Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B

Kutná Hora (6. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 6.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.23 qA
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.52 qA
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.74 qA
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.55
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.96
MS Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.86
MS Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.06
Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 6.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 08.72 qA
2 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.85 qA
3 20 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.88 qA
4 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92 qB
5 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.96 qB
6 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.97 qB
7 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.02 qB
8 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.26 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 6.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.19 qB
2 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 09.31
3 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.35
4 47 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.56
5 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.70
6 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.74
7 36 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.83
8 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 6.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.63
2 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.72
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.87
4 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.93
5 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.20
6 53 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 10.38
7 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.56
Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.55
2 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.86
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.96
4 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.06
5 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.23 qA
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.52 qA
7 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 08.72 qA
8 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.74 qA
9 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.85 qA
10 20 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.88 qA
11 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92 qB
12 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.96 qB
13 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.97 qB
14 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.02 qB
15 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.19 qB
16 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.26 qB
17 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 09.31
18 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.35
19 47 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.56
20 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.63
21 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.70
22 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.72
23 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.74
24 36 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.83
25 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.87
26 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.93
27 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.19
28 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.20
29 53 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 10.38
30 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.56
Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 6.9.2019 - 17:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.22 11.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.49 9.00
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 08.55 8.00
4 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.86 7.00
5 20 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.87 6.00
6 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 6.9.2019 - 17:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.88 4.00
2 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.00 3.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.05 2.00
4 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.18 1.00
5 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.20
6 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 6.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.29 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.63 9.00
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.66 8.00
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.71 7.00
5 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 7 08.92 6.00
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 6.9.2019 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.92 4.00
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.92 3.00
3 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 08.96 2.00
4 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.02 1.00
5 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.05
6 56 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.24 qA
2 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.52 qA
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.57 qA
4 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.58 qA
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.78 qB
6 56 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.89 qB
7 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.97 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.60 qA
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.76 qA
3 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.90 qB
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 08.93 qB
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.20
6 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.30
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.06
2 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.23
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.30
4 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.37
5 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.71
6 46 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 8 09.76
Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 DNS
MS Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.36
2 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.45
4 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.49
5 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.56
6 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.57
7 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.67
MS Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.22
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.41
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.52
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.57
5 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.78
6 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.79
7 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.83
8 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 09.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.47
2 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.85
3 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.16
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 10.41
5 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.44
6 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.62
MS Klára StudnickáKlára Studnická 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.37
2 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.43
3 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.68
4 Zuzana SoldátováZuzana Soldátová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.04
5 Karolína StrunováKarolína Strunová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.27
Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 DNS
Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNS
MS Veronika BatelkováVeronika Batelková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 6.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.89 qB
2 6 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.12
3 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.13
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.14
5 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 5 09.22
6 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.33
7 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.24 qA
2 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.47
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.52 qA
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.57 qA
5 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.58 qA
6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.60 qA
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.76 qA
8 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.78 qB
9 56 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.89 qB
9 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.89 qB
11 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.90 qB
12 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 08.93 qB
13 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.97 qB
14 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.06
15 6 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.12
16 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.13
17 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.14
18 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.20
19 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.22
19 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 5 09.22
21 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.23
22 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.30
22 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.30
24 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.33
25 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.36
26 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.37
26 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.37
26 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
26 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.37
26 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
31 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.41
32 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.43
33 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.45
34 13 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.47
35 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.49
36 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.52
37 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.56
38 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.57
38 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.57
40 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.67
41 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.68
42 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.71
43 46 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 8 09.76
44 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.78
45 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.79
46 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.83
47 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.85
47 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.85
49 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 09.94
50 Zuzana SoldátováZuzana Soldátová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.04
51 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.16
52 Karolína StrunováKarolína Strunová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.27
53 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 10.41
54 Klára StudnickáKlára Studnická 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.43
55 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.44
56 Veronika BatelkováVeronika Batelková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.46
57 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.62
Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 DNS
Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 DNS
Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNS