Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B

Kutná Hora (6. 9. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 6.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 43.14 11.00
2 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 45.35 8.00
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 46.00 7.00
MS Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.88
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.05
MS Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 40.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 6.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 47.40 5.00
2 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 48.49 3.00
3 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 48.57 2.00
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 52.77
5 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 55.27
Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 6.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 47.44 4.00
2 34 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 50.27
3 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 50.77
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 52.10
5 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 59.37
Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 6.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 44.55 9.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 46.85 6.00
3 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 49.05 1.00
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 49.39
5 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 49.91
6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 55.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 40.19
2 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.88
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.05
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 43.14 11.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 44.55 9.00
6 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 45.35 8.00
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 46.00 7.00
8 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 46.85 6.00
9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 47.40 5.00
10 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 47.44 4.00
11 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 48.49 3.00
12 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 48.57 2.00
13 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 49.05 1.00
14 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 49.39
15 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 49.91
16 34 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 50.27
17 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 50.77
18 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 52.10
19 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 52.77
20 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 55.04
21 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 55.27
22 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 59.37
Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 45.18 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 45.82 9.00
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 46.29 8.00
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 46.48 7.00
5 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 46.63 6.00
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 47.46 3.00
2 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 48.80 1.00
3 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 49.34
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 49.81
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 49.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 47.02 4.00
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 48.40 2.00
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 49.91
MS Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 50.12
MS Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.66
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 50.56
2 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 51.03
3 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 51.86
4 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 52.19
Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
MS Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.13
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.96
2 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 51.14
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 51.45
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 53.64
5 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 55.52
MS Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 48.44
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 52.27
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 53.50
3 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 53.90
4 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 53.94
5 Zuzana SoldátováZuzana Soldátová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 57.55
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 46.90 5.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 48.93
3 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 51.51
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 51.96
5 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 53.08
6 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 56.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 45.18 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 45.82 9.00
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 46.29 8.00
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 46.48 7.00
5 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 46.63 6.00
6 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 46.90 5.00
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 47.02 4.00
8 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.13
9 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.23
10 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 47.46 3.00
11 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.66
12 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 48.40 2.00
13 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 48.44
14 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 48.80 1.00
15 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 48.93
16 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 49.34
17 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 49.81
18 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 49.82
19 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 49.91
20 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 50.12
21 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 50.56
22 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.96
23 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 51.03
24 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 51.14
25 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 51.45
26 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 51.51
27 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 51.86
28 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 51.96
29 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 52.19
30 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 52.27
31 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 53.08
32 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 53.50
33 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 53.64
34 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 53.90
35 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 53.94
36 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 55.52
37 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 56.52
38 Zuzana SoldátováZuzana Soldátová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 57.55
Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS