výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (4. 9. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.271.341.371.401.431.461.491.521.53 Body
1 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 12 1.52 oooooxoxooxxoxxooxx- 11.00
2 Pavel MistríkPavel Mistrík
AC PardubiceAC Pardubice
06 14 1.49 oooooxoxxoxxoxxoxxoxxx 9.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 1.46 o-o-ooooxoxxx 8.00
4 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 1.27 oooxoxxx 7.00
5 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 1.24 oooxxx 6.00
6 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 11 1.24 oxxooxxx 5.00
7 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 1.24 ooxoxxx 4.00
8= Jakub HoráčekJakub Horáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 1.19 ooxxx 2.00
8= Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC PardubiceAC Pardubice
07 3 1.19 ooxxx 2.00
8= Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 1.19 ooxxx 2.00
11= Jáchym BačaJáchym Bača
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 1.14 oxxx
11= Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
AC PardubiceAC Pardubice
09 4 1.14 oxxx
Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 NM xxx
Jonáš RobJonáš Rob
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 NM xxx
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.091.141.191.241.291.341.371.401.43 Body
1 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 15 1.40 ---oooooxxx 11.00
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 1.37 ooooooxoxxx 9.00
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 14 1.34 ooooooxxx 8.00
4 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 1.29 oooooxxx 7.00
5 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 1.29 -xooxooxxx 6.00
6 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 11 1.29 ooxooxoxxx 5.00
7= Alžběta ZavřelováAlžběta Zavřelová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 8 1.24 oooxoxxx 3.00
7= Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 1.24 oooxoxxx 3.00
7= Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 1.24 oooxoxxx 3.00
10 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 10 1.24 oxooxoxxx 1.00
11 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3 1.19 ooxoxxx
12 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 1 1.14 xoxxoxxx
13 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 5 1.09 xoxxx
Kateřina HávováKateřina Hávová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 6 DNS
Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 NM xxx
Celkem 15 závodníků