Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Pardubice

Pardubice (18. 9. 2019)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ALEŠ LOSKOTALEŠ LOSKOT 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 2340
2 JAN STEJSKALJAN STEJSKAL 02 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 2145
3 Tomáš HladíkTomáš Hladík 01 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 1926
4 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1754
5 Tomáš FormáčekTomáš Formáček 01 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 1745
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1336
7 David NěmečekDavid Němeček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1269
8 Vojtěch PolívkaVojtěch Polívka 01 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 1259
9 Adam ŠindelářAdam Šindelář 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 1210
10 Martin GluckMartin Gluck 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1209
11 Denis HrubýDenis Hrubý 03 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 1199
12 MARIAN BENDÁKMARIAN BENDÁK 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 1119
13 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1057
14 Matouš NeradMatouš Nerad 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1038
15 Matyáš MacekMatyáš Macek 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 1031
16 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1025
17 Rostislav SuchochlebRostislav Suchochleb 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1021
18= Vlasta ŠimonVlasta Šimon 00 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0995
18= David DostálDavid Dostál 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0995
20 MATĚJ ŠŤOVÍČEKMATĚJ ŠŤOVÍČEK 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0794
21 Richard RokytaRichard Rokyta 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0757
22 Jakub HorákJakub Horák 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0733
23 MAREK MRSKOČMAREK MRSKOČ 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0710
24 FILIP STRÁNSKÝFILIP STRÁNSKÝ 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0697
25 JAKUB KOLÁŘJAKUB KOLÁŘ 19 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0696
26 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0688
27 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0641
28 Ondřej ŠtorekOndřej Štorek 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0621
29 Šimon DvořáčekŠimon Dvořáček 03 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0593
30 JIŘÍ POPELJIŘÍ POPEL 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0567
31 JAKUB ŠLAJSJAKUB ŠLAJS 02 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0564
32 LUKÁŠ PICEKLUKÁŠ PICEK 02 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0560
33 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0557
34 VOJTĚCH SÍLAVOJTĚCH SÍLA 01 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0545
35= RICHARD RAKRICHARD RAK 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0533
35= David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0533
37 Matěj VotrubaMatěj Votruba 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0515
38 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0496
39 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0489
40 JAKUB PODHAJSKÝJAKUB PODHAJSKÝ 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0475
41 VÍTEK ROSSLERVÍTEK ROSSLER 01 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0464
42 Jakub MatějkaJakub Matějka 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0460
43 Dominik CzeszewskiDominik Czeszewski 01 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0459
44 Michal JiroušekMichal Jiroušek 03 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0448
45 Ondřej BeranOndřej Beran 01 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0434
46 Tomáš ČíhařTomáš Číhař 00 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0432
47 DOMINIK HEGYIDOMINIK HEGYI 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0404
48 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0401
49 MARTIN VACHMARTIN VACH 00 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0347
50 Ricky SkokanRicky Skokan 00 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0345
51 Jan RychetskýJan Rychetský 03 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0317
52 Ondřej HálaOndřej Hála 02 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0311
53 JAROSLAV MACEKJAROSLAV MACEK 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0080
54= JAKUB NOVÁKJAKUB NOVÁK 03 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
54= Pavol ŠtetkaPavol Štetka 03 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0000
54= TOMÁŠ NOVÁKTOMÁŠ NOVÁK 03 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
54= Tomáš ČajánekTomáš Čajánek 04 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0000
54= Richard DenksteinRichard Denkstein 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
54= Ondřej PipekOndřej Pipek 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
54= FILIP JANÁKFILIP JANÁK 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0000
54= Pavol VyrostekPavol Vyrostek 02 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0000
54= LUKÁŠ FEJFARLUKÁŠ FEJFAR 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0000
54= VOJTĚCH ŠIŠMAVOJTĚCH ŠIŠMA 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
54= MATĚJ ŠŤOVÍČEKMATĚJ ŠŤOVÍČEK 00 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0000
54= Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
54= FRANTIŠEK JELÍNEKFRANTIŠEK JELÍNEK 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0000
54= Rokyta,Zelenka Hladík,ŠindelářRokyta,Zelenka Hladík,Šindelář 00 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0000
54= Martin GluckMartin Gluck 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
54= Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
54= JIŘÍ POPELJIŘÍ POPEL 01 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
54= ONDŘEJ LOSKOTONDŘEJ LOSKOT 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
54= PETR SADÍLEKPETR SADÍLEK 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
54= Sadílek,Popel Bendák,LoskotSadílek,Popel Bendák,Loskot 00 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
Celkem 73 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 2726
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2648
3 PAVLA KVASNIČKOVÁPAVLA KVASNIČKOVÁ 01 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 1821
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1633
5 Kristýna VenclováKristýna Venclová 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 1513
6 Elen TesařováElen Tesařová 04 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 1212
7 Tereza VáchováTereza Váchová 03 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 1123
8 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 1090
9 Tereza ČernáTereza Černá 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 1031
10 Tereza HezinováTereza Hezinová 04 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 1018
11 Gábina BeranováGábina Beranová 02 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 1014
12 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0990
13 Lucie HácováLucie Hácová 02 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0886
14 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0849
15 MONIKA ŠMÍDOVÁMONIKA ŠMÍDOVÁ 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0837
16 ANITA HRUŠKOVÁANITA HRUŠKOVÁ 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0736
17 Tereza KurkováTereza Kurková 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0715
18 Veronika GroulíkováVeronika Groulíková 02 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0703
19 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0700
20 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0698
21 Linda DuškováLinda Dušková 01 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0673
22 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0659
23 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0658
24= Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0555
24= Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0555
26= Marie RočkováMarie Ročková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0550
26= Natálie DrahošováNatálie Drahošová 01 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0550
28 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0539
29 Pavla TajovskáPavla Tajovská 04 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0528
30 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0511
31 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0507
32 Adéla KalistováAdéla Kalistová 02 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0500
33 TEREZA GAUBMANOVÁTEREZA GAUBMANOVÁ 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0482
34 ANEŽKA PIŠTĚKOVÁANEŽKA PIŠTĚKOVÁ 02 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0462
35 Natálie MusílkováNatálie Musílková 04 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0449
36 ZUZANA KUBANTOVÁZUZANA KUBANTOVÁ 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0423
37 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0411
38 NATALI BADALJANNATALI BADALJAN 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0402
39 Adéla VápeníkováAdéla Vápeníková 02 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0389
40 KATEŘINA KNOTKOVÁKATEŘINA KNOTKOVÁ 02 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0364
41 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0352
42 Klára KupkováKlára Kupková 01 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0338
43 Daniela ŠustrováDaniela Šustrová 02 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0308
44 Nikola BlehováNikola Blehová 03 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0296
45 Monika DvořáčkováMonika Dvořáčková 04 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0294
46 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0274
47 Julie EmingerováJulie Emingerová 03 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0230
48 Veronika GajdošováVeronika Gajdošová 02 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0212
49 ANDĚLA KAŠPAROVÁANDĚLA KAŠPAROVÁ 01 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0203
50 Viktorie MachováViktorie Machová 04 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0124
51 Vendula JarkovskáVendula Jarkovská 04 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0103
52 Valerie PojarováValerie Pojarová 04 SPSPaS PardubiceSPSPaS Pardubice 0065
53 Denisa HolečkováDenisa Holečková 03 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0027
54 MARIE JASELSKÁMARIE JASELSKÁ 03 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0000
55= Adéla GotvaldováAdéla Gotvaldová 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
55= NIKOLA SIRŮČKOVÁNIKOLA SIRŮČKOVÁ 04 SPŠCH PARDUBICESPŠCH PARDUBICE 0000
55= Nicola KmentováNicola Kmentová 01 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0000
55= Sylva NeradováSylva Neradová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
55= Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
55= Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
55= Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
55= Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
55= Jessica VaisováJessica Vaisová 04 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0000
55= Kristýna BockováKristýna Bocková 03 SZŠ PardubiceSZŠ Pardubice 0000
55= Kristýnka DemlováKristýnka Demlová 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
55= hh hhhh hh 00 Gy a SOŠ PřeloučGy a SOŠ Přelouč 0000
Celkem 66 závodníků