musil
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 12 4.98 4.984.754.654.98x0.00.0 378.00
18 52 Jan PokornýJan Pokorný
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
00 14 4.86 x4.384.864.861.650.00.0 356.00
19 61 Anh Duy PhamAnh Duy Pham
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
03 13 4.74 3.254.744.504.743.020.00.0 333.00
20 22 Jan ČervaJan Červa
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
01 4 4.68 x4.604.684.68x0.00.0 323.00
21 45 David ČadaDavid Čada
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
01 3 4.39 x4.39x4.39x0.00.0 271.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 3.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 7 5.30 4.98xx4.985.300.00.0 643.00
2 133 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
03 17 5.20 4.96x5.205.205.050.00.0 614.00
3 130 Simona PlosováSimona Plosová
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
04 13 5.12 5.03x5.125.12x0.00.0 592.00
4 166 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 20 4.94 4.944.824.864.944.780.00.0 543.00
5 108 Eva PojslováEva Pojslová
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
03 14 4.76 x4.76x4.76-0.00.0 495.00
6 154 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 18 4.60 4.314.60-4.60-0.00.0 454.00
7 114 Tereza DivišováTereza Divišová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
01 2 4.48 4.414.292.704.414.480.00.0 423.00
8 132 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 16 4.41 4.414.26-4.41-0.00.0 406.00
9 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
02 15 4.27 3.854.274.024.274.150.00.0 371.00
10 155 Michaela SucháMichaela Suchá
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 19 4.26 4.264.21-4.26-0.00.0 369.00
11 107 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 11 4.25 4.254.124.004.253.960.00.0 367.00
12 115 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
01 3 4.21 3.794.214.154.214.140.00.0 357.00
13 85 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 1 4.10 3.984.104.034.10-0.00.0 331.00
14 92 Radka PěknáRadka Pěkná
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 12 4.09 3.873.973.833.974.090.00.0 329.00
15 109 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 21 4.06 1.923.403.873.874.060.00.0 322.00
16 158 Julie JägerováJulie Jägerová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 5 3.98 3.273.933.983.98-0.00.0 303.00
17 95 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 23 3.98 xx3.983.98x0.00.0 303.00
18 101 Tereza MarhanováTereza Marhanová
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
04 9 3.74 3.723.313.743.743.400.00.0 250.00
19 150 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 6 3.67 3.523.67-3.67-0.00.0 235.00
20 139 Uliana MatiuninaUliana Matiunina
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
02 10 3.63 3.63xx3.632.720.00.0 227.00
21 96 Sandra FridrichováSandra Fridrichová
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
03 4 3.61 3.563.613.563.613.430.00.0 223.00
22 138 Alexandra LetalíkováAlexandra Letalíková
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
03 8 2.81 2.502.812.362.812.620.00.0 76.00
141 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
02 22 NM x--0.0-0.00.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 3.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
01 23 13.23 12.2811.8713.2313.23x0.00.0 743.00
2 87 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
01 5 11.57 10.4711.4911.5711.5710.750.00.0 633.00
3 118 Anna HvězdováAnna Hvězdová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
03 9 10.22 10.2208.9609.4310.2209.150.00.0 544.00
4 135 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 21 10.12 10.12x10.0010.1209.140.00.0 537.00
5 88 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 7 10.12 09.9210.1209.8610.1209.170.00.0 537.00
6 107 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
01 18 10.05 09.6709.4209.4709.6710.050.00.0 533.00
7 156 Karolína FoffováKarolína Foffová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 3 09.52 09.52x09.0309.5209.320.00.0 498.00
8 116 Veronika GötzlováVeronika Götzlová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
03 6 09.30 07.4108.0808.7708.7709.300.00.0 484.00
9 150 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 12 09.24 09.0008.5309.2409.2408.910.00.0 480.00
10 131 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 20 08.80 08.5008.5408.8008.8007.990.00.0 451.00
11 124 Barbora BalogováBarbora Balogová
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 1 08.78 x08.20x08.2008.780.00.0 450.00
12 149 Štěpánka JaloveckáŠtěpánka Jalovecká
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
04 11 08.53 08.5308.4907.8808.5307.570.00.0 434.00
13 120 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
04 19 08.42 08.42x07.4108.42x0.00.0 427.00
14 142 Sára ŠulcováSára Šulcová
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
00 22 08.19 07.8008.1307.6308.1308.190.00.0 412.00
15 85 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 2 08.18 07.6308.1807.7308.1808.120.00.0 411.00
16 105 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ...
03 13 08.11 07.1807.3008.1008.1008.110.00.0 406.00
17 158 Julie JägerováJulie Jägerová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 10 07.94 07.7107.9407.4007.9407.680.00.0 395.00
18 138 Alexandra LetalíkováAlexandra Letalíková
Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li...
03 14 07.73 07.7306.8707.5107.7307.530.00.0 382.00
19 161 Tereza MacholdováTereza Macholdová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 15 07.41 07.1907.2307.1107.2307.410.00.0 361.00
20 98 Kateřina HanischováKateřina Hanischová
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
02 8 07.11 05.2205.5307.1107.1106.680.00.0 342.00
21 97 Veronika FrumertováVeronika Frumertová
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
01 4 06.98 x06.2506.9806.9806.880.00.0 334.00
22 Kateřina MedkováKateřina Medková
SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk
04 16 06.79 06.5506.4206.5706.5706.790.00.0 322.00
23 152 Eliška MusílkováEliška Musílková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 17 05.31 05.31--05.31-0.00.0 228.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 3.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 19 14.37 14.3713.9013.6214.3714.140.00.0 751.00
2 4 Jan LepeškaJan Lepeška
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
00 10 13.75 x13.7513.2113.7513.350.00.0 713.00
3 11 Samuel CamaraSamuel Camara
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 1 13.34 12.6112.9513.3413.3413.150.00.0 688.00
4 68 Filip KaplanFilip Kaplan
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
01 6 13.04 12.3513.0412.7613.04-0.00.0 670.00
5 81 Michael MackůMichael Macků
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 11 12.70 12.1912.7012.0312.70-0.00.0 649.00
6 80 Ondřej KovářOndřej Kovář
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
01 8 12.07 12.0011.5012.0712.07-0.00.0 611.00
7 18 Šimon StudihradŠimon Studihrad
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 17 12.01 11.1211.1612.0112.0110.280.00.0 607.00
8 82 David SejákDavid Seják
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
02 16 11.67 11.3711.6711.1611.67-0.00.0 586.00
9 60 Petr PaizkerPetr Paizker
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
00 14 11.59 11.5911.4811.3911.5911.280.00.0 582.00
10 20 David VodákDavid Vodák
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 21 11.03 10.2811.0310.2011.03x0.00.0 548.00
11 22 Jan ČervaJan Červa
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
01 2 10.65 10.3310.6510.2710.6510.170.00.0 525.00
12 56 Vítězslav HorákVítězslav Horák
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
01 5 10.43 10.0210.0610.1910.1910.430.00.0 512.00
13 27 Jindřich KrupkaJindřich Krupka
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
02 9 10.31 10.2310.3109.6310.3110.260.00.0 504.00
14 39 Štěpán MutínskýŠtěpán Mutínský
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
02 12 09.80 09.80--09.80-0.00.0 474.00
15 32 Jakub VohánkaJakub Vohánka
Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého...
00 22 09.72 09.4109.7209.4109.7209.400.00.0 469.00
16 46 Felix DoktorFelix Doktor
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
01 3 09.62 09.3108.2909.6209.6208.380.00.0 463.00
17 64 Jakub Tomáš VargaJakub Tomáš Varga
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
01 20 09.55 08.9309.3609.5509.5508.370.00.0 459.00
18 53 Pavel ŠrytrPavel Šrytr
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
02 18 09.48 09.2809.4809.4509.4809.020.00.0 454.00
19 6 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
03 15 09.44 09.4408.7409.1709.4409.240.00.0 452.00
20 49 Marian KošMarian Koš
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
03 7 08.97 x08.3908.9708.9708.590.00.0 424.00
21 36 Kryštof HarantKryštof Harant
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
01 4 08.49 08.0608.4907.8008.49-0.00.0 395.00
5 Jan NovotnýJan Novotný
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
03 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HříchJan Hřích 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 2479
2 Filip KaplanFilip Kaplan 01 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2382
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 03 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2310
4 Martin PrchalMartin Prchal 02 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2295
5 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2257
6 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1938
7 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 1715
8 Tomáš UllíkTomáš Ullík 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1463
9 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1322
10 Jan LepeškaJan Lepeška 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1319
11 Tadeáš JindráčekTadeáš Jindráček 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 1250
12 Filip ChaloupkaFilip Chaloupka 01 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 1247
13 Marek ČernýMarek Černý 04 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1227
14 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1225
15 Jiří BauerJiří Bauer 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 1204
16 Richard HeřtRichard Heřt 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1195
17 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1175
18 Jiří KováčJiří Kováč 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1170
19 Kryštof BesserKryštof Besser 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1110
20 Filip HamplFilip Hampl 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1075
21 Ondřej KovářOndřej Kovář 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1074
22 Martin MariniMartin Marini 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1062
23 Štěpán MutínskýŠtěpán Mutínský 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1034
24 Martin ČonkaMartin Čonka 01 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 1032
25 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 03 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1008
26 Jakub DohnalJakub Dohnal 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0980
27 David StarýDavid Starý 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0913
28 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0874
29 Dominik TraupDominik Traup 00 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0836
30 Kryštof HarantKryštof Harant 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0770
31 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0751
32 Anh Duy PhamAnh Duy Pham 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0737
33 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0716
34 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0688
35 Dan SemerádDan Semerád 01 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0687
36 Michael MackůMichael Macků 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0649
37 Jiří HájekJiří Hájek 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0637
38 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0633
39 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0627
40 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0614
41 Daniel ČerveňákDaniel Červeňák 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0613
42 Šimon Petr ŠalanskýŠimon Petr Šalanský 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0613
43 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0607
44 Petr VlčekPetr Vlček 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0599
45 Filip HartmanFilip Hartman 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0593
46 Petr PaizkerPetr Paizker 00 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0582
47 Petr BorňasPetr Borňas 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0571
48 Pavel MundokPavel Mundok 00 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0560
49 Adam FučAdam Fuč 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0551
50 Martin ŠimoníčekMartin Šimoníček 03 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0539
51 Jan KoštovalJan Koštoval 02 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0535
52 Jan ČervaJan Červa 01 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0525
53 Vítězslav HorákVítězslav Horák 01 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0512
54 Filip VotočekFilip Votoček 04 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0511
55 Jindřich KrupkaJindřich Krupka 02 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0504
56 Jan NovotnýJan Novotný 03 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0496
57 Kevin MilerKevin Miler 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0473
58= Adam JanoušekAdam Janoušek 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0464
58= Matěj WiesnerMatěj Wiesner 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0464
60 Felix DoktorFelix Doktor 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0463
61 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0461
62 Pavel ŠrytrPavel Šrytr 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0454
63 Jan ŠímaJan Šíma 03 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0447
64 David MarekDavid Marek 00 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0434
65 Marek KašparMarek Kašpar 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0396
66 Jan BertlíkJan Bertlík 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0388
67 Jan PokornýJan Pokorný 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0356
68 Mikuláš LuptáčikMikuláš Luptáčik 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0319
69= Hung Anh KukučkaHung Anh Kukučka 02 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
69= Jakub TothJakub Toth 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0000
69= David SiglDavid Sigl 00 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
69= Lukáš ValentaLukáš Valenta 01 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
69= Jakub MrvíkJakub Mrvík 00 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0000
69= Marian KošMarian Koš 03 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0000
69= Jakub Tomáš VargaJakub Tomáš Varga 01 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
69= David SejákDavid Seják 02 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0000
69= Jakub VohánkaJakub Vohánka 00 Gymnázium Václava Hlavatého, LounyGymnázium Václava Hlavatého... 0000
69= David VodákDavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
69= Matěj KřížekMatěj Křížek 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0000
69= Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0000
69= Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
69= Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
69= Martin MikoMartin Miko 00 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0000
Celkem 83 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2937
2 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2551
3 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2506
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2445
5 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2352
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 2252
7 Simona StárováSimona Stárová 03 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 2065
8 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 1744
9 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1546
10 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 1479
11 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1389
12 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1386
13 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1350
14 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1252
15 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1242
16 Nikola BisováNikola Bisová 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1204
17 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1198
18 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 1189
19 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1174
20 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1143
21= Eva PojslováEva Pojslová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 1098
21= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 1098
23 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1028
24 Simona PlosováSimona Plosová 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0981
25 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 0969
26 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0967
27 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0948
28 Radka PěknáRadka Pěkná 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0928
29 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 0900
30 Hana PavlíčkováHana Pavlíčková 01 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0841
31 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0800
32 Adéla MotyčkováAdéla Motyčková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0726
33 Tereza MarhanováTereza Marhanová 04 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0708
34 Naděžda SalačováNaděžda Salačová 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0644
35 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0633
36 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0584
37= Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0537
37= Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0537
39 Sandra FridrichováSandra Fridrichová 03 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0535
40 Karolína FoffováKarolína Foffová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0498
41 Veronika GötzlováVeronika Götzlová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0484
42 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 0483
43 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0480
44 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0451
45 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0450
46 Štěpánka JaloveckáŠtěpánka Jalovecká 04 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0434
47 Tereza MacholdováTereza Macholdová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0424
48 Sára ŠulcováSára Šulcová 00 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0412
49 Eliška DoksanskáEliška Doksanská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0400
50 Julie JägerováJulie Jägerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0395
51 Barbora KočíBarbora Kočí 04 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0354
52 Zuzana BrychtováZuzana Brychtová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 0349
53 Kateřina HanischováKateřina Hanischová 02 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0342
54 Eva KubíkováEva Kubíková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna ... 0337
55 Veronika FrumertováVeronika Frumertová 01 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0334
56 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0331
57 Adriana BrabencováAdriana Brabencová 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0325
58 Tereza LandyšováTereza Landyšová 03 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0231
59 Uliana MatiuninaUliana Matiunina 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0227
60 Alexandra LetalíkováAlexandra Letalíková 03 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0076
61= Lenka BartošováLenka Bartošová 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0000
61= Barbora BalogováBarbora Balogová 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
61= Kateřina MedkováKateřina Medková 04 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0000
61= Terezie HessováTerezie Hessová 02 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0000
61= Marie StankováMarie Stanková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
61= Nicol MúhlováNicol Múhlová 03 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0000
61= Lucie StrnadováLucie Strnadová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
61= Tereza SalačováTereza Salačová 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0000
61= Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
61= Viktorie FrišováViktorie Frišová 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0000
61= Vendula MenclováVendula Menclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
61= Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
61= Adéla KonířováAdéla Konířová 04 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
61= Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
61= Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
61= Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 Gymnázium T. G. Masaryka LitvínovGymnázium T. G. Masaryka Li... 0000
61= Adéla KlautzováAdéla Klautzová 19 SZdŠ a OA RumburkSZdŠ a OA Rumburk 0000
61= Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
61= Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
61= Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
61= Veronika PeškováVeronika Pešková 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
61= Nela PokornáNela Pokorná 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
61= Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
61= Klára BláhováKlára Bláhová 04 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0000
61= Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
Celkem 85 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 2479
2 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 2382
3 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 2310
4 Gymnázium Rumburk{8} 2295
5 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 2257
6 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1938
7 Gymnazium Roudnice n/L{8} 1715
8 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 1463
9 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1322
10 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1319
11 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 1250
12 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 1247
13 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 1227
14 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 1225
15 Gymnazium Roudnice n/L{8} 1204
16 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 1195
17 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1175
18 Gymnázium Rumburk{8} 1170
19 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1110
20 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1075
21 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 1074
22 Gymnázium Rumburk{8} 1062
23 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 1034
24 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 1032
25 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 1008
26 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 980
27 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 913
28 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 874
29 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 836
30 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 770
31 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 751
32 Gymnázium Rumburk{8} 737
33 Gymnazium Roudnice n/L{8} 716
34 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 688
35 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 687
36 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 649
37 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 637
38 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 633
39 Gymnazium Roudnice n/L{8} 627
40 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 614
41 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 613
41 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 613
43 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 607
44 Gymnazium Roudnice n/L{8} 599
45 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 593
46 Gymnázium Rumburk{8} 582
47 Gymnazium Roudnice n/L{8} 571
48 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 560
49 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 551
50 Gymnázium Rumburk{8} 539
51 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 535
52 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 525
53 Gymnázium Rumburk{8} 512
54 Gymnázium Rumburk{8} 511
55 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 504
56 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 496
57 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 473
58 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 464
58 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 464
60 Gymnazium Roudnice n/L{8} 463
61 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 461
62 Gymnazium Roudnice n/L{8} 454
63 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 447
64 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 434
65 Gymnazium Roudnice n/L{8} 396
66 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 388
67 Gymnazium Roudnice n/L{8} 356
68 Gymnazium Roudnice n/L{8} 319
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
69 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 0
69 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 0
69 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
69 Gymnázium Rumburk{8} 0
69 Gymnazium Roudnice n/L{8} 0
69 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 0
69 Gymnázium Rumburk{8} 0
69 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny{8} 0
69 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
69 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 0
69 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
69 Gymnázium Rumburk{8} 0
69 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
69 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 0
Celkem 83 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Teplice{8} 2937
2 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 2551
3 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 2506
4 Gymnázium Chomutov{8} 2445
5 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 2352
6 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 2252
7 SZdŠ a OA Rumburk{8} 2065
8 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 1744
9 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 1546
10 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 1479
11 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1389
12 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 1386
13 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1350
14 Gymnázium Teplice{8} 1252
15 Gymnázium Teplice{8} 1242
16 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1204
17 Gymnázium Chomutov{8} 1198
18 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 1189
19 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 1174
20 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 1143
21 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 1098
21 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 1098
23 Gymnázium Teplice{8} 1028
24 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 981
25 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 969
26 Gymnázium Chomutov{8} 967
27 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 948
28 Gymnázium Chomutov{8} 928
29 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 900
30 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 841
31 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 800
32 Gymnázium Teplice{8} 726
33 SZdŠ a OA Rumburk{8} 708
34 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 644
35 Gymnázium Chomutov{8} 633
36 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 584
37 Gymnázium Chomutov{8} 537
37 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 537
39 SZdŠ a OA Rumburk{8} 535
40 Gymnázium Teplice{8} 498
41 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 484
42 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 483
43 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 480
44 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 451
45 SZdŠ a OA Rumburk{8} 450
46 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 434
47 Gymnázium Teplice{8} 424
48 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 412
49 Gymnázium Chomutov{8} 400
50 Gymnázium Teplice{8} 395
51 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 354
52 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 349
53 SZdŠ a OA Rumburk{8} 342
54 Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice{8} 337
55 SZdŠ a OA Rumburk{8} 334
56 Gymnázium Chomutov{8} 331
57 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 325
58 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 231
59 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 227
60 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 76
61 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
61 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 0
61 Gymnázium Teplice{8} 0
61 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
61 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
61 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 0
61 Gymnázium Chomutov{8} 0
61 SZdŠ a OA Rumburk{8} 0
61 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 0
61 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
61 SZdŠ a OA Rumburk{8} 0
61 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
61 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 0
61 Gymnázium Teplice{8} 0
61 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
61 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov{8} 0
61 SZdŠ a OA Rumburk{8} 0
61 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
61 Gymnázium Chomutov{8} 0
61 Gymnázium Chomutov{8} 0
61 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
61 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
61 Gymnázium Teplice{8} 0
61 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 0
61 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
Celkem 85 závodníků