výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje jednotlivců přípravek

Litomyšl (7. 9. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 08.83
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.15
3 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.32
4 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.35
5 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 09.36
Antonín HloušekAntonín Hloušek 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 09.19
2 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.30
3 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.55
4 24 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.61
5 Tomáš BlažekTomáš Blažek 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.81
6 Oliver JonášOliver Jonáš 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.37
2 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.08
3 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.10
4 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.26
5 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.57
6 Josef SoukupJosef Soukup 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 09.65
2 35 Matyáš MilerMatyáš Miler 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.55
3 Matěj KadlecMatěj Kadlec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.64
Štěpán MilerŠtěpán Miler 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 08.83
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.15
3 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 09.19
4 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.30
5 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.32
6 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.35
7 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 09.36
8 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.37
9 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.55
10 24 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.61
11 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 09.65
12 Tomáš BlažekTomáš Blažek 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.81
13 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.08
14 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.10
15 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.26
16 Oliver JonášOliver Jonáš 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.34
17 35 Matyáš MilerMatyáš Miler 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.55
18 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.57
19 Matěj KadlecMatěj Kadlec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.64
20 Josef SoukupJosef Soukup 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.79
Antonín HloušekAntonín Hloušek 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Štěpán MilerŠtěpán Miler 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.09
2 30 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 09.11
3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.25
4 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.39
5 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.48
6 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.51
2 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.59
3 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.62
4 55 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.65
5 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.67
6 52 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.41
2 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.64
3 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.65
4 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.74
5 54 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.01
Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.48
2 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.59
3 52 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.65
4 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.84
5 38 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.87
50 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.75
2 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.29
3 53 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.33
4 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.38
5 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.42
6 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 10.92
2 Thea VojtěchováThea Vojtěchová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.97
3 Monika HepnarováMonika Hepnarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.01
4 Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 11.04
5 Natalia HirkováNatalia Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11.45
6 51 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 12.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.81
2 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.13
3 Anežka BroulíkováAnežka Broulíková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 11.11
4 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.38
5 49 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.85
6 Anežka KučerováAnežka Kučerová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.09
2 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.65
3 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.81
4 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.41
2 55 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.48
3 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.59
4 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.64
5 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.65
5 52 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.65
7 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.74
8 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.75
9 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.81
10 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.84
11 38 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.87
12 54 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.01
13 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.09
14 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.13
15 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.29
16 53 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.33
17 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.38
18 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.42
19 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 10.50
20 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.65
21 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.81
22 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 10.92
23 Thea VojtěchováThea Vojtěchová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.97
24 Monika HepnarováMonika Hepnarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.01
25 Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 11.04
26 Anežka BroulíkováAnežka Broulíková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 11.11
27 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.38
28 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.44
29 Natalia HirkováNatalia Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11.45
30 49 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.85
31 Anežka KučerováAnežka Kučerová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.96
32 51 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 12.18
Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DNS
50 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 22.70
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.71
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 23.32
4 36 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.37
5 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.83
6 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.03
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.98
2 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.42
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 25.03
4 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 26.07
5 33 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 26.91
6 Matěj KadlecMatěj Kadlec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SmolákŠimon Smolák 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 23.84
2 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 26.53
3 35 Matyáš MilerMatyáš Miler 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 28.88
4 34 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 30.71
Štěpán MilerŠtěpán Miler 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 22.70
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.71
3 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.98
4 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 23.32
5 36 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.37
6 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.42
7 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.83
8 Šimon SmolákŠimon Smolák 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 23.84
9 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.03
10 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 25.03
11 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 26.07
12 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 26.53
13 33 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 26.91
14 Matěj KadlecMatěj Kadlec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.95
15 35 Matyáš MilerMatyáš Miler 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 28.88
16 34 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 30.71
Štěpán MilerŠtěpán Miler 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.32
2 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 24.44
3 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 25.20
4 Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 28.58
Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 24.51
2 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.13
3 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 25.85
4 Monika HepnarováMonika Hepnarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 26.74
5 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 28.76
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 25.00
2 46 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 25.02
3 42 Sofie NovotnáSofie Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 27.73
4 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 28.55
5 Anežka BroulíkováAnežka Broulíková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 28.58
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 26.25
2 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.98
3 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 28.08
4 Natalia HirkováNatalia Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 29.58
5 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 29.94
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.47
2 48 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 26.49
3 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 26.76
4 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.84
5 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 28.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.32
2 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 24.44
3 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 24.51
4 45 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 25.00
5 46 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 25.02
6 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.13
7 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 25.20
8 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 25.85
9 Magdalena LoderováMagdalena Loderová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 26.25
10 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.47
11 48 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 26.49
12 Monika HepnarováMonika Hepnarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 26.74
13 Juliana SaksunováJuliana Saksunová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 26.76
14 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.84
15 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.98
16 42 Sofie NovotnáSofie Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 27.73
17 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 28.08
18 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 28.20
19 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 28.55
20 Nikola MarholdováNikola Marholdová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 28.58
20 Anežka BroulíkováAnežka Broulíková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 28.58
22 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 28.76
23 Natalia HirkováNatalia Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 29.58
24 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 29.94
Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.9.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 1:52.55
2 30 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 1:53.60
3 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 1:55.04
4 29 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 1:55.55
5 32 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 1:58.35
6 24 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 1:58.63
7 28 Jan MarholdJan Marhold 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 1:59.12
8 33 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:13.48
9 35 Matyáš MilerMatyáš Miler 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:29.92
10 34 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:30.00
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.9.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 46 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 1:59.42
2 55 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 1:59.81
3 37 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:04.43
4 38 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:07.26
5 48 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 11 2:08.16
6 54 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 2:09.15
7 53 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:09.17
8 45 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:09.37
9 39 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 2:13.05
10 42 Sofie NovotnáSofie Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 2:31.09
11 49 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:39.51
12 51 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:42.68
52 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 DNS
50 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.9.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 30 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 3 4.16 0.0
2 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 14 4.10 0.0
3 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 8 3.88 0.0
4 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 19 3.87 0.0
5 36 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 17 3.86 0.0
6 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 16 3.86 0.0
7 Šimon SmolákŠimon Smolák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 12 3.84 0.0
8 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 3.83 0.0
9 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 9 3.52 0.0
10 Vít DucháčekVít Ducháček
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 2 3.51 0.0
11 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 10 3.50 0.0
12 Radim ČápRadim Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 23 3.49 0.0
13 29 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 15 3.46 0.0
14= Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 6 3.26 0.0
14= Oliver JonášOliver Jonáš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 22 3.26 0.0
16 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 21 3.15 0.0
17 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 1 3.06 0.0
18 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 11 3.02 0.0
19 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 20 2.98 0.0
20 33 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 18 2.90 0.0
21 Josef SoukupJosef Soukup
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 13 2.69 0.0
22 34 Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 4 2.27 0.0
Michal KovaříkMichal Kovařík
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 5 NM 0.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.9.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 21 3.81 0.0
2 52 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 12 3.50 0.0
3 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 10 3.42 0.0
4 37 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 3 3.40 0.0
5 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 11 3.39 0.0
6 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 20 3.34 0.0
7 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 9 3.31 0.0
8 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 17 3.29 0.0
9 Dominika MašanskáDominika Mašanská
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 8 3.20 0.0
10 54 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 15 3.19 0.0
11 39 Natálie HolingrováNatálie Holingrová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 2 3.17 0.0
12 Sarah BaranovičováSarah Baranovičová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 1 3.16 0.0
13 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 18 3.15 0.0
14 Juliana SaksunováJuliana Saksunová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 19 3.00 0.0
15 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 7 2.93 0.0
16 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 14 2.91 0.0
17 Anna KurkováAnna Kurková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 5 2.74 0.0
18 Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 4 2.62 0.0
19 49 Anna SaláškováAnna Salášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 13 2.41 0.0
50 Kamila ŠedováKamila Šedová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 16 DNS 0.0
Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 22 DNS 0.0
Magdalena LoderováMagdalena Loderová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 NM 0.0
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 15 45.93 0.0
2 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 42.65 0.0
3 24 Jan KabrhelJan Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 20 42.13 0.0
4 32 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 14 38.12 0.0
5 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 9 37.07 0.0
6 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 13 35.74 0.0
7 29 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 12 35.23 0.0
8 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 10 34.25 0.0
9 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 8 34.09 0.0
10 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 7 32.05 0.0
11 28 Jan MarholdJan Marhold
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 5 30.28 0.0
12 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 17 29.91 0.0
13 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 19 26.53 0.0
14 Oliver JonášOliver Jonáš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 18 25.90 0.0
15 Petr ŠrautPetr Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 16 25.81 0.0
16 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 1 22.52 0.0
17 Michal KovaříkMichal Kovařík
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 4 21.99 0.0
18 Štěpán MilerŠtěpán Miler
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 6 21.59 0.0
19 Josef SoukupJosef Soukup
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 11 17.33 0.0
Antonín HloušekAntonín Hloušek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 21 DNS 0.0
Matěj KadlecMatěj Kadlec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 3 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 14 37.44 0.0
2 55 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 13 35.64 0.0
3 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 8 34.48 0.0
4 Tereza KönigováTereza Königová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 5 27.48 0.0
5 Thea VojtěchováThea Vojtěchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 12 27.27 0.0
6 37 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 27.14 0.0
7 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 26.17 0.0
8 Nela HrnčířováNela Hrnčířová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 3 25.95 0.0
9 48 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 9 24.88 0.0
10 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 24.69 0.0
11 38 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1 22.71 0.0
12 46 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 6 22.70 0.0
13 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 10 21.65 0.0
14 Ela ŠmejcováEla Šmejcová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 11 20.96 0.0
15 Natalia HirkováNatalia Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 2 19.45 0.0
Celkem 15 závodníků