Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajské finále SAP - Pardubický kraj

Svitavy (24. 9. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří POPELJiří POPEL 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2 07.56 694.00
2 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 07.65 665.00
3 Filip BorovičkaFilip Borovička 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 4 07.67 659.00
4 Marian BENDÁKMarian BENDÁK 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 4 07.77 628.00
5 Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 5 07.82 613.00
6 Filip KarlíčekFilip Karlíček 01 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 4 07.86 601.00
7 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 08.02 554.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 6 07.69 653.00
2 Jiří TůmaJiří Tůma 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 2 07.77 628.00
3 Ondřej PaldrmanOndřej Paldrman 04 školy Bohemia školy Bohemia 7 07.83 610.00
4 Zdeněk OpletalZdeněk Opletal 00 školy Bohemia školy Bohemia 8 07.90 589.00
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 3 07.95 574.00
6 Pavel VosykaPavel Vosyka 01 školy Bohemia školy Bohemia 8 08.02 554.00
7 Šimon KolářŠimon Kolář 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 08.25 489.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KseňákPetr Kseňák 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 3 07.70 650.00
2 Ondřej VOLEKOndřej VOLEK 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 1 07.73 640.00
3 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 07.77 628.00
4= Filip JančoFilip Jančo 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 07.82 613.00
4= Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 5 07.82 613.00
6 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1 07.89 592.00
7 Matouš NeradMatouš Nerad 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 08.21 500.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří POPELJiří POPEL 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2 07.56 694.00
2 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 07.65 665.00
3 Filip BorovičkaFilip Borovička 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 4 07.67 659.00
4 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 6 07.69 653.00
5 Petr KseňákPetr Kseňák 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 3 07.70 650.00
6 Ondřej VOLEKOndřej VOLEK 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 1 07.73 640.00
7 Marian BENDÁKMarian BENDÁK 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 4 07.77 628.00
7 Jiří TůmaJiří Tůma 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 2 07.77 628.00
7 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 07.77 628.00
10 Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 5 07.82 613.00
10 Filip JančoFilip Jančo 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 07.82 613.00
10 Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 5 07.82 613.00
13 Ondřej PaldrmanOndřej Paldrman 04 školy Bohemia školy Bohemia 7 07.83 610.00
14 Filip KarlíčekFilip Karlíček 01 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 4 07.86 601.00
15 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1 07.89 592.00
16 Zdeněk OpletalZdeněk Opletal 00 školy Bohemia školy Bohemia 8 07.90 589.00
17 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 3 07.95 574.00
18 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 08.02 554.00
18 Pavel VosykaPavel Vosyka 01 školy Bohemia školy Bohemia 8 08.02 554.00
20 Matouš NeradMatouš Nerad 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 08.21 500.00
21 Šimon KolářŠimon Kolář 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 08.25 489.00

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 07.82 904.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 4 08.00 848.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 7 08.10 818.00
4 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.38 735.00
5 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 1 08.49 704.00
6 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemia školy Bohemia 4 08.71 643.00
7 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 4 08.93 584.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 2 08.79 621.00
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 3 08.80 618.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 08.81 616.00
4 Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 09.03 558.00
5 Barbora VítkováBarbora Vítková 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 3 09.49 447.00
6 Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 6 09.52 440.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HájkováHana Hájková 02 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 8 08.60 673.00
2 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 7 08.76 629.00
3 Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 8 09.13 533.00
4 Bára SokolováBára Sokolová 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 1 09.43 461.00
5 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 09.61 419.00
6 Sabina BurešováSabina Burešová 01 školy Bohemia školy Bohemia 2 09.76 386.00
MS Jolana SoškováJolana Sošková 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 09.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 07.82 904.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 4 08.00 848.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 7 08.10 818.00
4 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.38 735.00
5 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 1 08.49 704.00
6 Hana HájkováHana Hájková 02 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 8 08.60 673.00
7 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemia školy Bohemia 4 08.71 643.00
8 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 7 08.76 629.00
9 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 2 08.79 621.00
10 Vendula FrantováVendula Frantová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 3 08.80 618.00
11 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 08.81 616.00
12 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 4 08.93 584.00
13 Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 09.03 558.00
14 Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 8 09.13 533.00
15 Jolana SoškováJolana Sošková 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 09.42
16 Bára SokolováBára Sokolová 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 1 09.43 461.00
17 Barbora VítkováBarbora Vítková 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 3 09.49 447.00
18 Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 6 09.52 440.00
19 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 09.61 419.00
20 Sabina BurešováSabina Burešová 01 školy Bohemia školy Bohemia 2 09.76 386.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 3 26.25 775.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 26.84 725.00
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 6 27.80 647.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 5 27.84 643.00
5 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 1 29.79 497.00
Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 6 28.51 591.00
2 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 5 29.18 541.00
3 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 3 29.25 536.00
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 29.27 534.00
5 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 1 29.32 531.00
6 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 4 29.91 488.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 2 30.19 469.00
2 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 4 30.37 457.00
3 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemia školy Bohemia 5 32.89 299.00
4 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemia školy Bohemia 3 33.81 249.00
Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 3 26.25 775.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 26.84 725.00
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 6 27.80 647.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 5 27.84 643.00
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 6 28.51 591.00
6 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 5 29.18 541.00
7 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 3 29.25 536.00
8 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 29.27 534.00
9 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 1 29.32 531.00
10 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 1 29.79 497.00
11 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 4 29.91 488.00
12 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 2 30.19 469.00
13 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 4 30.37 457.00
14 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemia školy Bohemia 5 32.89 299.00
15 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemia školy Bohemia 3 33.81 249.00
Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 DNS
Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 3 55.22 590.00
2 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 55.71 571.00
3 Filip BoštíkFilip Boštík 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1 55.87 564.00
4 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 56.22 551.00
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 58.18 477.00
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 59.84 419.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 6 55.20 591.00
2 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 2 55.22 590.00
3 Vítek ROSSLERVítek ROSSLER 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 5 56.04 558.00
4 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 56.91 524.00
5 Jiří PolanskýJiří Polanský 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 4 57.35 508.00
6 Matouš FaltusMatouš Faltus 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 1 58.46 467.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PaldrmanOndřej Paldrman 04 školy Bohemia školy Bohemia 6 56.53 539.00
2 Marek MRSKOČMarek MRSKOČ 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2 59.64 426.00
3 Matěj KubasaMatěj Kubasa 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 61.66 358.00
4 Martin HavelkaMartin Havelka 00 školy Bohemia školy Bohemia 3 61.67 358.00
Jaroslav DrašarJaroslav Drašar 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 54.60 615.00
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 59.23 440.00
3 David BauerDavid Bauer 04 školy Bohemia školy Bohemia 4 63.38 305.00
4 Štěpán ŠUBRTŠtěpán ŠUBRT 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2 64.36 277.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 54.60 615.00
2 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 6 55.20 591.00
3 Dominik VebrDominik Vebr 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 3 55.22 590.00
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 2 55.22 590.00
5 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 55.71 571.00
6 Filip BoštíkFilip Boštík 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1 55.87 564.00
7 Vítek ROSSLERVítek ROSSLER 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 5 56.04 558.00
8 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 56.22 551.00
9 Ondřej PaldrmanOndřej Paldrman 04 školy Bohemia školy Bohemia 6 56.53 539.00
10 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 56.91 524.00
11 Jiří PolanskýJiří Polanský 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 4 57.35 508.00
12 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 58.18 477.00
13 Matouš FaltusMatouš Faltus 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 1 58.46 467.00
14 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 59.23 440.00
15 Marek MRSKOČMarek MRSKOČ 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2 59.64 426.00
16 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 59.84 419.00
17 Matěj KubasaMatěj Kubasa 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 61.66 358.00
18 Martin HavelkaMartin Havelka 00 školy Bohemia školy Bohemia 3 61.67 358.00
19 David BauerDavid Bauer 04 školy Bohemia školy Bohemia 4 63.38 305.00
20 Štěpán ŠUBRTŠtěpán ŠUBRT 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2 64.36 277.00
Jaroslav DrašarJaroslav Drašar 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 4 DNS

800 m - Dorostenky

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 2:28.25 715.00
2 Marie RočkováMarie Ročková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2:32.46 662.00
3 Linda DuškováLinda Dušková 01 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 2:33.16 654.00
4 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 2:33.52 649.00
5 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 2:35.48 626.00
6= Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2:37.09 607.00
6= Kateřina MachováKateřina Machová 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 2:37.09 607.00
8 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 2:39.04 584.00
9 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 2:43.60 532.00
10 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 2:45.43 512.00
11 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 2:47.64 488.00
12 Vendula FrantováVendula Frantová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 2:54.28 420.00
13 Alena VackováAlena Vacková 02 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 2:58.93 375.00
14 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemia školy Bohemia 3:01.49 351.00
Justýna KarabcováJustýna Karabcová 02 školy Bohemia školy Bohemia NM
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 6 4:16.51 836.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 4:20.69 807.00
3 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 4:33.62 721.00
4 Jiří TůmaJiří Tůma 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 2 4:34.48 715.00
5 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemia školy Bohemia 3 4:36.11 705.00
6 Adam BrejšaAdam Brejša 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 4 4:37.22 698.00
7 Filip HorákFilip Horák 02 školy Bohemia školy Bohemia 6 4:55.13 588.00
8 Adam SodomkaAdam Sodomka 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1 4:58.81 567.00
9 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 5 5:09.40 507.00
10 Patrik ČoriPatrik Čori 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 4 5:43.97 333.00
David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek MRSKOČMarek MRSKOČ 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 3 4:22.47 795.00
2 Jakub KOLÁŘJakub KOLÁŘ 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 4:36.27 704.00
3 David BauerDavid Bauer 04 školy Bohemia školy Bohemia 5 4:48.86 626.00
4 František KolbaFrantišek Kolba 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4:50.59 615.00
5 Jan VernerJan Verner 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1 4:52.34 605.00
6 Munir ZakieMunir Zakie 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4:56.20 582.00
7 Vojtěch ŠIŠMAVojtěch ŠIŠMA 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 3 4:59.26 564.00
8 Ondřej KokotekOndřej Kokotek 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 5:08.52 512.00
9 Petr KovárníkPetr Kovárník 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 5:22.00 440.00
MS Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 6 4:32.82
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 6 4:16.51 836.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 5 4:20.69 807.00
3 Marek MRSKOČMarek MRSKOČ 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 3 4:22.47 795.00
4 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 6 4:32.82
5 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 4:33.62 721.00
6 Jiří TůmaJiří Tůma 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 2 4:34.48 715.00
7 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemia školy Bohemia 3 4:36.11 705.00
8 Jakub KOLÁŘJakub KOLÁŘ 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 4:36.27 704.00
9 Adam BrejšaAdam Brejša 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 4 4:37.22 698.00
10 David BauerDavid Bauer 04 školy Bohemia školy Bohemia 5 4:48.86 626.00
11 František KolbaFrantišek Kolba 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4:50.59 615.00
12 Jan VernerJan Verner 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1 4:52.34 605.00
13 Filip HorákFilip Horák 02 školy Bohemia školy Bohemia 6 4:55.13 588.00
14 Munir ZakieMunir Zakie 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4:56.20 582.00
15 Adam SodomkaAdam Sodomka 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1 4:58.81 567.00
16 Vojtěch ŠIŠMAVojtěch ŠIŠMA 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 3 4:59.26 564.00
17 Ondřej KokotekOndřej Kokotek 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 5:08.52 512.00
18 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 5 5:09.40 507.00
19 Petr KovárníkPetr Kovárník 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 5:22.00 440.00
20 Patrik ČoriPatrik Čori 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 4 5:43.97 333.00
David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 DNS

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Müller, Zelenka, Mareček, Ryba Müller, Zelenka, Mareček, Ryba Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 1:37.11 1205.0
2 POPEL, ROSSLER, BENDÁK, VOLEK POPEL, ROSSLER, BENDÁK, VOLEK SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 6 1:37.14 1205.0
3 Pospíšil, Čori, Boštík, Tůma Pospíšil, Čori, Boštík, Tůma Gymnázium Polička Gymnázium Polička 3 1:38.56 1182.0
4 Faltus, Honzák, Polanský, Borovička Faltus, Honzák, Polanský, Borovička PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 2 1:39.99 1159.0
5 Doležal, Gula, Jančo, Strakoš Doležal, Gula, Jančo, Strakoš VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 1:40.30 1154.0
6 Vebr, Kubasa, Zlesák, Šimůnek Vebr, Kubasa, Zlesák, Šimůnek Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1 1:42.35 1122.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešek, Priesol, Petržíla, Opletal Pešek, Priesol, Petržíla, Opletal školy Bohemia školy Bohemia 2 1:42.41 1121.0
2 Drašar, Nunvář, Nunvář, Čáslavský Drašar, Nunvář, Nunvář, Čáslavský Gymnázium Polička Gymnázium Polička 3 1:44.44 1089.0
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Müller, Zelenka, Mareček, Ryba Müller, Zelenka, Mareček, Ryba Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 1:37.11 1205.0
2 POPEL, ROSSLER, BENDÁK, VOLEK POPEL, ROSSLER, BENDÁK, VOLEK SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 6 1:37.14 1205.0
3 Pospíšil, Čori, Boštík, Tůma Pospíšil, Čori, Boštík, Tůma Gymnázium Polička Gymnázium Polička 3 1:38.56 1182.0
4 Faltus, Honzák, Polanský, Borovička Faltus, Honzák, Polanský, Borovička PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 2 1:39.99 1159.0
5 Doležal, Gula, Jančo, Strakoš Doležal, Gula, Jančo, Strakoš VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 1:40.30 1154.0
6 Vebr, Kubasa, Zlesák, Šimůnek Vebr, Kubasa, Zlesák, Šimůnek Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1 1:42.35 1122.0
7 Pešek, Priesol, Petržíla, Opletal Pešek, Priesol, Petržíla, Opletal školy Bohemia školy Bohemia 2 1:42.41 1121.0
8 Drašar, Nunvář, Nunvář, Čáslavský Drašar, Nunvář, Nunvář, Čáslavský Gymnázium Polička Gymnázium Polička 3 1:44.44 1089.0

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juránová, Ziková, Podhorná, Červená Juránová, Ziková, Podhorná, Červená Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 3 1:49.47 1287.0
2 Lišková, Krupová, Nováková, Ptáčková Lišková, Krupová, Nováková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 1:50.60 1268.0
3 Beranová, Máchová, Štěrbová, Bartakovičová Beranová, Máchová, Štěrbová, Bartakovičová Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 4 1:54.54 1203.0
4 Sokolová, Vltavská, Mervartová, Jirásková Sokolová, Vltavská, Mervartová, Jirásková Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 3 1:58.89 1134.0
5 Jakoubková, Drahokoupilová, Lazorová, Vaňková Jakoubková, Drahokoupilová, Lazorová, Vaňková VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 4 1:59.62 1122.0
6 Šulcová, Peřinová, Pavlištová, Novotná Šulcová, Peřinová, Pavlištová, Novotná OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 6 1:59.87 1118.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavrečková, Vacková, Baklíková, Kašparová Vavrečková, Vacková, Baklíková, Kašparová OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 1 2:05.71 1028.0
2 Horníková, Truncová, Dvořáková, Štěpánová Horníková, Truncová, Dvořáková, Štěpánová školy Bohemia školy Bohemia 2:06.75 1013.0
Přikrylová, Fadrná, Navrátilová, Frantová Přikrylová, Fadrná, Navrátilová, Frantová Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juránová, Ziková, Podhorná, Červená Juránová, Ziková, Podhorná, Červená Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 3 1:49.47 1287.0
2 Lišková, Krupová, Nováková, Ptáčková Lišková, Krupová, Nováková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 1:50.60 1268.0
3 Beranová, Máchová, Štěrbová, Bartakovičová Beranová, Máchová, Štěrbová, Bartakovičová Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 4 1:54.54 1203.0
4 Sokolová, Vltavská, Mervartová, Jirásková Sokolová, Vltavská, Mervartová, Jirásková Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 3 1:58.89 1134.0
5 Jakoubková, Drahokoupilová, Lazorová, Vaňková Jakoubková, Drahokoupilová, Lazorová, Vaňková VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 4 1:59.62 1122.0
6 Šulcová, Peřinová, Pavlištová, Novotná Šulcová, Peřinová, Pavlištová, Novotná OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 6 1:59.87 1118.0
7 Vavrečková, Vacková, Baklíková, Kašparová Vavrečková, Vacková, Baklíková, Kašparová OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 1 2:05.71 1028.0
8 Horníková, Truncová, Dvořáková, Štěpánová Horníková, Truncová, Dvořáková, Štěpánová školy Bohemia školy Bohemia 2:06.75 1013.0
Přikrylová, Fadrná, Navrátilová, Frantová Přikrylová, Fadrná, Navrátilová, Frantová Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 2 DNS

skok vysoký - Dorostenci

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 1.92 731.00
2 Jakub DoležalJakub Doležal
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
03 1.84 661.00
3 Ondřej SkalaOndřej Skala
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
01 1.76 593.00
4 Tomáš MenclTomáš Mencl
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
03 1.72 560.00
5 Jan PeterekJan Peterek
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 1.68 528.00
6 Robin MarekRobin Marek
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
02 1.64 496.00
7 Jakub NOVÁKJakub NOVÁK
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
03 1.64 496.00
8= Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
03 1.60 464.00
8= Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
03 1.60 464.00
10 Jiří MládekJiří Mládek
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
01 1.60 464.00
11 Matyáš MACEKMatyáš MACEK
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
01 1.60 464.00
12= Václav BašekVáclav Bašek
školy Bohemia školy Bohemia
01 1.56 434.00
12= Matouš NeradMatouš Nerad
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 1.56 434.00
14 Dominik ZlesákDominik Zlesák
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
01 1.56 434.00
15 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 1.52 404.00
16 Jiří ČížJiří Číž
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
03 1.48 374.00
17 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla
školy Bohemia školy Bohemia
00 1.48 374.00
18 Radim ProkopecRadim Prokopec
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
01 1.44 345.00
Daniel BrablecDaniel Brablec
školy Bohemia školy Bohemia
01 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.69 Body
1 Michaela DlouháMichaela Dlouhá
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
03 1.57 701.00
2= Eliška ČervenáEliška Červená
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
04 1.53 655.00
2= Denisa VaňkováDenisa Vaňková
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 1.53 655.00
4 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 1.49 610.00
5 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
02 1.49 610.00
6 Natálie FadrnáNatálie Fadrná
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
03 1.49 610.00
7 Aneta NovotnáAneta Novotná
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
03 1.45 566.00
8= Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
04 1.45 566.00
8= Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová
školy Bohemia školy Bohemia
04 1.45 566.00
10 Eliška MusílkováEliška Musílková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 1.41 523.00
11= Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
03 1.37 481.00
11= Sabina BurešováSabina Burešová
školy Bohemia školy Bohemia
01 1.37 481.00
13 Adéla HánováAdéla Hánová
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
01 1.37 481.00
14 Elen BaklíkováElen Baklíková
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
04 1.37 481.00
15 Justýna KarabcováJustýna Karabcová
školy Bohemia školy Bohemia
02 1.37 481.00
16= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
04 1.33 439.00
16= Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
04 1.33 439.00
18 Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
02 1.29 399.00
Adéla ČernáAdéla Černá
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 6.30 0.0 652.00
2 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 5.90 0.0 565.00
3= Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 5.60 0.0 502.00
3= Filip KarlíčekFilip Karlíček
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
01 5.60 0.0 502.00
5 Ondřej VOLEKOndřej VOLEK
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
02 5.59 0.0 500.00
6 David ČáslavskýDavid Čáslavský
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
01 5.51 0.0 483.00
7 Michal GulaMichal Gula
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 5.49 0.0 479.00
8 Jiří POPELJiří POPEL
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
02 5.45 0.0 471.00
9 Daniel BrablecDaniel Brablec
školy Bohemia školy Bohemia
01 5.43 0.0 467.00
10 Jakub DoležalJakub Doležal
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
03 5.40 0.0 461.00
11 Jan RacekJan Racek
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
00 5.35 0.0 451.00
12 Filip BoštíkFilip Boštík
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
02 5.31 0.0 443.00
13 Petr KseňákPetr Kseňák
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
03 5.25 0.0 431.00
14 Matěj PriesolMatěj Priesol
školy Bohemia školy Bohemia
00 5.20 0.0 421.00
15 Matouš FaltusMatouš Faltus
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
02 5.16 0.0 413.00
16 Jiří MládekJiří Mládek
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
01 5.15 0.0 411.00
17 Marian BENDÁKMarian BENDÁK
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
02 5.01 0.0 384.00
18 Zdeněk ProkůpekZdeněk Prokůpek
školy Bohemia školy Bohemia
00 4.72 0.0 330.00
Adam VágnerAdam Vágner
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
00 NM 0.0
Robin MarekRobin Marek
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
02 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 5.12 0.0 592.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
03 4.82 0.0 511.00
3 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
02 4.61 0.0 456.00
4 Denisa VaňkováDenisa Vaňková
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 4.54 0.0 438.00
5 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
01 4.47 0.0 421.00
6 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
04 4.46 0.0 418.00
7 Adéla ZikováAdéla Ziková
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
01 4.36 0.0 393.00
8 Kamila TruncováKamila Truncová
školy Bohemia školy Bohemia
00 4.31 0.0 381.00
9 Eliška MusílkováEliška Musílková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 4.27 0.0 371.00
10 Eliška LexmaulováEliška Lexmaulová
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
03 4.24 0.0 364.00
11 Magdaléna MáchováMagdaléna Máchová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
00 4.18 0.0 350.00
12 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová
školy Bohemia školy Bohemia
04 4.15 0.0 343.00
13 Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
02 4.09 0.0 329.00
14 Karolína KrupováKarolína Krupová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 4.08 0.0 326.00
15 Alena VackováAlena Vacková
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
02 4.07 0.0 324.00
16 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
04 3.92 0.0 290.00
17 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
01 3.91 0.0 287.00
18 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
02 3.71 0.0 244.00
MS Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
04 4.24 0.0
MS Jolana SoškováJolana Sošková
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
04 3.92 0.0
Eliška HorníkováEliška Horníková
školy Bohemia školy Bohemia
01 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HájkováHana Hájková
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
02 11.81 0.0 649.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 10.70 0.0 575.00
3 Simona DaleckáSimona Dalecká
školy Bohemia školy Bohemia
00 10.55 0.0 566.00
4 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
02 10.17 0.0 541.00
5 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
03 09.77 0.0 514.00
6 Tereza KašparováTereza Kašparová
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 09.51 0.0 497.00
7 Bára SokolováBára Sokolová
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
04 09.48 0.0 495.00
8 Magdaléna MáchováMagdaléna Máchová
Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice,
00 09.31 0.0 484.00
9 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 09.17 0.0 475.00
10 Karolína KrupováKarolína Krupová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 09.06 0.0 468.00
11 Petra PodhornáPetra Podhorná
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
02 08.94 0.0 460.00
12 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
03 08.86 0.0 455.00
13 Tereza BalkováTereza Balková
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
02 08.63 0.0 440.00
14 Petra HápováPetra Hápová
VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl
04 08.43 0.0 427.00
15 Karolína PakostováKarolína Pakostová
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
02 08.36 0.0 423.00
16 Nela ŘihoškováNela Řihošková
školy Bohemia školy Bohemia
01 08.30 0.0 419.00
17 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy
04 08.29 0.0 418.00
18 Barbora VítkováBarbora Vítková
Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim
04 07.82 0.0 388.00
19 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň
01 07.72 0.0 381.00
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 24.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ČáslavskýDavid Čáslavský
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
01 12.37 0.0 629.00
2 Ondřej NunvářOndřej Nunvář
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
00 12.14 0.0 615.00
3 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 12.13 0.0 614.00
4 Jiří PolanskýJiří Polanský
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
02 11.77 0.0 592.00
5 Jaroslav DrašarJaroslav Drašar
Gymnázium Polička Gymnázium Polička
01 11.63 0.0 584.00
6 Jakub NOVÁKJakub NOVÁK
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
03 11.38 0.0 569.00
7= Ondřej SkalaOndřej Skala
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
01 11.30 0.0 564.00
7= Matěj KopsaMatěj Kopsa
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 11.30 0.0 564.00
9 Tomáš StrakošTomáš Strakoš
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 11.22 0.0 559.00
10 Petr DonátPetr Donát
PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad
02 10.82 0.0 535.00
11 Jan PeterekJan Peterek
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 10.40 0.0 510.00
12 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 10.16 0.0 495.00
13 Tomáš PešekTomáš Pešek
školy Bohemia školy Bohemia
01 09.93 0.0 481.00
14 Matyáš MACEKMatyáš MACEK
SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice
01 09.87 0.0 478.00
15 Adam VágnerAdam Vágner
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
00 09.85 0.0 477.00
16 Jan VitvarJan Vitvar
VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
04 09.68 0.0 466.00
17 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla
školy Bohemia školy Bohemia
00 09.67 0.0 466.00
18 Petr BlaškoPetr Blaško
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
03 09.16 0.0 435.00
19 Jan VernerJan Verner
Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová
03 08.70 0.0 408.00
20 Zdeněk ProkůpekZdeněk Prokůpek
školy Bohemia školy Bohemia
00 05.83 0.0 239.00
Celkem 20 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 2548
2 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2485
3 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 2403
4 Jiří POPELJiří POPEL 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 2370
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1815
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1772
7 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemia školy Bohemia 1602
8 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1383
9 Jiří TůmaJiří Tůma 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1343
10 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1292
11 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1284
12 Marek MRSKOČMarek MRSKOČ 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 1221
13 David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1179
14 Ondřej SkalaOndřej Skala 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 1157
15 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1152
16 Ondřej PaldrmanOndřej Paldrman 04 školy Bohemia školy Bohemia 1149
17 Ondřej VOLEKOndřej VOLEK 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 1140
18 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemia školy Bohemia 1139
19 David ČáslavskýDavid Čáslavský 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1112
20 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1110
21 Filip KarlíčekFilip Karlíček 01 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1103
22 Jiří PolanskýJiří Polanský 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 1100
23 Petr KseňákPetr Kseňák 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 1081
24 Jakub NOVÁKJakub NOVÁK 03 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 1065
25 Filip BoštíkFilip Boštík 02 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 1007
26 Matyáš MACEKMatyáš MACEK 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 0942
27 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla 00 školy Bohemia školy Bohemia 0840
28 Jakub KOLÁŘJakub KOLÁŘ 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 0704
29 Adam BrejšaAdam Brejša 01 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0698
30 Filip BorovičkaFilip Borovička 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0659
31 David BauerDavid Bauer 04 školy Bohemia školy Bohemia 0626
32= František KolbaFrantišek Kolba 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0615
32= Ondřej NunvářOndřej Nunvář 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0615
34 Filip JančoFilip Jančo 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0613
35 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0592
36 Zdeněk OpletalZdeněk Opletal 00 školy Bohemia školy Bohemia 0589
37 Munir ZakieMunir Zakie 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0582
38 Adam SodomkaAdam Sodomka 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0567
39 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0564
40 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0560
41 Vítek ROSSLERVítek ROSSLER 01 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 0558
42 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0554
43 Ondřej KokotekOndřej Kokotek 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0512
44 Jan PeterekJan Peterek 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0510
45 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0507
46 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0502
47 Robin MarekRobin Marek 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0496
48 Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0479
49 Adam VágnerAdam Vágner 00 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0477
50 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 školy Bohemia školy Bohemia 0467
51= Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 03 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0464
51= Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0464
51= Jiří MládekJiří Mládek 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0464
54 Jan RacekJan Racek 00 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0451
55 Petr BlaškoPetr Blaško 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0435
56= Matouš NeradMatouš Nerad 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0434
56= Dominik ZlesákDominik Zlesák 01 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0434
58 Matěj PriesolMatěj Priesol 00 školy Bohemia školy Bohemia 0421
59 Matouš FaltusMatouš Faltus 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0413
60 Martin HavelkaMartin Havelka 00 školy Bohemia školy Bohemia 0358
61= Šimon KolářŠimon Kolář 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0000
61= Pavel VosykaPavel Vosyka 01 školy Bohemia školy Bohemia 0000
61= Zdeněk OpletalZdeněk Opletal 00 školy Bohemia školy Bohemia 0000
61= Jaroslav DrašarJaroslav Drašar 01 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0000
61= Zdeněk ProkůpekZdeněk Prokůpek 00 školy Bohemia školy Bohemia 0000
61= Petr KovárníkPetr Kovárník 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
61= David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
61= Štěpán ŠUBRTŠtěpán ŠUBRT 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 0000
61= Jan VitvarJan Vitvar 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
61= Filip HorákFilip Horák 02 školy Bohemia školy Bohemia 0000
61= Jan VernerJan Verner 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0000
61= Patrik ČoriPatrik Čori 00 Gymnázium Polička Gymnázium Polička 0000
61= Vojtěch ŠIŠMAVojtěch ŠIŠMA 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 0000
61= Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
61= Jiří ČížJiří Číž 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0000
61= Matěj KubasaMatěj Kubasa 03 Gymnázium Česká Třebová Gymnázium Česká Třebová 0000
61= Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0000
61= Petr DonátPetr Donát 02 PSŠ Letohrad PSŠ Letohrad 0000
61= Marian BENDÁKMarian BENDÁK 02 SPŠE Pardubice SPŠE Pardubice 0000
61= Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 0000
Celkem 80 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 2441
2 Gabriela BeranováGabriela Beranová 02 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 2354
3 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 2278
4 Bára SokolováBára Sokolová 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 2090
5 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1802
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 1623
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1496
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 1473
9 Hana HájkováHana Hájková 02 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 1322
10 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemia školy Bohemia 1312
11 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 1306
12 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 1231
13 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1200
14 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 1165
15 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 1162
16 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 1150
17 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 1122
18 Denisa VaňkováDenisa Vaňková 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 1093
19 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 1086
20 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemia školy Bohemia 1024
21 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 1009
22 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0989
23 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0984
24 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková 03 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 0936
25 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 0924
26 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová 04 školy Bohemia školy Bohemia 0909
27 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0894
28 Magdaléna MáchováMagdaléna Máchová 00 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 0834
29 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0735
30 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 0729
31 Michaela DlouháMichaela Dlouhá 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 0701
32 Marie RočkováMarie Ročková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0662
33 Linda DuškováLinda Dušková 01 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 0654
34 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0649
35= Natálie FadrnáNatálie Fadrná 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 0610
35= Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0610
37= Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0607
37= Kateřina MachováKateřina Machová 03 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 0607
39 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemia školy Bohemia 0600
40 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0575
41 Simona DaleckáSimona Dalecká 00 školy Bohemia školy Bohemia 0566
42 Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0558
43 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková 03 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0514
44 Tereza KašparováTereza Kašparová 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0497
45 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0488
46= Elen BaklíkováElen Baklíková 04 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0481
46= Justýna KarabcováJustýna Karabcová 02 školy Bohemia školy Bohemia 0481
48 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0469
49 Barbora VítkováBarbora Vítková 04 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 0447
50 Tereza BalkováTereza Balková 02 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0440
51 Karolína PakostováKarolína Pakostová 02 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0423
52 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 0421
53 Vendula FrantováVendula Frantová 03 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 0420
54 Nela ŘihoškováNela Řihošková 01 školy Bohemia školy Bohemia 0419
55 Sabina BurešováSabina Burešová 01 školy Bohemia školy Bohemia 0386
56 Alena VackováAlena Vacková 02 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0324
57 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Obchodní akademie Chrudim Obchodní akademie Chrudim 0244
58= Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 0000
58= Jolana SoškováJolana Sošková 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Eliška LexmaulováEliška Lexmaulová 03 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy 0000
58= Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0000
58= Adéla ČernáAdéla Černá 01 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Lucie HácováLucie Hácová 02 Gymnázium Pardubice, Gymnázium Pardubice, 0000
58= Petra HápováPetra Hápová 04 VOŠP a SPgŠ Litomyšl VOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 01 OA a SOŠ CR Choceň OA a SOŠ CR Choceň 0000
58= Karolína KrupováKarolína Krupová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
Celkem 68 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Česká Třebová {8} 2548
2 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 2485
3 PSŠ Letohrad {8} 2403
4 SPŠE Pardubice {8} 2370
5 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 1815
6 Gymnázium Polička {8} 1772
7 školy Bohemia {8} 1602
8 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 1383
9 Gymnázium Polička {8} 1343
10 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 1292
11 Gymnázium Česká Třebová {8} 1284
12 SPŠE Pardubice {8} 1221
13 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 1179
14 PSŠ Letohrad {8} 1157
15 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 1152
16 školy Bohemia {8} 1149
17 SPŠE Pardubice {8} 1140
18 školy Bohemia {8} 1139
19 Gymnázium Polička {8} 1112
20 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 1110
21 Gymnázium Česká Třebová {8} 1103
22 PSŠ Letohrad {8} 1100
23 Gymnázium Česká Třebová {8} 1081
24 SPŠE Pardubice {8} 1065
25 Gymnázium Polička {8} 1007
26 SPŠE Pardubice {8} 942
27 školy Bohemia {8} 840
28 SPŠE Pardubice {8} 704
29 PSŠ Letohrad {8} 698
30 PSŠ Letohrad {8} 659
31 školy Bohemia {8} 626
32 Gymnázium Polička {8} 615
32 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 615
34 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 613
35 Gymnázium Polička {8} 592
36 školy Bohemia {8} 589
37 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 582
38 Gymnázium Polička {8} 567
39 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 564
40 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 560
41 SPŠE Pardubice {8} 558
42 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 554
43 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 512
44 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 510
45 PSŠ Letohrad {8} 507
46 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 502
47 PSŠ Letohrad {8} 496
48 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 479
49 Gymnázium Česká Třebová {8} 477
50 školy Bohemia {8} 467
51 Gymnázium Polička {8} 464
51 Gymnázium Česká Třebová {8} 464
51 Gymnázium Polička {8} 464
54 PSŠ Letohrad {8} 451
55 Gymnázium Česká Třebová {8} 435
56 Gymnázium Česká Třebová {8} 434
56 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 434
58 školy Bohemia {8} 421
59 PSŠ Letohrad {8} 413
60 školy Bohemia {8} 358
61 školy Bohemia {8} 0
61 Gymnázium Česká Třebová {8} 0
61 Gymnázium Polička {8} 0
61 SPŠE Pardubice {8} 0
61 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 0
61 SPŠE Pardubice {8} 0
61 Gymnázium Česká Třebová {8} 0
61 školy Bohemia {8} 0
61 školy Bohemia {8} 0
61 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 0
61 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová {8} 0
61 Gymnázium Polička {8} 0
61 školy Bohemia {8} 0
61 Gymnázium Česká Třebová {8} 0
61 PSŠ Letohrad {8} 0
61 PSŠ Letohrad {8} 0
61 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 0
61 Gymnázium Česká Třebová {8} 0
61 Gymnázium Svitavy {8} 0
61 SPŠE Pardubice {8} 0
Celkem 80 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Svitavy {8} 2441
2 Gymnázium Pardubice, {8} 2354
3 OA a SOŠ CR Choceň {8} 2278
4 Obchodní akademie Chrudim {8} 2090
5 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 1802
6 Gymnázium Pardubice, {8} 1623
7 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 1496
8 Gymnázium Svitavy {8} 1473
9 Gymnázium Svitavy {8} 1322
10 školy Bohemia {8} 1312
11 Obchodní akademie Chrudim {8} 1306
12 Obchodní akademie Chrudim {8} 1231
13 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 1200
14 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 1165
15 Gymnázium Pardubice, {8} 1162
16 OA a SOŠ CR Choceň {8} 1150
17 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 1122
18 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 1093
19 Gymnázium Svitavy {8} 1086
20 školy Bohemia {8} 1024
21 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 1009
22 OA a SOŠ CR Choceň {8} 989
23 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 984
24 Obchodní akademie Chrudim {8} 936
25 Gymnázium Svitavy {8} 924
26 školy Bohemia {8} 909
27 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 894
28 Gymnázium Pardubice, {8} 834
29 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 735
30 Obchodní akademie Chrudim {8} 729
31 Gymnázium Pardubice, {8} 701
32 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 662
33 Gymnázium Pardubice, {8} 654
34 OA a SOŠ CR Choceň {8} 649
35 Gymnázium Svitavy {8} 610
35 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 610
37 Gymnázium Pardubice, {8} 607
37 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 607
39 školy Bohemia {8} 600
40 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 575
41 školy Bohemia {8} 566
42 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 558
43 OA a SOŠ CR Choceň {8} 514
44 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 497
45 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 488
46 školy Bohemia {8} 481
46 OA a SOŠ CR Choceň {8} 481
48 OA a SOŠ CR Choceň {8} 469
49 Obchodní akademie Chrudim {8} 447
50 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 440
51 OA a SOŠ CR Choceň {8} 423
52 Gymnázium Pardubice, {8} 421
53 Gymnázium Svitavy {8} 420
54 školy Bohemia {8} 419
55 školy Bohemia {8} 386
56 OA a SOŠ CR Choceň {8} 324
57 Obchodní akademie Chrudim {8} 244
58 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 0
58 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 0
58 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 0
58 Gymnázium Svitavy {8} 0
58 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 {8} 0
58 OA a SOŠ CR Choceň {8} 0
58 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 0
58 Gymnázium Pardubice, {8} 0
58 OA a SOŠ CR Choceň {8} 0
58 VOŠP a SPgŠ Litomyšl {8} 0
58 Gymnázium Svitavy {8} 0
Celkem 68 závodníků