Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod)

Ostrava - Vítkovice (17. 9. 2019)

600 m - Žáci

(út, 17.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:50.01
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:01.73
Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žáci

(út, 17.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:44.90 754.00
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:58.99 524.00
3 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:00.68 499.00
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:00.81 497.00
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:07.13 409.00
6 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:10.01 371.00
7 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:13.38 330.00
8 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:13.76 325.00
9 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:20.62 248.00
10 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:21.20 242.00
11 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:22.28 231.00
12 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:27.50 181.00
13 Matěj BryndačMatěj Bryndač 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:29.97 159.00
14 Jonáš CiencialaJonáš Cienciala 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:31.10 149.00
15 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:32.80 135.00
16 František ZuntFrantišek Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:34.40 123.00
17 Matyáš NajdekMatyáš Najdek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:52.40 23.00
Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 19 závodníků

600 m - Žákyně

(út, 17.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KadulováKristýna Kadulová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:52.20
2 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:54.72
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:00.53
4 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:04.00
5 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:06.05
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:10.42
7 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:14.43
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:15.09
9 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:15.92
MS Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:49.59
MS Tereza FadrnáTereza Fadrná 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:59.45
MS Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 1:53.19
MS Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:01.10
MS Anna MaksováAnna Maksová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:54.30
Celkem 14 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(út, 17.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:59.50 516.00
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:05.48 431.00
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:05.52 430.00
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:08.79 387.00
5 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:09.40 379.00
6 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:12.20 344.00
7 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:12.22 344.00
8 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:13.48 328.00
9 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:14.21 320.00
10 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:14.43 317.00
11 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:14.80 313.00
12 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:15.37 306.00
13 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:16.50 293.00
14 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:19.60 259.00
15 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:20.57 249.00
16 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:22.33 230.00
17 Tereza PřečkováTereza Přečková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:23.30 221.00
18 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:23.33 220.00
19 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:23.74 216.00
20 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:25.20 202.00
21 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:25.81 196.00
22 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:26.56 189.00
23 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:27.55 180.00
24 Emma KronEmma Kron 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2:27.66 179.00
25 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:27.90 177.00
26 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:28.57 171.00
27 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:29.20 165.00
28 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:30.30 156.00
29 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:31.35 147.00
30 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:34.00 126.00
31 Anna KalousováAnna Kalousová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:34.85 120.00
32 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:35.26 117.00
33 Elena DudováElena Dudová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:37.10 103.00
34 Nela KvasničkováNela Kvasničková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:42.50 69.00
35 Viktorie ŠodkováViktorie Šodková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:43.13 65.00
36 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:44.01 60.00
37 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:45.60 52.00
38 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:48.72 37.00
Celkem 38 závodníků