výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Krajské soutěže družstev přípravky žáků a žákyň Královehradeckého kraje

Dobruška (18. 9. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.88 331.00
2 55 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.03 298.00
3 99 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.22 257.00
4 93 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.25 251.00
5 20 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.48 207.00
6 116 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.84 145.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 256 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.44 214.00
2 43 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.54 196.00
3 50 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.62 181.00
4 51 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.69 169.00
5 88 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.75 159.00
6 82 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.82 148.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.24 253.00
2 98 Tomáš VágnerTomáš Vágner 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.58 188.00
3 85 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.78 154.00
4 107 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.96 126.00
5 173 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.02 117.00
6 49 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.14 101.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.56 192.00
2 81 Matyáš BártaMatyáš Bárta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.74 161.00
3 91 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.96 126.00
4 94 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.06 112.00
5 53 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.17 97.00
6 86 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.20 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.12 103.00
2 271 Kristian SuchánekKristian Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.40 68.00
3 74 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.43 65.00
4 269 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.50 58.00
5 150 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.68 40.00
6 270 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.99 17.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.56 192.00
2 104 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.75 159.00
3 75 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.93 131.00
4 95 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.04 115.00
5 112 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.35 74.00
6 87 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.62 46.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.88 331.00
2 55 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.03 298.00
3 99 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.22 257.00
4 52 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.24 253.00
5 93 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.25 251.00
6 256 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.44 214.00
7 20 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.48 207.00
8 43 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.54 196.00
9 106 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.56 192.00
9 108 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.56 192.00
11 98 Tomáš VágnerTomáš Vágner 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.58 188.00
12 50 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.62 181.00
13 51 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.69 169.00
14 81 Matyáš BártaMatyáš Bárta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.74 161.00
15 88 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.75 159.00
15 104 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.75 159.00
17 85 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.78 154.00
18 82 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.82 148.00
19 116 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.84 145.00
20 75 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.93 131.00
21 107 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.96 126.00
21 91 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.96 126.00
23 173 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.02 117.00
24 95 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.04 115.00
25 94 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.06 112.00
26 72 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.12 103.00
27 49 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.14 101.00
28 53 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.17 97.00
29 86 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.20 93.00
30 112 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.35 74.00
31 271 Kristian SuchánekKristian Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.40 68.00
32 74 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.43 65.00
33 269 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.50 58.00
34 87 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.62 46.00
35 150 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.68 40.00
36 270 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.99 17.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.14 531.00
2 41 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.42 463.00
3 54 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.59 424.00
4 280 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.63 415.00
5 18 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.65 411.00
6 19 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.96 344.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.45 456.00
2 275 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.46 454.00
3 273 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.70 400.00
4 83 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.73 393.00
5 244 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.87 363.00
6 240 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.92 353.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.60 422.00
2 48 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.66 408.00
3 365 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.81 376.00
4 371 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.84 369.00
5 23 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.92 353.00
6 247 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.58 228.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.50 444.00
2 115 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.78 382.00
3 22 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.99 338.00
4= 276 Bára KřížkováBára Křížková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.12 312.00
4= 25 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.12 312.00
6 279 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.26 285.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.19 299.00
2 245 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.27 283.00
3 254 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.47 247.00
4 243 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.62 221.00
5 248 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.70 208.00
6 357 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.78 195.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.36 477.00
2 246 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.96 344.00
3 356 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.18 300.00
4 359 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.32 274.00
5 251 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.45 250.00
6 32 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.54 235.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.14 531.00
2 252 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.36 477.00
3 41 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.42 463.00
4 24 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.45 456.00
5 275 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.46 454.00
6 42 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.50 444.00
7 54 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.59 424.00
8 274 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.60 422.00
9 280 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.63 415.00
10 18 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.65 411.00
11 48 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.66 408.00
12 273 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.70 400.00
13 83 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.73 393.00
14 115 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.78 382.00
15 365 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.81 376.00
16 371 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.84 369.00
17 244 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.87 363.00
18 240 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.92 353.00
18 23 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.92 353.00
20 19 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.96 344.00
20 246 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.96 344.00
22 22 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.99 338.00
23 276 Bára KřížkováBára Křížková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.12 312.00
23 25 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.12 312.00
25 356 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.18 300.00
26 281 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.19 299.00
27 279 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.26 285.00
28 245 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.27 283.00
29 359 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.32 274.00
30 251 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.45 250.00
31 254 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.47 247.00
32 32 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.54 235.00
33 247 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.58 228.00
34 243 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.62 221.00
35 248 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.70 208.00
36 357 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.78 195.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 1:54.47 593.00
2 71 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 1:55.31 580.00
3 55 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 1:57.14 552.00
4 20 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 1:57.20 551.00
5 49 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 1:58.85 526.00
6 51 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:01.00 494.00
7 43 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:01.97 480.00
8 50 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:03.71 455.00
9 74 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:05.01 437.00
10 53 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:08.87 386.00
11 72 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:09.19 382.00
12 75 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:34.07 126.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 81 Matyáš BártaMatyáš Bárta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 2:05.75 427.00
2 91 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:13.46 329.00
3 95 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:15.23 308.00
4 99 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:16.40 294.00
5 93 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:17.31 284.00
6 85 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:20.06 254.00
7 86 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:21.09 243.00
8 98 Tomáš VágnerTomáš Vágner 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 2:22.20 232.00
9 87 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:23.12 222.00
10 88 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:23.95 214.00
11 94 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 2:26.09 194.00
12 82 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.47 181.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 116 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:13.06 334.00
2 108 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:16.41 294.00
3 269 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:18.65 269.00
4 256 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:20.18 253.00
5 112 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 2:21.61 238.00
6 173 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:23.19 222.00
7 107 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:23.39 220.00
8 271 Kristian SuchánekKristian Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:24.94 204.00
9 106 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:25.51 199.00
10 270 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:26.51 190.00
11 104 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:27.40 181.00
12 150 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:43.39 64.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 1:54.47 593.00
2 71 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 1:55.31 580.00
3 55 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 1:57.14 552.00
4 20 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 1:57.20 551.00
5 49 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 1:58.85 526.00
6 51 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:01.00 494.00
7 43 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:01.97 480.00
8 50 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:03.71 455.00
9 74 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:05.01 437.00
10 81 Matyáš BártaMatyáš Bárta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 2:05.75 427.00
11 53 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:08.87 386.00
12 72 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:09.19 382.00
13 116 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:13.06 334.00
14 91 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:13.46 329.00
15 95 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:15.23 308.00
16 99 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:16.40 294.00
17 108 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:16.41 294.00
18 93 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:17.31 284.00
19 269 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:18.65 269.00
20 85 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:20.06 254.00
21 256 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:20.18 253.00
22 86 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:21.09 243.00
23 112 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 2:21.61 238.00
24 98 Tomáš VágnerTomáš Vágner 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 2:22.20 232.00
25 87 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:23.12 222.00
26 173 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:23.19 222.00
27 107 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:23.39 220.00
28 88 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:23.95 214.00
29 271 Kristian SuchánekKristian Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:24.94 204.00
30 106 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:25.51 199.00
31 94 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 2:26.09 194.00
32 270 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:26.51 190.00
33 104 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:27.40 181.00
34 82 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.47 181.00
35 75 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:34.07 126.00
36 150 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:43.39 64.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 1:54.33 595.00
2 21 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 1:58.46 532.00
3 25 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:04.60 443.00
4 32 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:04.85 440.00
5 23 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:05.08 436.00
6 19 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:05.10 436.00
7 48 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:07.66 402.00
8 18 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:08.03 397.00
9 54 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:08.91 385.00
10 83 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:09.77 374.00
11 24 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:10.41 366.00
12 41 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:14.04 322.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 275 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:12.57 339.00
2 365 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 2:12.82 336.00
3 279 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:13.92 323.00
4 273 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:15.26 307.00
5 115 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:16.61 292.00
6 357 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 2:16.75 290.00
7 280 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:18.76 268.00
8 22 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:19.16 264.00
9 281 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:20.62 248.00
10 356 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:21.27 241.00
11 276 Bára KřížkováBára Křížková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:23.15 222.00
12 274 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:26.20 193.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 252 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:13.41 329.00
2 246 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 2:15.21 308.00
3 254 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 2:16.28 296.00
4 245 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:21.64 237.00
5 371 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:24.97 204.00
6 240 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:25.74 197.00
7 251 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:26.97 185.00
8 359 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:27.04 185.00
9 247 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:27.64 179.00
10 244 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:35.01 118.00
11 248 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:36.96 104.00
12 243 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:42.31 70.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 1:54.33 595.00
2 21 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 1:58.46 532.00
3 25 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:04.60 443.00
4 32 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:04.85 440.00
5 23 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:05.08 436.00
6 19 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:05.10 436.00
7 48 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:07.66 402.00
8 18 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:08.03 397.00
9 54 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:08.91 385.00
10 83 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:09.77 374.00
11 24 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:10.41 366.00
12 275 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:12.57 339.00
13 365 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 2:12.82 336.00
14 252 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:13.41 329.00
15 279 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:13.92 323.00
16 41 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:14.04 322.00
17 246 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 2:15.21 308.00
18 273 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:15.26 307.00
19 254 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 2:16.28 296.00
20 115 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:16.61 292.00
21 357 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 2:16.75 290.00
22 280 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:18.76 268.00
23 22 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:19.16 264.00
24 281 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:20.62 248.00
25 356 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:21.27 241.00
26 245 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:21.64 237.00
27 276 Bára KřížkováBára Křížková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:23.15 222.00
28 371 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:24.97 204.00
29 240 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:25.74 197.00
30 274 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:26.20 193.00
31 251 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:26.97 185.00
32 359 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:27.04 185.00
33 247 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:27.64 179.00
34 244 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:35.01 118.00
35 248 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:36.96 104.00
36 243 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:42.31 70.00

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 26 5.04 0.0 390.00
2 93 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 25 4.39 0.0 271.00
3 108 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 9 4.03 0.0 211.00
4 88 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 4.00 0.0 206.00
5 116 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 15 3.99 0.0 204.00
6 51 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 12 3.98 0.0 203.00
7 20 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 4 3.97 0.0 201.00
8= 52 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 14 3.96 0.0 199.00
8= 71 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 27 3.96 0.0 199.00
10 107 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 3.91 0.0 191.00
11 104 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 3.89 0.0 188.00
12= 99 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 36 3.85 0.0 182.00
12= 50 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 10 3.85 0.0 182.00
14= 49 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 8 3.81 0.0 176.00
14= 256 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 19 3.81 0.0 176.00
16 271 Kristian SuchánekKristian Suchánek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 30 3.72 0.0 162.00
17= 85 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 11 3.69 0.0 158.00
17= 86 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 17 3.69 0.0 158.00
19 112 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 13 3.66 0.0 153.00
20 82 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 3.64 0.0 150.00
21= 106 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 5 3.60 0.0 145.00
21= 43 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 3.60 0.0 145.00
23= 98 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 34 3.58 0.0 142.00
23= 94 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 28 3.58 0.0 142.00
25 72 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 31 3.55 0.0 137.00
26 91 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 23 3.53 0.0 135.00
27 74 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 33 3.52 0.0 133.00
28 95 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 32 3.51 0.0 132.00
29= 173 Petr MalinaPetr Malina
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 22 3.35 0.0 110.00
29= 53 Filip KarelFilip Karel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 16 3.35 0.0 110.00
31 270 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 29 3.32 0.0 106.00
32 81 Matyáš BártaMatyáš Bárta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 2 3.30 0.0 103.00
33 150 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 18 3.27 0.0 99.00
34 75 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 35 3.25 0.0 96.00
35 269 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 24 3.23 0.0 94.00
87 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 20 NM 0.0
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 9 4.21 0.0 357.00
2 274 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 16 4.13 0.0 338.00
3 54 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 3.91 0.0 287.00
4 18 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 29 3.90 0.0 285.00
5 273 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 3.86 0.0 276.00
6 365 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 3.84 0.0 272.00
7 24 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 14 3.80 0.0 263.00
8= 275 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 17 3.76 0.0 254.00
8= 115 Barbora DusováBarbora Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 3.76 0.0 254.00
10 41 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 23 3.71 0.0 244.00
11 246 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 3.70 0.0 242.00
12= 23 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13 3.69 0.0 239.00
12= 371 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 4 3.69 0.0 239.00
14 19 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 30 3.67 0.0 235.00
15 252 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 35 3.66 0.0 233.00
16 42 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 24 3.65 0.0 231.00
17= 32 Pavlína SalabováPavlína Salabová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 27 3.54 0.0 208.00
17= 25 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 28 3.54 0.0 208.00
19 48 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 3.52 0.0 204.00
20 244 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 12 3.49 0.0 198.00
21= 280 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 25 3.48 0.0 196.00
21= 247 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 20 3.48 0.0 196.00
23 254 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 36 3.47 0.0 194.00
24 356 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 33 3.46 0.0 192.00
25 359 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2 3.41 0.0 182.00
26= 245 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 19 3.40 0.0 180.00
26= 281 Eliška TropováEliška Tropová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 31 3.40 0.0 180.00
28 240 Valerie ČermákováValerie Čermáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 6 3.39 0.0 178.00
29 276 Bára KřížkováBára Křížková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 18 3.38 0.0 176.00
30 83 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 3.37 0.0 174.00
31 22 Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 3 3.32 0.0 165.00
32 279 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 22 3.31 0.0 163.00
33 243 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 11 3.27 0.0 155.00
34 248 Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 26 3.22 0.0 146.00
35 251 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 32 3.12 0.0 128.00
36 357 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 34 2.95 0.0 99.00
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 12 44.44 0.0 261.00
2 108 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 9 42.78 0.0 247.00
3 93 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 25 40.76 0.0 230.00
4 107 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 40.24 0.0 226.00
5 256 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 19 39.98 0.0 224.00
6 52 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 14 39.48 0.0 220.00
7 87 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 20 38.79 0.0 214.00
8 99 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 36 36.61 0.0 196.00
9 112 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 13 36.13 0.0 193.00
10 86 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 17 35.36 0.0 186.00
11 75 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 35 35.32 0.0 186.00
12 55 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 26 35.26 0.0 185.00
13 88 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 34.84 0.0 182.00
14 150 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 18 34.24 0.0 177.00
15 116 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 15 34.16 0.0 177.00
16 43 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 33.59 0.0 172.00
17 270 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 29 33.20 0.0 169.00
18 106 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 5 32.61 0.0 164.00
19 50 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 10 31.88 0.0 158.00
20 74 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 33 31.70 0.0 157.00
21 82 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 31.27 0.0 153.00
22 94 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 28 30.33 0.0 146.00
23 71 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 27 29.98 0.0 143.00
24 20 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 4 28.66 0.0 133.00
25 53 Filip KarelFilip Karel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 16 28.37 0.0 130.00
26 95 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 32 27.93 0.0 127.00
27 49 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 8 27.86 0.0 126.00
28 104 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 27.83 0.0 126.00
29 81 Matyáš BártaMatyáš Bárta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 2 27.69 0.0 125.00
30 72 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 31 26.07 0.0 113.00
31 173 Petr MalinaPetr Malina
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 22 25.21 0.0 106.00
32 269 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 24 23.62 0.0 94.00
33 98 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 34 23.23 0.0 91.00
34 91 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 23 22.54 0.0 86.00
35 271 Kristian SuchánekKristian Suchánek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 30 21.69 0.0 79.00
36 85 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 11 21.13 0.0 75.00
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 9 39.56 0.0 350.00
2 273 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 38.96 0.0 343.00
3 365 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 36.74 0.0 316.00
4 279 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 22 35.98 0.0 307.00
5 280 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 25 31.49 0.0 253.00
6 19 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 30 30.52 0.0 242.00
7 42 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 24 30.01 0.0 236.00
8 254 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 36 29.34 0.0 228.00
9 274 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 16 28.83 0.0 222.00
10 359 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2 28.78 0.0 221.00
11 48 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 28.66 0.0 220.00
12 23 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13 27.28 0.0 204.00
13 24 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 14 27.12 0.0 202.00
14 25 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 28 26.56 0.0 195.00
15 41 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 23 26.20 0.0 191.00
16 115 Barbora DusováBarbora Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 26.19 0.0 191.00
17 83 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 26.07 0.0 190.00
18 371 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 4 25.99 0.0 189.00
19 245 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 19 25.22 0.0 180.00
20 276 Bára KřížkováBára Křížková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 18 24.35 0.0 170.00
21 244 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 12 23.95 0.0 165.00
22 275 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 17 23.59 0.0 161.00
23 251 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 32 23.09 0.0 156.00
24 18 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 29 23.08 0.0 156.00
25 357 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 34 21.72 0.0 140.00
26 252 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 35 21.00 0.0 132.00
27 54 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 20.76 0.0 129.00
28 246 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 20.60 0.0 128.00
29 243 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 11 20.26 0.0 124.00
30 248 Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 26 19.98 0.0 121.00
31 22 Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 3 19.56 0.0 116.00
32 356 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 33 19.24 0.0 113.00
33 32 Pavlína SalabováPavlína Salabová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 27 19.06 0.0 111.00
34 247 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 20 18.49 0.0 104.00
35 281 Eliška TropováEliška Tropová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 31 18.48 0.0 104.00
36 240 Valerie ČermákováValerie Čermáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 6 17.40 0.0 92.00
Celkem 36 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1425
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1265
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1253
4 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1127
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1092
6 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1036
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0993
8 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0976
9 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0944
10 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0929
11 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0929
12 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0867
13 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0860
14 Matyáš BártaMatyáš Bárta 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0816
15 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0792
16 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0763
17 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0761
18 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0735
19 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0723
20 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0700
21 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0682
22 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0680
23 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0676
24 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0658
25 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0654
26 Tomáš VágnerTomáš Vágner 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0653
27 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0641
28 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0632
29 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0594
30 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0555
31 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0539
32 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0515
33 Kristian SuchánekKristian Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0513
34= Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0482
34= Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0482
36 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0380
Celkem 36 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1770
2 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1506
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1326
4 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1300
5 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1287
6 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1257
7 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1249
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1234
9 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1232
10 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1225
11 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1220
12 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1208
13 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1175
14 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1171
15 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1158
16 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1132
17 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1131
18 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1119
19 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1078
20 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1022
21 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1001
22 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0994
23 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0965
24 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0883
25= Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0880
25= Bára KřížkováBára Křížková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0880
27 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0862
28 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0846
29 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0844
30 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0831
31 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0820
32 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0724
33 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0719
34 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0707
35 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0579
36 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0570
Celkem 36 závodníků